כולסטרול

פונקציות של כולסטרול כולסטרול הוא חיוני לחיים על-ידי הפונקציות הרבות שלהם: 1.Estructural: כולסטרול הוא מרכיב חשוב מאוד של הממברנות פלזמה של בעלי חיים (לא קיים בירקות). למרות הכולסטרול מצוי בכמויות קטנות בקרום התא, קרום cytoplasmic אנו מוצאים אותו יחס 1: 1 שן טוחנת ביחס פחמנים ארוכה, ויסות תכונותיו הכימי פיזיקלי, בפרט את הנזילות. עם זאת, הכולסטרול נמצא בפרופורציה מאוד נמוך או נעדר כמעט בממברנות subcellular. 2. קודמן של ויטמין D חיוני בחילוף החומרים של הסידן. 3. קודמן של הורמוני מין: פרוגסטרון, אסטרוגן, טסטוסטרון. הורמוני אלדוסטרון ו- corticoesteroidales:cortisol 4.precursor.

5. קודמן של מלחי מרה: חיוני כמה חומרים מזינים של השומנים, דרך הקליטה הראשי כדי הפרשת הכולסטרול בגוף. 6 קודמן של השומנים רפסודות. מה וכיצד לשלוט הן עודף כולסטרול על פי דם כולסטרול (היפרכולסטרולמיה), כגון השמנת יתר, חוסר פעילות גופנית, לחץ דם, טבק, להקל את סבלם של מחלות הדם. אם כמה גורמים אלה מתווספים באותו אדם, נטייה מופעלת פתולוגיה הנ ל הוא הרבה יותר גבוה. ך.

אלה גורמי סיכון אחרים צריך להיות מאד לזכור למרות היום המילה כולסטרול מתמלא הקונוטציות השליליות, הקשורים עם תזונה לקויה, cardiovasulares, השמנת יתר בעיות, זהו למעשה מרכיב הכרחי עבור האורגניזם שלנו. הדבר החשוב הוא לדעת מה זה, איך זה עובד כאשר הוא מזיק לבריאות. כולסטרול אינה אחרת סוג של שומן, שומנים בדם באופן ספציפי, מעורבים תהליכים פיזיולוגיים רבים כמו טלפון סלולרי, עיכול, סינתזה הורמונים, בין פונקציות אחרות. הכבד שלנו הוא מסוגל לייצר כולסטרול הדרושים עבור האורגניזם. עם זאת, דרך המזון, אנו יכולים לקבל כמות נוספת של חומר זה, אשר, במקרים רבים, הוא מזיק לבריאות, במיוחד עבור הלב. מקורו של עליית בדם נובעת בעיקר העלייה של שומנים על פי מזון עם שומן, רוויים נגזרת תזונתיים. מה אני צריך לאכול אם יש לי כולסטרול גבוה במקרים אלה, רפואי אירעה לאחר עודף של חומר זה בדם, בדרך כלל מכניס את החולה retrictiva דיאטה לגבי צריכת שומן. מומחים ממליצים לעשות לא רק אורח חיים בלתי פעיל פחות, אך לשפר את הדיאטה עם צריכה מוגברת של פירות וירקות, עשירה בחומרי, סיבים ושומן חינם גם אכילת מזונות נוספים עם שומנים רוויים כגון דגים, עוף – שמנים Skinless – ירקות כגון זית הזרע (תירס, חמניות). אינטגרלי מוצרים עשיר סיבים, כמו גם דגני בוקר, אורז, קטניות, פסטה שאסור לפספס. כל המאכלים עם שומנים רוויים נמחקות בדרך כלל: בשר אדום, חזיר, בשר כבש, בשר ארוחת הצהריים, גבינה שומן וחמאה. מוצרים עם סוכרים עודף קלוריות גם הם נמחקו (שוקולד, מאפים, רטבים, pâtés), כמו גם מי הם מקורות ישירה של כולסטרול: ביצה חלמון, מוצרים האומץ סרטנים מסוימים. גם למנוע עודף מלח ותבלינים. עם אותו משמר, ההכנות הם התעללו תבלינים אלה. למרות שהם לא יוסרו מן הדיאטה, מומלץ לשתות רק עלייה כמויות של קפה, תה, משקאות מרעננים, מוצרי חלב (הוא יותר טוב הנופש שומן בלבד). אנחנו גם חייבים לקבל לנו לשתות הרבה מים במהלך היום הארוחות הדרושים, וכן ללעוס לאט להזיל ריר ביסודיות. בין דיאטה, עישון או שתיית אלכוהול הם אחרים הרגלים מזיקים שני כי אנו חייבים לבער מחיינו אם אנחנו לא רוצים בעיות cardiorespiratorias. לקבלת מידע נוסף לביקור במידע אותו שאנו מספקים הינו מידע כללי בטבע; זכור כי מידע זה לבד, אין אפשרות להחליף בריאות ורפואה או האדם שירותים ייתכן שתצטרך. אנו רק מספקים שירות מידע והפניה, נא עיין בריאות מקצועי העוסק בכל חשש כי לגבי בריאותם. m

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *