Equinox סתיו 2007

השוויון קשורה תנועת השמש, הוא הזמן שבו המלך כוכב עובר מן האונה אחד למשנהו, מעבר לגבול החוקיות אקוודור. אנו תופסים בקלות את, כמו זה ניגמר הקיץ בחצי הכדור הדרומי, שאנחנו יודעים כי השמש לחצות את הקו של אקוודור הכדור הצפוני. מצב מסוים זה נותן עלייה לאחת ארבע עונות השנה. Equinoxes עבור הכדור הדרומי היא הסתיו, האביב בחצי הכדור הצפוני. השוויון הוא זמן של השנה שבה שוויון מסוים מתרחש בשעות היום והלילה. Equinoxes, בתוך חוויות החיים של בני האדם, לאפשר הכנה solstices אחרים רגעים שני של השנה, אשר קשורה גם תנועת השמש. מקור לתת solstices העונות של חורף, קיץ, אשר יש הבדל המאפיין העיקרי בין השעות יום ולילה – בחורף יש יותר שעות לילה, בקיץ יותר שעות ביום. כפי שנאמר קודם לכן, equinoxes הם מכינים את solsticiosa, אנו יכולים לומר כי סתיו קשור חורף.

הבה נחשוב יחד: קיץ, השמש, בהירות, האור מזמין אותנו להיות בעולם החיצוני החוצה. הקיץ מסתיים, ברור שזה יגיע החורף, אשר אמור להוביל אותנו פנימה התנועה. הסתיו הוא תחילתה של התנועה חיצוני כי חזר בו כדי לשנות את הכתובת החיצוני כלפי פנים. מה עלינו לעשות בשלושת החודשים הקרובים – הפיזי, הרגשי, המנטלי, רוחנית – מכין אותנו לקראת החורף. כל אדם בוגר לענות על השאלה: מה עשה בסתיו? Weaves, ללמוד לרקום, להכין מ את שימורים, עושה דברים לחורף. היא עונה של השנה יש תכונות של העולם הפנימי, של להיות פנימה, טוב כדי להיות מכין את הספרים אנו יכולים לקרוא דברים השמורים בזמנים אלו של פעילויות של hogara שאנו רוצים לרוץ כמו לנקות את המרתף, לעשות הרבה, ארונות, ועוד.

כמו לחיות בעולם המודרני – הוא תמיד היום – מודרנית אשר פעיל, אשר היא בעיקר פעולות החוצה אובססיבי, לאורך כל הצעה זו יכולה להיות נפילה לפרש – פסיכולוגית – רגע לא נעים, מתעוררים resistances וגם איתם מהרתיעה, חוסר מוטיבציה, אדישות. בקלות לתפוס לקחת רעיון זה כדוגמה הילד נלקח על ידי אמה כדי להשמיע בכיכר, חינם לשחות באגם בפארק, תוכלו לבלות שעות באוויר. רגע מסוים שבפעילות גדולה זה יסתיים ואם זה יהיה ברצונך לקחת את הילד הביתה לנוח. התגובה הראשונה של הבחור הוא אי-התאמה סה כ, של כעס, עמידות מקסימלית, ומסתיימת למעלה חוזרים הביתה כועס, בוכה עצוב. הסתיו עבור אנשים מסוימים מביא של desacomodacion מסוימים, שמקורו לא רוצה להשאיר מרובע, לשוב הביתה, מנוחה, מניפסט המרבי התנגדות כניסה לעולם הפנימי. נפשעים של העולם המודרני, העולם פעיל יתר על המידה, אשר תמיד החוצה, אך כי יש לזה השלכות, לדוגמה, מתח, חוסר איזון אחר. החינוך של פעיל, סביל, לדבר טוב יותר, התנועה החוצה ופנימה התנועה חשוב מאוד. חשוב עבור אמהות ללמד את הילדים כי אין ניתן זמן להיות בחוץ, אשר משחק, מי מפעיל וקבעה שעה ביום בה נכנס הביתה, אשר quiets את הפעולות ואת השאר. הנער שלוקחים החזרה מן הפארק, טורקי, מתחיל שקט מעשיהם במים, מרכך הדם של השרירים, התרופפות; ואז אתה יכול לשחק הציור, אני מוכר סרט או ביצוע כל מלאכה. כעת הפעילות נוטה להיות פנימי, אין פעולה של הגוף אשר מכין השאר. אם יש לנו הפניות אלה מחבר’ה, יהיה קל יותר ללכת להסתכל, כל הזמן ניהול התנועות פנימי וחיצוני. זוהי איכות equinoxes: ללמוד כיצד לנהל פנימיים וחיצוניים. יותר אנו לחנך אותנו אל שתי התנועות, יהיה לנו טוב יותר בריאות פיזית, רגשית, נפשית ורוחנית. את המחלה היא מילה נרדפת חוסר איזון וחוסר איזון הגדול הראשון של חוויות יומיומיות של החיים כיום, יחסים פנימיים וחיצוניים. אנו חייבים גם לכווץ ביטוי פסיכולוגי, מקבל כי תמיד לאחר החיצוני יש אסיר, ויש אשר יתרחשו על חוויות כגון רצון או אדישות. פנימי יכול להיות גם מאוד פעיל, ההבדל הגדול הוא שהיא בתוך – בתוך הבית או המשרד – ובחוץ לא. יש לי בן דוד שאהב את הסרט סוזן סרנדון, ג’וליה רוברטס, כי הראשון (סוזן) הוא חולה, יש מחלה סופנית עושה כל אחד מבניו עבודה ידנית: אל הנער השכבה של הקוסם, עם כל האלמנטים, נעליים קסם; כדי עושה הבת המתבגרת bedcover עם תמונות של הלידה, ילדות, עם צילומים המתארים את ההיסטוריה של חייו. אלה הם של סתיו/חורף, אבל הוא שמח תועלת ללכת לקולנוע, שנישאר עם מה שעשיתי בסרט ולאחר מכן אנו לחזור לבתים שלנו להמשיך שלנו המגונות של פעילות חיצונית, מעט יצירתיות לפעילות במשפחה. סתיו שואלת היצירתיות פנימית כהשלמה את הרגישות של העולם מבפנים. אלה שני דברים להביא יחד עוצמת האנרגיה, שנאסף במהלך החורף כך שנוכל בתוך שישה חודשים לחזור לעשות סיבוב של כיוון וללכת לקראת האביב/קיץ, למקסימום של חיצוני. סנדרה ליה Bonsaver Exoteriq.com וירטואלי המכון להכשרת חכמת הנסתר באינטרנט

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *