תקיפה $60,000

חברות אשר לבזבז את הכסף שלהם באינטרנט, לעשות את זה שגוי, כשל להשקיע בדברים שיווק. Anigo אמר לי כי הלקוח היה מחדש את אתר האינטרנט שלו. אותו לשלם $60,000 עבור אתר זה באמת עושה דבר. זהו אתר אינטרנט פשוטים, כחוברת אשר מציע דבר בפני המבקר, בהחלט לא עושה כלום כדי להמיר את התנועה לתוך מכירות. נתון כי התקציב שלו היה על העיצוב, אין כסף עודף להשיק את האתר החדש שלך בשוק. טעות # 1, לא לשלם $60,000 עבור תרגיל פשוט בבראנד.

באתר אינטרנט של חברה הוא תמיכה עבור חברה. היופי של האינטרנט היא כי אין מקום של חוסר ודאות, שכן כמעט כל דבר ניתן למדוד. -מה אתה מנסה להשיג? -להגדיל את התנועה? -ליצור הפניות? -להגדיל את המכירות? אם התשובה היא כן לכל השאלות האלה, ואז בהשקעה של $60,000 צריך לקבל בין 80-95% כפי שאני retorneo השקעות. אבל אתר פשוט לקבל חזרה? 80-95% של ההשקעה? עיצוב אתרים הוא היום כמצרך. העלות של העיצוב חייב לייצג כ- 25% מועסקים שלה.

כיום, עיצוב עלויות הן תחרותי, אשר נותן עלייה אחת ההוצאות הגדולות צריך להיות רק על העיצוב של האינטרנט. יש מקור מצוין של ניהול התוכן (CMS) אשר נותן לך את הכוח לנהל את תוכן משלהם. העלות של התוכנה מאוד חסכוני, מומלץ השימוש בכל פלטפורמה המספקת Web 2.0 תואם העלות הסופית נמוך עבור התקנה ותחזוקה. ערך מוסף של חברות המוקדש עיצוב אתרים, היא כי חברות אלה יכול למכור מה לעשות. לכן אפשרי להשיג באתר אינטרנט 2.0 במחיר נוח. אם אתה מבלה בין 4,000 $- 8,000 באתר אינטרנט בסיסי, יש mentalizing כי ייקח יותר מ- 12 חודשים כדי לקבל הכנסות בין 30,000 $-$ 80, 000. כל הכסף לעוד משתמש בשיווק יפיק תנועה לאתר שלך, יש כלל פשוט, כמה יותר תנועה כדי להגיע לדף שלך האינטרנט פירושה יהיה לך יותר הזדמנויות עסקיות. יש לקחת בחשבון כי אתה יכול לשלוט ההשקעה שלך ולמדוד חזרה על זה מהר מאוד, ביטול תקציב השיווק שלך המבוסס על תוצאות. אם אתה זקוק לעזרה כדי להעריך את הספק הפוטנציאלי, להלן מספר שאלות שיסייעו לך. 1. איך אני כבשו את המבקרים של תעבורת אינטרנט? אני עוקב התנועות שלהם דרך אתר האינטרנט שלי? אם כן, כיצד? 2 כיצד ניתן לנהל לשלם קליק (PPC) להבטיח לי תוצאות טובות לא להפסיד כסף? 3. איך מידו אם האתר שלי יפה עבור המשתמשים שלי? 4 חוות דעת עבור דף שלי יכול לקבל לקבוע את רמת המתאים של אירוח? 5. לעשות את הדברים שיש לי לשנות באתר האינטרנט שלי? אילו דברים ניתן לשנות בעצמי? 6. אם אני רוצה לשנות את המראה, כי שינויים נדרשים, אשר משפיעים על קודים פנימיים של האינטרנט? 7. מה נדרש כדי להוסיף דף חדש כדי להתאים אותו עם פרסומת כי הם מפעיל האתר החדש? לדוגמה, אני רוצה להכריז על אירוע מיוחד, אם אני צריך ליצור דף ספציפי זה, מה נדרש לעשות זאת? 8 הוא אשר העלות לכל מוצר עבור אתר האינטרנט? 9. מי הבעלים את קוד המקור של האתר? לכן, חשוב על המטרות שלך. תחשוב על מה שאתה רוצה להשיג, להוציא את הכסף על פי התוצאות שאתה רוצה להשיג. אתר פשוט מאוד, לא להפיק את התוצאות עליך, ניתן להשיג דרך האינטרנט. כי לא להטעות על-ידי $60,000. היא רעה עבור העסק שלך על-ידי יזמות יעיל. דומינגז מיגל.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *