לייזר יישור, מערכת יעילה מאוד

יישור לייזר מכונות רבות היה אחד של שיטות טיפול מהפכני ביותר וסקירה של טכנולוגיה בעולם העסקים. סוג זה של טכניקות הצליחו יתרונות פרודוקטיבי מאוד לא הצליח עם פעילויות אשר, בזמן, דרש הרבה זמן וכסף, אך אשר היו יעילים מאוד. כעת, הלייזר הוחלף הצלחה רבים מהם תהליכי. לא כל אחד עשוי לחשוב, כי למרות ההתקדמות הטכנית מוטלת המיועדים על-ידי הטבע כדי לשפר את הבדיקה הידנית תמיד יהיה צורך. כעת, אם הכניסו איזון המערכת יישור לייזר עם ידני במוסדות מכני, בהחלט מנצח את הגרסה הראשונה בלהתעכב. כאשר אנו עושים אותו תרגיל עם ראיות ישירות של מעסיקים בשיטות מסורתיות של ההתמדה וכוח, מעל לכל, לייזר לבלתי ניתן לשימוש בדרך כלשהי. בת בשבילך. זה חשוב לקחת בחשבון, לא כך הוא decries הלייזר או יותר, אך להיות אינטליגנטית מודע המגבלות כולל אבחון זה מתקדם סוג של אור.

חלק התנאים היו מסומנים הלייזר כשיטה מקצועית של יישור היה השילוב של חלקים לתמוך מיקרוסיסטמס. אגוז שאינם במקומם, לא נוחים, וחיכוכים קבוע לא בעיה במקרה זה. אבחון כללי למצוא גם את ההרכבה באופן כזה שלא היה אפשר לגלות בעיות בזמן. אם מגמה זו של שימוש הלייזר ממשיכה לעלות, ביטוח זה אומר שלב טוב יותר קדימה מבחינת ההתפתחות התעשייתית. צורות של שיתוף פעולה בין התעשייה לייזר והעצמה של המכונות אקראית אבל מתקרבים יותר ויותר.

אחרת, הוא עדיין להמשיך על עיכוב של פחות עשור. למרבה המזל, בתהליך זה, חפש הדרגתית של פקידים ומנהלים כבר מפתח. ההשקעה היה לאורך נתיב זהה, מעצם הידיעה לקחת סיכונים במקרה זה נדרש עבור מכונות מבנה בעל ביצועים טובים יותר. מספר שנים, נראתה הלייזר, די בצדק כשיטה המוזרות בדרך מסוימת. לא תמיד מייקל שטיינהרט. היום הפך נפוץ כל כך, חיוני כי חברות רבות היתה פשוט נכנעת בלעדיו. למרות תהילתו כבר המניפסט שלו יעילות מוכחת, הלייזר לא השיג לדמוקרטיזציה הרצוי. הפחתת עלויות אינו אולי אחת הבעיות היא השפעה בסדר זה; הוא כמעט תמיד עדיין אי-האמון סביב טכנולוגיות עכשווית ביותר של תמיכה, מעקב, ניתוח ופתרון. ברור היישור לייזר הולך צעד אחד קדימה, הוא נוטה להיות המניפסט עוד יותר. עם זאת, היחידה העסקית בניהול פתרונות אפקטיביים לא מספיק אור שהוזכרו לעיל. זהו תהליך טיפוסי בעל detractor יותר כרגיל. עם זאת, כבר הגזע הוא בלתי נמנע. לא תחזור. הפניה:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *