סוגי קרב – צער פתולוגי

מותו של אדם אהוב הוא טראנס חזק בו יש תגובה אחידה. ישנם כאלה אשר מתנהגים כאילו כלום לא קרה ונוחת אשר במשך זמן רב בשלב אקוטי של דיכאון. 1 קרב מתעכב על מאפיינים טיפוסיים של האבל נורמלי, אבל בדרך כלל לא מתחיל לאחר מותו, אך לאחר זמן. בדרך כלל, בין 2-3 שבועות ולעתים חודשים. קרב 2 נעדר תגובה רגשית אינה מוצגת, מאנשיו לכאורה מעשי כאילו כלום לא קרה. 3.

קרב כרונית היא מתמקמת השלב החריף ביותר של קרב ודגימת שנים חרדה, דיכאון הסימפטומים, עיסוק מתמיד, כפייתי עם הדמות של הנפטר. למעשה, ייתכן צורה פתולוגית של יגון מורכב. 4 קרב עכבות E כאשר יש יכולת להביע צער על האובדן בבירור על ידי מגבלות אישיים או חברתיים. זה מלווה לעיתים קרובות נסיגה, מסירות אובססיבית תשומת הלב שלישיים, וכו ‘ 5. קרב לא מורשה מופקת כאשר הסביבה המקיפה אותנו אינו מקבל הדו-קרב. . זה המקרה של גבוה יותר כי אלמנים כמשפחה, אחרי כמה חודשים על מותו של בן הזוג, המשפחה לעקוב מתאבל על מותו של אדם מבוגר אחד הוא מקרה רגיל. כאשר הקרב הופך פתולוגי? ישנן נסיבות שיכולות להפוך את תהליך האבל פתולוגי, לא טיפוסי, חריג.

מוות פתאומי ובלתי -צפוי; הקשר של התלות אדם שנפטר או העדר תמיכה משפחתית יכולים להיות הגורמים לתגובה יכול להיות כמה הסיבות. כדי להתגבר על הצער אתה צריך לחוות את זה. אבל אם אנו מסרבים להיכנס בכל שלביהם, אם אנחנו לנו להדחיק הרגשות הכואבים, יכול להיווצר סימפטומים פתולוגיים, הקשורים בצורך יישארו מחוברים הנעדר. להלן חלק מן התסמינים: רגשות אשמה על שעשיתי לא למנוע את המוות, לא היה מספיק חרוץ או חיבה עם המנוח. מחשבות על מוות. החיים צריכים נעלמו יחד עם המת, או אפילו מתו במקום. תחושות של חוסר ערך. עכשיו שום דבר זה הגיוני, בלי החיים המאוחרות חסר עניין, מבלי שהוא או היא ממש לא דומה, לא נוכל להתמודד עם החיים. חוויות הזויה. לשמוע את הקול של הנפטר או בקצרה את התמונה שלו. בלבול. האיטיות psychomotor והידרדרות של כמה תפקודים גופניים. כאשר יש סימפטומים לאבל פתולוגי, צריך ללכת לרופא.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *