E-commerce: ניתוח של המצב בשוק

כתוצאה מהמשבר, עבודה רבים בשוק זה, חברות הצליחו ספקי מחדל טכני, מאז תקופת הפיתוח שלה, הם צברו כמה החוב ההאטה במשק רק החמיר את עמדתם כי אובדן מוגבר מופחת מחזור. מישהו היה סגור, מישהו נתן את העסק שלי לנושים רבים של החוב אותו מחדש ועברה לשלב של חיים אך ורק למען הבגרות שלהם. השפיעה במיוחד את החברה, המפתחת דינמי, אבל יש מזניחה את תקצוב ותכנון ההוצאות שלהם בקו אחד עם הרווחים האמיתיים. למרבה הצער, גדולים יותר או פחות פרויקטים מסוג זה היה רוב. באשר "מסה אפורה" של מאות מרכזי קניות קטנים, הם נסגרים בקלות ופתח בקלות שוב. חיובית לרגעים קמעונאים מקוונים בשנת 2009, ניתן לציין כי העובדה כי למרות כוח הקנייה ונפל, מספר המשתמשים בפועל של האינטרנט המשיך לצמוח בהתמדה, קמעונאים רבים uzhalis חזק או אפילו חדל להתקיים. בכל בשנה האחרונה, למעשה, מכר מניות שנצברו בסוף 2008 מופעלת עם הנחה גדולה לרכוש מוצרים ממפיצים שהיו זקוקים נואשות עבור ההון החוזר ומוכנים אפילו ללכת הפסדים למחסנים חינם. קמעונאים מקוונים כמה בהצלחה ניצל את המצב על ידי ממלאת את החלל במוצר הצעות קמעונאים, יכול מאוד לזכות בה.

אבל היה אחד. בתוך בסך הכל, תעשיית פיתחה מצב דיכאוני, שכן הקצב ירד ל 2-4, מכריח יזמים כדי לפתור בעיות שונות מאוד – לעסוק אופטימיזציה של עלות, שאריות של מכירת מוצרים צמצום הצוות, עבודה עם הנושים ומחפשים משקיעים. רק מעטים המשיכו לפתח את הפרויקטים שלהם – לשפר את האתר, השקת שירותים חדשים, וכו 'המשבר לא פסח והיקף המסחר האלקטרוני במיוחד בכל הנוגע לסחר מוצרי IT, מכשירי חשמל ביתיים ומכשירים הצרכן, כמו באזורים אלה הובחנו על ידי תחלופה גבוה, גבוה בשמים, הוא בדרך כלל רווחיות נמוכה מאוד. כתוצאה מכך, רבים עובדים על השוק הזה, חברות הצליחו ספקי ברירת המחדל הטכני, כי במהלך התפתחותם הם צברו כמה החוב ההאטה במשק רק החריפו את מצבם כי גדל אובדן המחזור מופחת. מישהו היה סגור, מישהו נתן את העסק שלי לנושים רבים של החוב אותו מחדש ועברה לשלב של חיים אך ורק למען הבגרות שלהם. השפיעה במיוחד את החברה, מתפתחים באופן דינמי, אך מזניחה את תקצוב ותכנון ההוצאות שלהם בקו אחד עם הרווחים האמיתיים.

למרבה הצער, פרויקטים גדולים יותר או פחות, כגון היה הרוב. באשר "מסה אפורה" של מאות מרכזי קניות קטנים, הם נסגרים בקלות ופתח בקלות שוב. חיובית לרגעים קמעונאים מקוונים בשנת 2009, ניתן לציין כי למרות כוח קנייה ונפלו, מספר המשתמשים בפועל של האינטרנט המשיך לצמוח בהתמדה, קמעונאים רבים uzhalis חזק או אפילו חדל להתקיים. במהלך האחרון למעשה, המניות נמכרו, שנצברו בסוף 2008 מופעלת עם הנחה גדולה לרכוש מוצרים ממפיצים שהיו זקוקים נואשות עבור ההון החוזר והיו מוכנים אפילו ללכת על נזקים לשחרור ומחסנים. קמעונאים מקוונים כמה בהצלחה ניצל את המצב על ידי ממלאת את החלל במוצר הצעות קמעונאים, יכול מאוד לזכות בה. אבל היה אחד. באופן כללי, תעשיית פיתחה מצב דיכאוני, כי מחזור נפל 2-4, מכריח יזמים כדי לפתור בעיות שונות מאוד – לעסוק אופטימיזציה של עלות, שרידי מכירת הפחתה, מוצרים צוות, עבודה עם הנושים ומחפשים משקיעים. רק מעטים המשיכו לפתח את הפרויקטים שלהם – לשפר את האתר, השקת שירותים חדשים, וכו 'בשנת 2010, המצב השתפר בצורה ניכרת. ההלם הראשון של המשבר חלף, ההכנסות התייצבו, אנשים הסתגלו לחיים בתנאים חדשים, עלייה הדרגתית בביקוש למוצרי אינה הכרחית – זה שייך לקטגוריה זו של ה-IT מכשירי חשמל לבית. המכירות היו לאט לאט גדל – ב 10, 20, 30% ביחס לשנה שעברה. בינתיים, קמעונאית התחזק, בשוק זה היו השחקנים כי נכנסו במאבק על הצרכן כבר על התנאים החדשים. התברר כי המסחר הקמעוני יש שוב להיות גורם קניות באינטרנט בעל כרחו, יש לקחת בחשבון כאשר מתכננים המחזור והרווחיות שלהם. אני לא יכול להגיד שזה השפיע ברצינות את הדינאמיקה של המגזר המסחר המקוון – הוא גדל יגדל פוטנציאל כל כך הרבה שם. אבל אתרי אינטרנט של לקוחות צפוי להגיע לחנויות הרגילות, כפי שהיה בשנת 2009 – מדיניות פרסום אגרסיבי, את נקודות הפתיחה מכירות בעיר, מגוון רחב של מוצרים במחירים נמוכים. אבל השנה קמעונאים גם נקט עמדה פעילה מאוד, מלא לחלוטין הפרסום כולו off-line, ואפילו התחיל לזוז לאט באינטרנט. זו מנעה הזדמנות לחזור על הפרויקטים שלהם ההצלחה בשנה שעברה באינטרנט, כאשר חלקן של המכירות המקוונות של ה-IT והאלקטרוניקה הביתית נאמד ב 10-15% (לשם השוואה, בשנים 2007-2008. שבבעלותם לא יותר מ 5% מהשוק). נכון לעכשיו להסתמך על צמיחה נוספת במסחר דרך האינטרנט זה לא הכרחי. ככל הנראה, תהליך זה יתחדש בשנה הבאה.