7 מפתחות לטפל היטב את הכלב שלך

הכלב הוא חברו הטוב של האדם הוא משהו שחוזר בתדירות גבוהה. לצערי האיש הוא לא תמיד החבר הטוב ביותר של הכלב. טיפול pet שלנו היא נושא אשר יש לשים לב גדול, שכן הם תלויים בנו כדי לענות על הצרכים שלך. להלן 7 רמזים לזכור לטיפול של הכלב שלך. 1. חיסונים: שמירה לחסן כלב שלך חשוב עבור שניהם. ברחוב, אתה תמיד יכול למצוא. את חיית המחמד כולאים חיות יכול להעביר מחלות, גם לך וגם את חיית המחמד שלך יהיה מוגן אם הכלב שלך קיבל את כל החיסונים שלהם בזמן.

2. את החגורה: נחמד מאוד לראות את הקמע שלנו מסתובבים חופשיים בפארק, משחק עם כלבים אחרים, ו romping מקוממת, אבל תקנות מחייבים אותנו לזה במקומות ציבוריים, אנחנו חייבים לקחת את הכלב שלנו עם חגורה בהתאמה שלו. זה גם חשוב כי אז אנו מוודאים לחצות את הרחוב של הכלב שלנו לעשות את זה בשלום, ואתה כי אם עם כלב תוקפני, אנו יכולים לשאת את הכלב שלנו והרחק מכל בעיה אפשרית. 3. ייעוץ וטרינרי: בדיוק כפי אנחנו חייבים ללכת להביא צ'ק מעת לעת, למרות שאנו חשים טוב, חשוב הקמע שלנו, שבדק את מצב הבריאות שלהם כמה פעמים בשנה.

עלינו לזכור כי הם לא יכול לדבר, ולכן אנחנו יכולים לפעמים לא מבינים מה קורה להם. אמבטיה 4: אולי הכלב שלך אינו חבר מאוד לקחת אמבטיה, אבל זה חשוב לרחוץ אותו כל שלושה או ארבעה שבועות, כדי לשמור על העור והפרווה שלך במצב טוב. האמבטיה יכול להיות נחמד מאוד על זמנך לחיות מחמד אם השתמשת בו מגיל צעיר. 5. שירותים: מדהים כמה פעמים אנחנו רואים כלבים מאסטרים של מי לשמור אותם בתנאים באמת מכאיב. האתר שבו אתה חי את חיית המחמד שלך צריך יהיה מרוצה, עם סדר ושירותים אוהב כלבים רבים חיים במקומות מלוכלכים ודחוס, שגורם להם עצוב ותוקפנית. 6. האוכל הטוב: בניגוד אלינו, כלב יכול לאכול אותו הדבר כל יום בלי להשתעמם. כל כך חשוב, מציעים איכות טובה מזון, מזון שפותח במיוחד עבור הגיל שלהם ואת הדרישות התזונתיות, כגון אלה המוצעים על ידי מותגים רבים בשוק. מדי פעם אתה יכול לתת לטעום את האוכל, אבל דברים תמיד טריים. שאריות אינם אידיאליים עבור חיית המחמד שלך, כי. אתה שלא היית אוכלת, זה לא טוב עבור הכלב שלכם. 7. חיבה: נראה טיפשי לדבר על זה, אבל לעתים קרובות זה מה שחסר להם את הכלבים שלנו להיות מאושרים, והוא חוסר הוא גורם התוקפנות שלה, עד המחלות שלהם. למרות התחייבויות היומיומית לקחת זמן רב, עלינו תמיד להזמין כמה פעמים ביום כדי לשתף עם הקמע שלנו, ולא רק לקחת את זה לשוטט, אבל לשחק עם זה, פעילויות מסוימות של הבית בחברה שלו. כאשר הכלב מרגיש חלק מהמשפחה, את חייו הוא ללא ספק הרבה יותר מספקים ומאושרים. טפלו את הכלב היטב אינה קשה. זה פשוט הוא נזכר שהוא להיות חיים, שברירי ורגיש, אתה צריך את אהבתך ואת תשומת הלב.