אגוסטין גומס נטל קשתות

a. Agusta N Ga מצו קשתות (1933-1998) על כל הצדדים, העשירים היו עניים על פי השמאל הימין. האחרונים ניתנו שם גנרי של אדום, המילה כפי מבוטא על ידי עשיר, אותו היא חותמת פני העניים כמו לירוק, כמו לסמן עליו הסימנים של מחלה חדשה מדבק כמו מגיפה, כולרה, צרעת. אדום, מהיבט מילה, בלי הצדקה משנית. היה זה מילה, ילעג, נפסל, מילה בלי אהבה, עם הרבה שנאה אגוסטין גומס נטל-Arcos. קול כבולת על-ידי FRANCOISM בתחילתה של העשור של שנות השישים של המאה הקודמת להופיע בארצנו יצירות המחזאות החדשה (כמעט כולם חופפים, בעבודותיו המוקדמות, קו ניאו-ריאליסטי, שאת תכונת הברור ביותר הוא היחס הקריטי fustigadora, תלונה נגד החברה הספרדית), הוא כאשר תיאטרון ספרדי נראה יותר פתוח כדי חידוש אפשרי מאז סוף המלחמה שיזמו מרד צבאי הגנרל פרנקו. עם זאת, האיסורים של צנזורה, ניהול לחצים, יחד עם עיכוב כתוצאה של יזמים, מנע את חידוש קו ניאו-ריאליסטי או חברתי-realista זו מבטיח.

רוב המחברים נידונו להשתיק או יצירות משניות רק מותג חדש או טקסטים מום מאוד, כמעט כל מחסה הספר וכמה, אפילו, הם עזבו בכתיבה דרמטית או בחרה הגלות. האחרון, מגמת postlorquiana ומלאי של תחושה קריטית חזקה, היא גומס נטל של אגוסטין קשתות, שאת הבחירות הכלליות המהדורה הראשונה, התרחש בשנת 1960, בקרוב, נאלץ לעזוב את ספרד, לגלות בצרפת, שבו ניצחה באופן מלא. עבודתו תורגם לשפות רבות, בעוד במדינה שלנו שמרה לחרם, עד לנקודה בה כעת יש לנו לקבל מתורגמים. משורר, סופר ומחזאי קשתות אגוסטין גומס נטל או אגוסטין גומס נטל-Arcos, כפי הוא חתם את העבודות שפורסם בצרפת, נולדה ב- Enix בקבוצת ב- 15 בינואר 1933 ונפטר ב פריז ב- 20 מרץ 1998. בנו של ראש העיר הרפובליקנית של הכפר, שלאחר המלחמה סבלו הדיכוי של פרנקו כדי שהיא היתה נתון משפחתו. הוא למד בבית הספר התיכון במכון ההוראה השנייה של אלמריה, שבו היה מזל טוב תהיה כמו פרופסור משורר ו מחזאי קטלאנית שפה וספרות כרם Celias אשר עודדו וסיורים מודרכים ביעודו ספרותית.

לאחר השלמת תואר ראשון, בשנת 1953, הוא עבר לברצלונה, שם זכה ב מלגת כדי ללמוד משפטים, הקריירה שנשאר כמה שנים אחרי, להקדיש את עצמו לתיאטרון במדריד. הוא פרסם אוסף של שירים אירוע של פאגאניזם, זכה בפרס הלאומי של הנרטיב קצר על-ידי המשיח האחרון. שחרורו הראשון בעבודה הבחירות הכלליות, שהוצגה לראשונה ב- I Fetival הלאומית של התיאטרון החדש מתרחש בשנת 1960. שנתיים מאוחר יותר עלה לגמר לאומי פרס קלדרון דה לה בארסה, זכה בפרס הלאומי לופה דה וגה שלו תיבות דו-שיח של הכפירה, ב ה התמודד עם ערכת נושא היסטורי, מנורות של המאה ה-17 עם תעוזה ומקוריות, פרס צנזורה גרמה במידבר והעבודה, אסור. בשנת 1964 בבכורה גרסה מצונזרים של המחזה בתיאטרון ויקטוריה ריינה במדריד. בשנה הבאה בבכורה ב- Teatro Marquina במדריד, גם בגירסה מצונזרים, חתולים. רבות מיצירותיו באותן שנים קם לטבלאות ולא יצאו לאור מה שקרה עם כמה חסר מת, Doña כמתחילים בלתי מנוסים, חירותו של עיירה קטנה, היסטוריה קיץ. בית המשפט, 1001 המשיח, פרומתאוס, הבלדה הסכם הנישואין, האולם תורגם ועובד מותאם הצרפתי דרמטי, כגון: (intermezzo), folle שלה de Chaillot של ז’אן Giraudoux, ההתגלות של ז’אן רנה קריש. בשנת 1966 הוא שוב להשיג את מירוץ הלאומי לופה דה וגה עם יקירתי, זה הכרחי לספר לך דברים מסוימים, צנזורה חזרו לאסור את העבודה. עייף של הדיכוי ושל צנזורה תחת שלטון פרנקו ש-arcos גומס נטל נאלץ לעזוב את ספרד ולעבור למצב ב לונדון, שם הוא היה שני שנים, ומשם התיישב בפריז, ביוני 1968. ב- הקפה-תיאטרון שבו הוא עבד של המלצר או השף, החלה לשחרר חלק יצירותיהם, אפילו עלה להם, interpreted. בשנת 1969 קיבל מותג חדש קפה-תיאה tre de l אודיאון שני קטעים קצרים Pre-Pope ו- Et אם ב- aboyait. הוא המשיך בכתיבת מחזות, בין אשר יבלוט אלברט אהוב, גם בבכורה ב- 1969, ארוחת ערב עם מר & Q גברת, שוחרר בשנת 1972 וגזר מוכתב נגד עמ’ ו י ו דה ראיון גברת Muerta סמית, על-ידי רוחות שלהם. העורך את Sotck, שהיה מציג Et אם ב- aboyait, שהציע לו, בשנת 1974, הוא כתב רומן בצרפתית, בתוך כמה חודשים, לאחר טיול באתונה, מפרסמת L agneu קרניבור (כבש טורפים), עם אשר זכה הרמה פרי בשנת 1975, על הרומן הראשון הטוב ביותר בשפה הצרפתית. על פי רומן זה השתנה מזלם, היא 1976 הופיעה שלה María República הרומן השני בשנה אנה מאוחר יותר, ללא (אנה לא), אחד שלו הלהיטים הגדולים, אשר זכה פרי Monnier Thyde בשנת 1977, רולנד Dorgelès בשנת 1978. רומנים Scène de chasse (furtiva) (1978), לגמר של גונקור, טרום – ou האפיפיור הרומית של דמי (1979), Lenfant הופיע לאחר מכן miraculee, (enmilagrada), L enfant כאב (לחם לילדים), האו ם oiseau brûlé ערנית (ציפור שרפו בחיים) (1984), גם לגמר גונקור, Bestiare (1986), הום L genoux, Aveuglon L (מרוקו), צדק Mère (1992), לה פטאל d emprunt (1993) ו- L ange דה כיסא (1995). קשתות גומס נטל של אגוסטין, בגלות צרפת בחיפוש אחר חופש, גוברים על-ידי כתיבה על ספרד בצרפתית, ליהנות בהערצת, כבוד הנשיא פרנסואה מיטראן הצרפתים, צרפתית משרד התרבות, בשנת 1985, נתן לו. העיטור מסדר ולספרות, בכיתה של אביר, עשר שנים מאוחר יותר, בדרגת קצין. וזה כי, כמו אמר זה האנדלוסית, אחד אחרון סופרים והוגלה franquismo דל: בצרפת, למדו לכתוב באופן חופשי. פרנסיסקו סוליס אריות איפה החופש, dwells שם המדינה שלי. השלושה עשר פסטיבל שירה שלום וחופש כתובת ה-url:.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *