אימון האונטולוגי וניהול

קרלוס מורה Vanegas המנהלים של חברת העתיד יחייב בעל סמכויות Coachinga. זה צריך להיות מישהו יודעים לזהות מכשולים למנוע ביצועים ולמידה של אנשיה ולפתח התערבויות יכולת המסת אותם אצ’ווריה רפאל – ניהול מודרני יודע כי מתגאה כלי מאוד מועיל ב- pro של ביצועי אנוש, יתר על כן, המאפשרת עזרה כל עובד מזוהה עם הפוטנציאל שלו, כזה הוא המקרה של אימון אונטולוגי, אודות הרלוונטיות שלו, נותן לנו 4gurus.com מאשר בכל ארגון, חברה, לא להיות היבטים מוזנח, כל כך רלוונטי כגון תהליכי העבודה, יצירת ערך וניהול ידע, בין היתר, הנוצרות באמצעות השיחות; וזה אלו אשר קובעים כי היבטים אלה הם משביע רצון או לא. סוג אתגרים העומדים בפנינו כיום בארגונים שלנו, דורשים סוג של יחסים מלבד אלה כה יש ולא עודדה. מי חושש הביצועים של הארגונים מחפשים זמן רב הזמן מפתחות לשמר ולפתח כישורים מסוימים אנו כעת להתקשר רך, אפשר מראש במחשבים שלהם שנדרש כעת. מאמן מפגיש את היכולות האלה ויודע גם יכולים לפתח אותם לאחרים. יש כישורים של אימון, נעשה לפי הצורך כדי לשמור על תמיכה טכנולוגית שלנו. מכאן. כי אתה להצביע.

מאמן הוא איש מקצוע אשר אוספת מגוון רחב של כישורים כלליים, המאפשר לו לעבוד עם האנשים במצבים אלו, אשר נוטים להשפט כמו בעייתי, אשר קשורים הביצועים של הארגון. כישורים כלליים המדוברת יש לעשות עם היכולת להקשיב ולדבר. עם היכולת להבחין emocionalidades, זורם בהם. איתך יש הבדלי בשדה גוף ולהגיב בהתאם. מצבים בעייתיים הנפוצים ביותר, אשר בדרך כלל דורש העזרה של מאמן צריך לעשות עם:-קשיים של אדם או קבוצה של אנשים עבור להגיע אתגרים משלהם. â ¢ – קשיים של אדם או קבוצת אנשים להצטרף תהליכי למידה ספציפיים. -קשיי הזרימה של תהליכים עסקיים, מזהים את עצמם בצורה ברורה כמו היחסים בעיות בין אנשים או תחת מסווה של בעיות תקשורת ולמנוע הגדלת הפרודוקטיביות על-ידי הפחתת רמות מחויבות. לכן, מאמן הוא אדם אשר, לאחר תהליך למידה קפדנית, בטון, היכולת להתבונן תופעות ארגוניות, reinterpret אותם באופן חזק יותר להתערב בהם ביעילות רבה ככל האפשר.

מאמן מסתכל בני אדם כבני בתהליך מתמשך של שינוי, משלים, המהווים ככזה בני האדם דרך היחסים עם האחרים. מסיבה זו, אנו קוראים סוג זה של המאמן: המאמן האונטולוגי. המאמן מבקש לזהות, לאמת ו / או לפזר מגבלות אלה והפיכת תהליכים בודדים או קבוצה לפי ההישגים כי המבקשים להשיג והם סוג הפעולות הדרוש עבור פעולה זו. Krynski מרסלו אומר לנו, כי אימון אונטולוגי הוא סוג של שיחה מחזיקה חניך עם המאמן האונטולוגי מבקשה האקספרס הראשונה אשר מאמינה כי יש תוצאות מסוימות החשובים לך, הוא לא להיות מסוגל לאתר את המשאבים להשגתם, אשר מאפשר לך בכבוד לאתגר את דרכי החשיבה, מתנהג מתייחסים לאנשים שאיתם אתה מקיים אינטראקציה על בסיס יומי (לקוחות(, משתפי פעולה, עובדים, ספקים, וכו ‘.) כדי להקל את הגישה תוצאות יוצאות דופן. דניאל Elfenbaum תורם מצידה האונטולוגי אימון, כי סיוע מקצועי הנוכחי חדש לאנשים כך שהם יכולים להשיג תוצאות זה, ללא אימון זה, יכול לא להשיג אימון אונטולוגי לבד להשיג תוצאות טובות בכל אדם, מבלי שתידרש לתכונות הקודם מכל סוג שהוא. צריך רק רוצה לשנות ולהיות עקבית. מי לנהל ביותר הם אלה אשר מחויבים ברצינות אני מקבל אותם בדרך כדי להחיל אותה על חברות, Elfenbaum אמר כי המנהיגים מאומנים בדיסציפלינה הזאת יש מראה מרחיבה יותר, אך מזהיר כי זה לא נוח כי מנהלי החברה פוגעים בערכות נושא עמוק מאוד בחייו של העובדים. שוקלת כי זה מאוד רצוי כי חובות יש אנשי מקצוע מוכן במשאבי אנוש Lizdey Carpio על חלקו אומר לנו, כי Coachinga האונטולוגי הוא משמעת המתעוררים המאפשר לך לעבוד עם אנשים, קבוצות וארגונים לבצע תשלום של אתגרים חדשים שהציב על-ידי העולם של היום, שינוי שיטות אלה, גורמת להם כדי ineffectiveness ואי נוחות, על-ידי אחרים המאפשרים ליצור סביבות ביטחון עצמי והתלהבות; הגדלת האיכות והיעילות בתחומים שונים של חיי היומיום. בשדה של העסק, הקשבה אפקטיבית הגיע לרכוש בראש סדר העדיפויות. פיטר דרוקר כתב: א. רבים מדי (מנהלים) חושבים שהם מעולה עם אנשים מכיוון שהם מדברים לא רע. מודעים זה להיות מעולה עם אנשים פירושו ‘לשמוע’ רינדור. שיח אפקטיבי מושגת רק כאשר אחריו של האזנה במזומן; מסיבה זו אנו אומרים כי להקשיב מדברים חוקי. אם אנו מעוניינים האזנה ביעילות, אנו חייבים להרגיל אותנו להתבונן, קודם כל, המדינה שלנו רגשית כאשר דיברנו ושנית, המצב הרגשי של האדם או האנשים שאיתם אנו לשוחח. עם זאת, בנוסף השיחות, גם אנחנו יכולים לשפוט את המצב הרגשי מהם וציין את גופו. אימון האונטולוגי כדי מסייעת לנו ללא ספק לפתח את הכישורים הדרושים לתרגול מקצועי; אלה כוללים: קידום תהליכי טרנספורמציה בודד או קבוצה לאפשר השגת המטרות, תכנון ותיאום של סדנאות, קורסים, סמינרים כדי לאפשר פיתוח אישי ומקצועי ולבצע ייעוץ בארגונים, הפקת תרבותי לשנות את זה מעודד הפיתוח של גישות חדשות ומיומנויות, בין היתר. אנ תעשייה, עורך-דין. (UC) (ITESM) לתארים מתקדמים תואר בניהול של חברות להזכיר בשווקים, משאבי אנוש; איכות ויעילות; חינוך ph.d. בפילוסופיה של החינוך הפרופסור שחושפת האזור פונה UC בוגרת. יועץ – יועץ עסקי של Deproimca Exatec

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *