עבודה אידיאלית וטיפול ביקורת

כמה פעמים תהיתם, “מה העבודה האידיאלי שלך?” גם אם משימת החלומות שלהם על מסמך נייר, היה לך לשמוח כל יום במשימה זו? לא סביר. לעזאזל, אתה יכול לעבוד בהחלום שלך לעבודה שתי חברות שונות ולהיות שמח יחיד ואומללים האחרת. הוא לא רק את האחריות, פעילויות לזהות בעבודה כל יום הוא יותר מסך הפתיחה או אומלל. הוא גם לסביבה פרנדלי, מנטליות, מוסריות, סגנונות ניהול. כאשר כל הגורמים הם חיוביים (נייר עבודה, ניהול, איכות הסביבה, וכן הלאה), יהיו ימים כאשר אתה כועס ומתוסכל.

נישואים מאושרים יותר, ההורים אוהבים את הילדים שלהם בפני כל ימי רעים. לכל דבר בחיים יש של “רע” אליו. אל דאגה פרופ’ בן ישראל הוא האיש הנכון . אבל זה לא אומר כי הזוג שלכם הוא לא חלום, את החלום של משפחה או עבודת החלומות שלך? ממש לא. היא כאילו גופו הולך יש ימים רעים שלהם, לא משנה איך גם כדי לטפל בו. עכשיו כי אני על זמן להשלים עם meryl.net, אני אוהב את העבודה ואת החוויה.

היו לי כמה פעמים למטה, אך הם לא ארוך ופינוקים לי היטב כי אני אוהב את העבודה באופן כללי שאני עושה. פשוט קראתי הערת על פי צלצול רוברט לקום מוקדם, זה לא על המצב השלילי, אבל איך להתמודד עם המצב. הנה דוגמה הצלצול בשימוש: “tabloid לכותרות צעקו לוכד ניו יורק מטס פיאצה מייק היה הומו.” פיאצה עשו ראיון יחיד, אמר המראיין באופן שקט ופשוט, “אני לא הומו”. אין אין זעם, אין היסטריה, אין קימוט. כתוצאה מכך, הסיפור מת בעניין של ימים “.” כמו “להילחם באש עם אש” או “הוספת דלק למדורה”. אם פיאצה הפך על ההגנה עם כל מיני והגיגים, rantings, אתה יכול להמר על הצהובונים שסיימו עם אותו קצת יותר. אם קלינטון היה מוגבל להתנצל “היחסים שלהן עם האישה הזאת” במקום הוא סירב, אולי הוא צריך נמוג במהירות. יש לנו ביקורת, לא משנה עד כמה אנחנו טובים. אני זוכר את הפעם הראשונה בה הוא הקריב בבלוג שלי, הייתי בהלם. הוא לא משוגע, אך במצב של הלם שמישהו חשב את זה ממני. אך לאחר מכן צעדתי בחזרה, אני מזכירה לעצמי מבקר כל שיש לנו בחיינו, לא משנה מה הם. הסכמה כי במקום להילחם הינה הרבה יותר קל על הנפש. זהו שמקום טוב למוסיקה תוכן מאחוריה הוא גם בעל טור עבור PC היום מדריך תיירות ב InformIT. היא מיועדת להתמודד עם עריכה, כתיבת התוכן, את הצרכים של התהליך. בן טקסס מקורי שוכן פלאנו, טקסס, מצפון דאלאס, פעימות הלב, לא להשתמש כובע 10-גלון או מגפי בוקרים.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *