ישבן. תרגילים כדי הטון שלך Glutes ועיצוב

משהו חשוב לזכור הוא כי תרגילי ישבן (ואמר אגב, כל תרגיל שאתה עושה), עצמה לא רק למחוק את השומן בגוף שלך. יש צורך לשלב תוכנית מלאה של פעילות גופנית ותזונה בחיי היומיום שלך להשגת שינויים בגוף. כל גוף מגיב אחרת, גנטיקה ומרקם גם תפקיד חשוב בדרך שהגוף שלך מגיב לממש. חשוב להבין, למרות שאפשרי הטון glutes שלך, שזה לא תמיד אפשר לשנות את הצורה של התחת שלך, לא משנה כי התרגילים שבהוויה. מה אנו מחפשים כאן בגוף האידיאלי שלך, עם זאת, היא כי אתה מקבל את הגרסה הטובה ביותר של עצמך / אל ולהפוך את הפוטנציאל שלך. וזה מה שחשוב.

כל התרגילים עבור הישבן אותך כאן, זה הכרחי לעשות אותם בצורה נכונה. תמיד הקפד לבצע תנועות מבוקר, מעט כיווץ שרירי בטן וגב כדי לייצב את הגוף ולמנוע פגיעה. יש ישבן מעוגל שרירי יש תרגילים מסוימים, להיות עקבי עם העובי שאתה מנהל, לשמור על הרגלי אכילה המתאים. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של מיכאל רצון. לשפר את הישבן שלך בקלות, ללא צורך הרבה זמן עם הגישה הנכונה. תרגיל הישבן #1: שיעור על שכיבות בטן. שיעור על שכיבות בטן בהרבה, הם הטובים ביותר עבור וחיטוב הרגליים באופן כללי. למעשה, זהו התרגיל הטוב ביותר לפיתוח ולעיצוב בעיצוב כל הרכבת התחתון הגוף שלך, לא רק על הישבן.

רבים טוענים כי תרגיל זה הוא רע הגב והמפרקים שלך, לא מתאים לנשים, קשה ללמוד, וכו ‘. זו מוטעית לחלוטין. טובה יותר זהו תרגיל ישבן ורגליים מזה. חשוב כי אתה עושה את התרגיל הזה עם טכניקה נכונה. זהו: לא מקום גבוה מדי בר או בבסיס הצוואר, לשמור על הגב ישר, מבלי Flex אתה, לא לחסום את המפרקים שלך ולשמור את הרגליים כפופות מעט. לבסוף, לא לשים משקל הגוף שלך בקצה של הרגליים, לעשות את זה בעקבים. זה תמיד מתחיל במשקל כי אתה יכול ניהול ושימוש אפילו רק את משקל הגוף שלך. מאז לשלוט בטכניקה זו-תרגיל מתחיל להגדיל את המשקל. בכל מקרה תעבוד הישבן. תרגול הישבן #2: lunges מזרח היא מאתגרת תרגיל כיוון שמדובר העבודה של שרירים רבים בו-זמנית. ברגל להציב קדימה, לעבוד glutes את הירך, ואת אחורי הרגל עבודה הארבע, עגל. יש הרבה דרכים משתנים כדי לבצע תרגיל זה. זוהי הדרך הפשוטה ביותר לעשות זאת: מפריד בין הרגליים על-ידי הצבת אחד קדימה ובחזרה אחד, כך בעת הורדת הברכיים יש להם זווית של 90 מעלות. החזק של המשקולת בכל יד עם משקל לך הכונן בקלות, או להשתמש בסרגל כדי בעוצמה גדולה יותר. הוא הגמשת הברך של הרגל כי הוא בחזרה עד שהוא מגיע לקרקע, שמירה על הרגל הקדמית בגרות. הוא יורד על-ידי החזקת את החלק העליון של הגוף שלך בלי נשען אחורה או קדימה. ואז להעלות, מקפיד לא לנעול את הברכיים כאשר אתה מושך את הרגליים. תרגיל הישבן #3: משקל מת מת משקולות מצוינים עבור הירך, הישבן ואת התחתון בחזרה. שוב, איך הוא מפתח עבור תרגיל זה. כדי לעשות זאת: מעמד מחזיק משקולות מול המותניים והרגליים לגובה של הכתפיים. הוא יורד ככל הגמישות שלך מאפשר זאת לך, שמירה על המשרד שלך הבטן והגב. הוא יורד מהמותניים ומעלה, הפחתת המשקל לכיוון הרצפה. אל תשכח לכופף את הברכיים קצת. שזה עולה שוב באותו אופן שבו ירד להישאר בתנוחת עמידה. עם “גופך אידיאלי”, יש אלטרנטיבה בריאה כדי להשתמש מדע התזונה שלך להעדיף ולהתחיל להשיג את השינויים הרצויים לך בגוף שלך, על בסיס קבוע. אם ברצונך לדעת יותר לחץ כאן

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *