התנהגות של חיית המחמד שלך תרופות טבעיות

כלבים וחתולים שלנו להפוך לוויה טוב ולהרגיש טוב כאשר הם בדרך כלל מוערך אהב בן משפחה. עם זאת, חשוב להתערות אותם אותם מההתחלה, ולאמן גם לספק קבוע ויש סביבה בטוחה שיש להבין מה התנהגות מקובלים ומה הוא לא. אישיותו ואת גזע של חיית המחמד שלך גם צריך להיחשב כדי להבין את אופן הפעולה, לשים את הרגלי בהקשר ולעבוד עם הכוחות של חיית המחמד שלך לעודד התנהגות טובה. חשוב לנסות להבין, אם הדבר אפשרי, משום חיית המחמד שלך היא מתנהגת כמו שהוא. לדוגמה, כמה גזעים של כלבים, כגון collies, פעילים יותר אחרים כמובן. Collies בדרך כלל הוליד כמו כלבי עבודה, הבעלים שלהם צריכים להיות מודעים שהם צריכים המון תרגיל תשומת לב יותר מאשר גזעים אחרים. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את מיכאל רצון. גורמים נוספים שצריך לקחת בחשבון כוללים שעמום, חוסר גירוי, דיאטה לא מתאימות (במיוחד אחד עם יותר מדי חלבונים), אלרגיות, מתח, חוסר תשומת לב או חוסר פעילות גופנית. שינויים סביבתיים היום לשלוח כמו חיית מחמד חדשה או אדם חדש בית נייד הביתה, או אפילו גון חדש, חריפה במיוחד יכול להיות גם גורם.

כלבים וחתולים עלולים להרגיש ביטחון מחריד. הדרך הטבעית: טיפים לבעלי * פעילות גופנית סדירה היא חיונית. אנרגיה גבוהה חיות מחמד צריך שקע טבעי עבור האנרגיה שלו, תשישות יכולה להיות השפעה דרמטית כי מרגיע בעל חיים פעיל מדי! יתר על כן, הוכח את התרגיל יש אפקט ייצוב ומרגיעות. ** לעשות בטוח כי החתול או הכלב שלכם לאכול תזונה מאוזנת באיכות גבוהה עם שפע של מזון גולמי גולמיים (רצוי אורגני). התנהגות במצבים לעתים קרובות יכול להתייחס intolerances דיאטה ואוכל לא מתאימות. דיאטה גבוהה מדי חלבונים יכולים גם להיות פקטור.

אם יש לך שאלות, נא להתייעץ עם הוטרינר שלכם. * להימנע חשיפה רעלים וכימיקלים שניהם ככל האפשר, כולל חומרי הדברה, קוטלי עשבים, שרשראות אנטי-pulgas, אנטי-pulga אבק, חומרי הדברה וחומרי יד שניה סיגריה לעשן. כמו כן, ודא כי קערות אוכל ומים עשויים פלדת אל-חלד, זכוכית או חרסינה. לבשל אוכל סירי נירוסטה, אלומיניום או מחבתות נחושת * לא להאכיל שוקולד אפילו כמות קטנה יכולה להיות רעילים * במקום להגיב להתנהגות, לנסות להתעלם ממנו לעזוב את החדר – הרעיון הוא לחסל את כל מחפש תשומת לב. * לב חרדה מסוימים גורמים בסביבה של חיית המחמד שלך יכול לגרום לבעיות (השינויים האחרונים במיוחד), בצע את הפעולות המעשיות להפחית אותן למינימום. בטוח כי הבית שלך הוא סביבה בטוחה בו חיית המחמד שלך מרגיש בטוח. * כמוצא אחרון, כדי לנטרל או Sterilise יכול גם להיות השפעה מרגיעה החתול או הכלב שלכם. * יש היסטוריה ארוכה של מתן פתרונות בטוחים ויעילים. הבחירה הנכונה יכול לעשות את כל ההבדל! שקול. קערורית laterifolia (Scullcap) הוא אחד הצמחים הידועים ביותר כדי להרגיע את העצבים ומספקת יתרונות טוניק מערכת העצבים כולה. פרע perforatum (Mosto de San Juan) נעשה שימוש נרחב לקידום רווחה רגשית, גם נתמך על ידי מחקרים קליניים. Belladonna (30 c) היא תרופה טבעית המשמשת לתמיכה פיזית ונפשית במגוון בנסיבות שונות, ניתן יש השפעה חיובית מאוד על התנהגות ולסייע להרגיע את מערכת העצבים. כלבים וחתולים אשר רגישים מאוד רעש, שינויי טמפרטורה ומגע גם יהנה תרופה זו. Cantharis (30 c) היא תרופה טבעית כי יש גם יתרונות רבים. Cantharis מסייעת תמיכה נאותה, התנהגות מינית רגילה ולמצב מאוזנת. Nuxvom (30 c) מומלצת עבור העזרה של אמוציות ואת רמות האנרגיה הרגילה, אפשר לעתים קרובות גם יתרון גדול במערכת העיכול.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *