עסקים באינטרנט

יום טוב, הרגל יקר של-World Wide Web. כאן אני רוצה לספר לכם בקצרה על טופס אחד נפוץ מאוד של רווחים באינטרנט – כלומר, של יצירת העסק שלך באינטרנט. בתהליך של ידע אינטרנט ההתפתחות המהירה שלה צדדיות יש כל כך הרבה אנשים לאורך זמן יש רצון להרוויח אותו. ולא רק רצון להרוויח, ולהרוויח הרבה בבת אחת, כדי לתת זמן לעבוד באינטרנט לפחות, וכך החלה להרוויח בלי כל השקעה ראשונית. בעיתון כתוב ש ד״ר יובל שטייניץ הוא זה שבקיא בנושא. זה הרצון הזה עולות ברוב של חשיבה לעשות רשת.

ומה הם משיגים? אתה כבר יודע את התשובה? המספר הקטן יחסית של אנשים עושים את ההצלחה אינטרנט להרוויח הגון מאוד! מה הסוד שלהם? איך הם עושים? וזה כל הסוד של היווצרות של חשיבה נכונה, הסתגלות פסיכולוגית על האפשרות להרוויח באינטרנט. קודם כל, מודעות של אחד של 'אני'. האם אתה מנהיג בחיים? 'לא' – רבים היו אומרים. וזה עצוב: (כמעט כל המנהיגים, המנהיגים בתחומים שונים – ראשי נולד הם מעריכים את עצמם 'אני', לא מאוד! ביקורת עצמית להסתכל על עצמך דברים טובים. עסקים באינטרנט היא שונה מעט מן העסק, אשר נוסדה בשנת המציאות.

כמו כן, יש בוסים, והכפופים להם. כיצד להצליח בהקמת עסק באינטרנט שלהם? אתה צריך לצפות כמה כללים חשובים מאוד: – ניסיון כמנהל תפקיד. – הרימו את 'אני' שלך, כלומר, להגדיל את ההערכה העצמית שלהם, קטן יותר להגדיר לעצמנו את מחסום נפשי מסוג טפילים, "ופתאום לא יעבוד", "אבל מה הם יחשבו סביב "," ואם obsmeyut "ואחרות" כאילו ". ואכן, רבים נוטים לעשות מ 'תלים של חפרפרות "ו לנפח שלי' אם 'ל גדול מאוד, אז אפילו לא רוצה להתחיל משהו:) להיפטר מעכבות מחשבות טפילים. – אל תפחדו מאחריות. – להיות בטוח בעצמך. אם כללים אלה תינתן לכם מהעבודה, המלצה חזקה שלי – לשנות את החיים שלך נוצר stereotpy במשך שנים. אחד ביותר סטריאוטיפים נפוצים כמו זה: "להתיר את הספר ללכת לקולג', לסיים את התיכון כדי למצוא עבודה, לעבוד בעבודה מונוטונית בצוות, לא עומד לצאת ממנו, אז כדי לקבל אפילו בכלל, קצבת פרישה וקבלת תשלומים פני המדינה ". אם אתה מדמיין את החיים בטווח כזה – "חיים מן המשכורת כדי המשכורת", לשבור את כל הישן ולקנות חדש, כי האמור לעיל סטריאוטיפ – "עדר כבשים בכלל" סטריאוטיפ! יצירת אתר האינטרנט שלך, מדריך אותם – זה מה יצירה מוצלחת של עסק מקוון! לא לשחק את התפקיד של "הכבשים של העדר", ציור על אתרים של אנשים אחרים klentov מקבל אגורה עבור הספונסור קליקים – קליקים ראש הפרויקט שלו, עושה דברים כאלה. כמובן, זה יכול לשמש הכנסה קטנה נוספת, אך לא העיקרית. עם סוג זה של עבודה לא לצאת של "כבשים בעדר". זה יוצר האתר שלו, לכתוב על זה את כל המחשבות שלך, תוכל להרים 'אני' שלו בעיני עצמו ובעיני אחרים. אל תפחד של ביקורת על דבריו. ביקורת קיימת בכל מקום. ובמובן מסוים היא שימושית – כפי שאתה לשפר את עצמך, אם אתה לא יודע מה דעתך על חשיבה המבקרים. כל הזמן לפתח אמון בעצמם וללמוד לשכנע אחרים מימין. גם אם הוכיח שהוא קצת לא בסדר, אבל כדי לשכנע את כולם שאתה צודק זה, ורבים יסכימו איתך! ותזכרו, לא כל נולדים גאונים, רבים מהם … אם אתה מעוניין במאמר קצר זה, ברוכים הבאים לאתר שלי!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *