כיצד לבחור אחסון אתרים

פרטי המיקום הפיזי בשרת המתגוררים הרשת (בדרך כלל באינטרנט). בדרך כלל, הרעיון של אירוח נועד לפחות את הקבצים לאתר אחסון בשרת שבו פועל התוכנה, נדרש לטפל בבקשות עבור קבצים אלה (שרת אינטרנט). ככלל, שירות אירוח כבר במתן מקום תכתובת דואר אלקטרוני, מסדי נתונים, DNS, אחסון קבצים, וכו ‘, כמו גם תמיכה הפעולה של השירותים השונים. כדי להפוך אותו ליותר מובנת, הבה נדמיין קצת אחרת. נניח שאתה לבד בבית שלך. הוא על מגרש מסוים. בתוך הבית שלך מוגדר רהיטים וכלי בית שונים. אז תחום – זה הבית שלך, הולך המבקר רואה הרהיטים שלך וכל דבר אחר (דף אינטרנט עם מידע שונים). אבל את חלקת האדמה שעליה שלך אירוח הבית וקראו אירוח. זוהי אנלוגיה זה יעזור לך להבין כמה זה חשוב לבחור טוב אירוח עבור העסק שלך. אז. לעומת זאת, תחום אירוח (או ליתר דיוק, מארח – חברה המספקת לך שירותים אירוח) יכול להיות שונה. תחת סעיף של אירוח מחולק לעתים קרובות לתוך שילם חינם. בדרך כלל, חברה המספקת אירוח אתרים בחינם, להרוויח כסף מהצגת מודעות בדפים המתארחים על זה. אירוח חינם הוא בדרך כלל איטי יותר מאשר לשלם, רק לספק שירותים בסיסיים ולא אמינה לפעמים (כלומר, יכול להיות סגור). תארו לעצמכם אם בנה בית (קנה את תחום), עשה את זה שיק משופצת ומרוהטת אדם בא אליך ואומר לך רק 3 שעות לנקות את האתר שלו, כי הוא הולך לבנות בית לשם עצמו.

רק כאן במקרה של אירוח חינם אתה ולמנוע משהו שאף אחד לא. רק באתר שלך אנו מפסיקים לעבוד. בשל העובדה כי השרת ביצע את העבודה הטכנית, או אולי בשל העובדה כי חברת האירוח שלך בדרך כלל חדלה לספק שירותי אירוח אתרים בחינם. אני חושב שיש לי משוכנע לך שאם מוגדר ליצור עסק מצליח, אתה תמיד צריך אירוח בתשלום, חופשי אני לא ממליץ לך לקנות, אז אתה לא מרחם על האתר לאיבוד. על איזה פרמטרים ניתן לבחור אירוח תשלום? מה מאפיינים אותו צריך? וזה, בעת בחירת אירוח צריך לשים לב מלכתחילה? רבים, בחירת חברת אירוח, מונחה על ידי קריטריון אחד – המחיר. ובסופו של דבר לבחור את אחד עם אשר תעריפים זולים. אבל אתה יודע כי מחירים נמוכים יותר מאשר מתחרותיה, מעולם לא בא משום מקום. החברה לא יכולה לפעול במחירי הפסד. לכן, היא מנסה בכל דרך לקצץ בעלויות לעלות לצמצם שירותים, ולקבל רווחים. ובסופו של דבר זה מוביל לכך כי החברה תשמור על ציוד (כלומר תקבע כוח חלש יותר, וזה יביא לכך שהאתר שלך לעתים קרובות יהיה זמין, או יהיה זמן לטעון), העובד (זה אומר שהשירות יהיה מקצועי או, או שאתה אחכה הרבה זמן לתשובה ממנה), וכו ‘ וחוץ מזה, לעיתים קרובות עם המחירים הנמוכים לכאורה אפשריים בחברה כגון כי יתמוך את הפונקציונליות של שירותים מסוימים. Hosted כשירות מושווה, ולתאר את מגבלות כמותיות: * גודל של מספר החלל * דיסק של תעבורה חודשית * מספר אתרים אשר ניתן תחת מספר חשבון אחד * FTP משתמשים * מספר חשבונות דואר אלקטרוני ואת כמות השטח השמור * כתובת מספר מאגרי את הרווח עבור * הנתונים מספר תהליכים במקביל לכל משתמש * כמות זיכרון RAM, ואת זמן הביצוע המקסימלי המותר לכל תהליך הגבלות משתמש איכותית: * חופשי משאבי CPU, זיכרון RAM, אשר משפיעים על * הביצועים של רוחב הפס של השרת, אשר משפיע על טעינה של מידע. * מרחק לקהל היעד חומרה המארח, אשר משפיע על טעינה של מידע. חלקם בתשלום חברות אירוח אתרים מציעים בדיקות חינם לתקופה מסוימת, ולאחר מכן המשתמש חייב לקבוע התאמתו של חברת אינטרנט נבחר אירוח, והאם זה הגיוני לשלם גדול תקופות. בדרך כלל, בדיקות כאלה זמינים רק לבעלי תחומים הרמה השנייה על מנת למנוע ספקולציות עם חשבונות הבדיקה.

גורמים אחרים הם מה באמת חשוב בעת בחירת חברת אירוח: – מוניטין הגיל והניסיון של החברה. בוא נשים בכל זאת במקום הראשון הוא דווקא גורם זה. מאז תמיד עסק רציני אכפת המוניטין שלה ומנסה לזכות בכבוד מעל לכל את האיכות והאמינות שירותים. אז לפני שאתה נותן העדפה לארח כל, לאסוף מידע על זה יותר לקרוא את הביקורות המשתמשים. – היענות וזמינות ללקוחות. כאן אני מתייחס כמיקום של גישה חופשית למידע מפורט ביותר על החברה עצמה ואת הזמינות של שירותי תמיכה. כלומר פרטי התקשרות נוספים מוצגים (דואר אלקטרוני, מספרי טלפון נוספים, סקייפ, ICQ וכו ‘), כן ייטב. ובכן כאשר יש כמה LiveChat (קו חם), הפועלת 24 שעות ביממה (אתם עשויים לשאול, או בעיה כלשהי במהלך הלילה חברת האירוח שלך חייב לנקוט צעדים כדי לטפל בו במהירות האפשרית.) נסה ליצור קשר עם תמיכה עוד לפני שאתה השתלם חשבונך. ראו כמה מהר אתה מקבל את התשובה, כמו גם, בסבלנות ובמקצועיות לתקשר איתך. – מגוון של תוכניות תעריפים. כאן כמובן הכל תלוי למשל, התוכנית לשלוח מיילים, או יהיה יצירת בלוג (ועל תסריטים עבור הבלוג תצטרך מסד הנתונים MySQL). אם אתם מתכננים להתחיל עכשיו רק אתר פשוט, בלי שום חוכמות, אתה תהיה מספיק ובמחיר סביר ביותר התעריף. אבל חברת האירוח שלך צריך לספק לך את ההזדמנות להמשיך עם התפתחות העסק שלך לעבור לתוכנית אחרת עם תכונות יותר וחזק יותר. אחרת, אתה תהיה חזק להגביל את מעשיהם. – היכולת ליצור תחומי משנה. אם אתה רק מתחיל את העסק שלך באינטרנט, אז אולי יש לך עד כה רק אתר אחד. בעתיד ייתכן שיהיה עליך עוד כמה. במקרה זה, אתה צריך subdomains. אפשריים ואת האפשרות של הצבת האתר שלך על השותף שלך אירוח. גרסה זו אנו משתמשים במקרה קיצוני, אם בן הזוג אין כסף לקנות אירוח שלך, על חינם, כפי שאמרתי, הצבת האתר הוא מזיק לעסקים. במקרה הזה אתה גם צריך דומיין לארח אתר אינטרנט בן זוגך. אז לבדוק עם המארח שלך מראש כמה תחומי משנה לך ניתן למקם על חשבונך. – הגבלת תנועה. זהו כנראה אחד הקריטריונים החשובים ביותר. אתה יוצר את האתר שלך על מנת להגיע אליהם על ידי המבקרים. ומה יותר טוב. אז בשלב מסוים, אם תוכנית השירות תהיה מגבלה על מספר המבקרים, אתה גם צריך לשלם תוספת עבור התנועה נוספות, או לעבור לתוכנית תעריפים אחרת (אם קיים). כך לדאוג זה מראש, כדי שאחר כך לא יהיה לך בדחיפות לחפש ספק אירוח חדשים. זה כנראה הגורמים העיקריים שבו אתה הראשון צריך לחפש בעת בחירת אירוח החברה.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *