לוגו ועיצוב אתרים

לעתים קרובות ניתן לשמוע את הלוגו – אלמנט מרכזי של התמונה הארגונית של החברה, "כרטיס ביקור" מסוגו. ובגלל זה את הפיתוח של לוגו אפשר לסמוך רק על אנשי מקצוע. אז בואו ננסה להבין מה הוא סמל ואם לא להוציא כסף על הפיתוח המקצועי שלהם. ראשית, מעצם הגדרתה, לוגו (מן הלוגוס היווני – מילה שגיאות כתיב – בדפוס) – את הסימן המקורי של שלמה או ראשי תיבות של ארגון או מוצר. בפעם הראשונה "לוגו" המונח החלה ב הטיפוגרפיה (אמנויות גרפיות, לפתור את הבעיה של תפיסה אופטימלי של הקורא את הטקסט) בתחילת המאה ה XIX ו, כמילה נרדפת המונח "ליגטורה", התכוון איחוד של שניים או שלושה תווים בגופן דפוס. אבל בשנות החמישים של המאה ה -19 בשם והלוגו של כל קלישאה טקסט לא צריך לחייג שוב, למשל, את התואר העיתון. וגם במאה ה -20 נודעה בשם השם מסוגנן בסגנון אותיות הלוגו או שם סימן כזה, או סמל, המציין ארגון או מוצר. הלוגו, כמרכיב של זהות תאגידית, מיועד בעיקר לזהות את הארגון, או מצרך בשוק, על מנת לסייע למשתמשי הקצה להבחין בין מוצרים של ארגונים שונים בתוך תעשיית אותו.

במילים אחרות – הפונקציה העיקרית של הלוגו – ייחודי – היווצרות של חוויה מוכרת, בלתי נשכח של הצרכנים. כלומר, בהתבסס על היעד שלהם, את הלוגו – הוא חלק אינטגרלי של התמונה (סגנון) של מוצר מסוים או כמו החברה כולה. מדוע זה כך? קודם כל, העובדה באיכות גבוהה, אטרקטיבית, לוגו "מקצועי" לא יהיה sygnorirovan יחד עם חומרים מגרים יומיומיים אחרים, ומיד למשוך תשומת לב, יהיה עניין, לפתות, ובכך ליצור תדמית חיובית של החברה או המוצר יבצע, בנוסף על פרסום האחריות, פונקציות אסתטיות. זה חייב להיות מוכר כי זה מספיק אמון עיצוב לוגו, וגם פיתוח של אנשי מקצוע למיתוג. בואו ננסה להבין מה עיצוב לוגו, פיתוח זהות תאגידית ומה זה מורכב של התהליך. ביותר הגישה הפופולרית לעיצוב הלוגו לרמוז כי העבודה על הלוגו מתחיל עם בחירת הבסיס של מה שמכונה הרעיון של צורה, קרוב למושג של החברה.

יתכן כי בצורה זו יהיה, למשל, שילוב של צורות, או נקודת מבט יוצאת דופן. אולי, הצורה שנבחרה תגרום עמותות רבות, ואולי להיפך, יהיה מאה אחוז ברור. אחרת, לא פחות פופולרי, הגישה מחייבת התפתחות הלוגו מתחיל עם הקמתה של הטקסט שלו, כאשר המעצב, על ידי שינוי צורות, גופנים, גדלים, צורות הגרסה המעניינת ביותר של הגשת באמצעות טופס של טקסט. במקביל תמיד להיות מודע לכך את הלוגו טקסט בשילוב עם אלמנטים גרפיים, או לא, בכל מקרה חייב להיות קריא גם על גודל גופן קטן. ללא קשר לגישה אחרי צורה מוגדרת פיתחו לוגו נדרש כדי לקבוע את הצבע. מקובלים מאמינים כי בעת עיצוב הלוגו, כמו, אגב, הוא פיתוח של זהות תאגידית, פשוט הצבע, כן ייטב. באופן אידיאלי, לוגו צריך להיות מפותח צבע אחד או גוונים של צבע אחד. לאחר אותו מקרה, כולל הצורך לשימוש רק בתרחיש זה, למשל, על צילומים, בדיקות, פקסים. יתר על כן, צבע כי יתמוך ולשפר את את הצורה של הלוגו, כלומר, למשל, המתארת ​​תלת ממדי הקובייה יש צורך למצוא כזה מגוון של גוונים של צבע עבור כל הצדדים שלה, אשר יהיה קרוב מאוד למציאות. במקביל, לפחות קונספטואלית עיצוב הלוגו בניגוד מיושם, למשל, המרקם, גודל, צבע, גופנים. פיתוח לוגו או זהות תאגידית, מומלץ להימנע המורכבות בלבול מיותר, הלוגו צריך להיות כמו כללית ופשוטה. שוב, כי גם בגדלים קטנים כל הלוגו חלקיו יש להבחין בקלות. אחרי הכל, את הלוגו דגש על הכרטיס יש גם תועלת, לביצוע כל אחת שלהם התכונות שהוזכרו לעיל. סופי, את השלב האחרון בהתפתחות של הלוגו הוא "מבחן" שלה – יש לבחון, נתפס על ידי הלוגו בגדלים, גופנים שונים, הכל קריא, אם כל הגרפי שלה אלמנטים לשמור משמעות, אינה שונה אם טופס מודפס שלה גרסה ברשת. זה שאין עליה עוררין כי המתואר לעיל בקצרה לעבוד על פיתוח זהות תאגידית, ובמיוחד, את הלוגו, אם כי אולי לכאורה פשטות, יכול להיעשות רק על ידי אנשי מקצוע. רק מעצב מוכשר מאוד יוכלו לשמור על כל "הרשמיות" בעיצוב לוגו וליצור בשבילך, העסק שלך באמת מעניין, באיכות גבוהה הלוגו, אשר יהיה כוח הרמוניה ויזואלית, אשר יהיה מוערך, לא רק מומחים אלא גם הלקוחות שלך ואת לקוחות, כולל פוטנציאל.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *