החזקה ביותר עבור אילו לא

בלי ‘לא’ שאלה זו גורם לנו להיזכר זה נהדר פוליטיקאי ופילוסוף של המפלגה הליברלית, זכר כל כך הרבה בימים אלו עבור תווים מסוימים של כוח: דריו Echandía. במקום זאת התשובות לשאלה “הכוח לא כדאי להשתמש בכך?” צריך בהכרח לשייך אותו עם כמה אנשים אשר משתמשים בו, לא רק בתחום המנהלי אלא במגזרים אחרים שבהם ניתן לממש כוח (פוליטיים, כלכליים אינפורמטיבי), או לנצל. למה שקול מאוד זהיר לפתח משהו כמו עשרת הדיברות זה קטלני: 1 – כוח צריך לשמש כדי ליצור או לקדם את הליכי משנה בתחום ניהול בתחום העסקי או בתחום במהלך אירוע פוליטי. 2. הכוח צריך לשמש כדי לבצע חיפוש בכל מחיר השהייה ממושך לתוכו, הרבה פחות לנצחיותה נצחי בו דרך קרוביהם, גם הפיכתם שם בתפקידים חשובים התחתון / גבוהה ניהוליות הגופות, גם candidatizando אותם עבור בית הנבחרים, הסנאט הרפובליקה או כל תאגיד אחר של הבחירות פופולרי. 3.

הכוח לא אמור לשמש כדי להשיג יתרונות כלכליים עסיסי לעצמו, עבור אשתו, עבור המחותנים שלו, אחים, כדי גיסיו, להורים שלהם, קרובי משפחה אחרים, אפילו, על חברים היקרה. 4. הכוח לא אמור לשמש כדי להפוך “snobism”, או להיכנס למועדון חברתי, או להיות חבר האקדמיה Honorary של ההיסטוריה או מתקרב כל המוסדות האלה או אנשים שעשו בעבר “חי” של הפרט היום בשלטון. 5. הכוח אמור לשמש לא לתקוף בכל האמצעים פסק הדין הקודם.

6. הכוח צריך לשמש כדי להעמיד לדין האדם חולק על הסרגל של היום, אם זה אזרח פתוח של היריב או של היריב של שקרים. 7. הכוח אמור לשמש לא לפרסם חברים רק נצח היום תרגילים, תוך התעלמות של חברים אחרים. 8. הכוח צריך לשמש כדי לנצח את הערצה, ידידות או אינטימיות של נקבה או זכר, ובכך זה () נראה זה את machera הגדול להיות עם אלה שיש להם את הכוח. 9. הכוח לא צריכים לשמש לקניית המצפון או לנסות לקנות את זה אף פעם לא יאפשר לה לקנות. 10 – כוח, בקיצור, לא צריך להיות בשימוש, זה לא צריך לשמש כדי להפוך את המחלקה שלנו “Huila גרוע, עבור חלק”, של המדינה שלנו “של קולומביה גרוע, יש משפחות”. ללא ספק יש צורך להבהיר כי חידושים הקודם יהיה כפוף בהרחבות הכלול the הקטכיזם חדש שפורסם על ידי הוותיקן כבר כמה זמן.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *