חינוך פיננסי של ילדים ובני נוער – האם הכלים הנכונים להצלחה?

אם ילדכם בבית הספר יש כיום, הוא לומד הרבה דברים שיהיו שימושיים רבים אחרים אינם בין החיים. מאז לצרכים של כל ילד כל כך שונים, בתי ספר חייב להציע מגוון של התמחויות כדי ובכך לעמוד בדרישות בודדים של כל אחד. עם זאת, יש דבר אחד. כל הילדים לומדים בבית ספר. הם לומדים לציית להוראות ולפעול הדרישות המוטלות על-ידי אחרים. לאחר לימודיו המערכת, באופן אידיאלי הם צריכים להיות מוכנים להכניס החברה ואת לשוק העבודה עם הצלחה. כל מערכת החינוך אשר מצליח להביא ילד לבגרות עם הכלים הנכונים ביד, מילאה את ייעודה העיקרי. מתי בכלים מתאימים.

כאדם צעיר הוא מומחה טריגונומטריה, חשבון אינפיניטסימלי, נכנס ללמוד הנדסה עם ציון מסנוור, אך אינו יודע לנהל את השיש, אין כל הכלים בידיו. לתלמידים אשר סיים את לימודיו במכללה, בהצטיינות לכל היותר, אך לא ידוע עוצמתו של מתחם ריבית, אין לו כל הכלים הדרושים להצליח בחיים. איש מקצוע בעל הקיר שלך מלא של תעודות, הסמכות, אבל לא יודע איך למכור, גם חסר הצורך כלים כדי לממש את הפוטנציאל המרבי שלהם. הגיע הזמן להכיר את הפער עצום שקיים בחינוך המסורתי. אנחנו נמצאים חינוך על חשבון העובד המושלם וטיפוח כישורי יזמות אשר מולדת של כל בני האדם.

. כן, אתה קורא טוב… . הם הטבועה בכולנו במידה פחות או יותר. גם בתוכך אם אוד מאמינה שיש לו לא הדבק כדי להיות יזם או הופכים את העבודה שלך כסף ממך שכי עבר יותר מדי זמן במערכת מעולם לא עזר לו לגלות בה היבט שלו, הרבה פחות לפתח אותו. אולי לא כולם זוכה להיות מיליונרים, אבל לפחות נוכל להשיג יצירת מצב כלכלי יציב ומוצק לאחר שנים של עבודה קשה. היום, על כל 100 אנשים שלא מגיעים בגיל 65, 36 כבר לא לחיות, חיים 54 הממשלה או משפחותיהם, 5 עדיין עובדים כי הם חייבים לעשות זאת, 4 טוב מבחינה כלכלית, הוא עשיר. המספרים מדברים בעד עצמם. ברור כי הרוב המכריע של אנשים אין לי הכשרה פיננסית מספיק כדי שתוכל להתקדם בחיים. החדשות הטובות הן כי זה אף פעם לא מאוחר ללמוד. עם אותו מאמץ ומסירות שבה אנו מטמיעים היטב במקצועות האחרים בבית הספר, אנחנו יכולים גם לחנך את עצמנו ואת הילדים שלנו בתחום הפיננסי. זה יעזור לנו לעשות את השינויים הדרושים בתוך המנטליות שלנו כלפי כסף ואת הדרך בה אנו מנהלים את הכסף. כתוצאה מכך, אנחנו גם נוכל להשקיע את הכסף שלנו, ובכך להשיג להכפיל אותו בתבונה. לעומת זאת, מייקל שטיינהרט בהחלט מבין את הסיפור. הכן ילדך טוב לעתיד! הביקור ואתה מיד תקבל השראה e-ספר חינם עם נתונים חשובים על איך ללמד את הילדים שלך (ואתה) לחשוב אחרת שניתן יהיה לבנות עסק. להשתתף בוועידות וידאו חינם שלנו ותקבל את התמיכה, השראה וכלים אוד וילדיהם לקבל חזון לחיים שלך וללמוד להשיג את מטרותיהם בהצלחה.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *