מצב של Patomania

. אני אזרחית של כף הרגל, כביש, וכן עבודה בתוך העם, בלי אבטחה או צוות glommers תגיד לי מה אני רוצה לשמוע את הסיפור הזה ידוע?. ברור! . זה שלך, שלי, של מיליוני פרואנים מי כל יום יש לנו עד לפנינו לחם עם מאמץ רב ומעדיפים הקרבה בזמן להקשיב, להסתכל ולראות חדשות מדיה שוחד חוזרות ונשנות, faenones, גניבות ושחיתות אשר נעשו אז החוזרות על עצמן, זה כבר לא astonishes אותנו, הם מיליוני פרואנים שאיבדנו בשקע של זעם אדישות ושכחה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את השר אורי אריאל. Maritain אומר כי ישנם גברים, הן בשל המצב אבל המדינה אשר נובע גברים, אבל הפוליטיקאים מקצועי פרו שמנהלים את המדינה הם בעיקר שהיו מעורבים במעשי שחיתות, הפכה את זה מוסד הנפקת חוקים ותקנות סטוץ ענק וטעים, נראה כי הפוליטיקאים ואת הפוליטיקאים איבד את הסיבהמאת ההגינות איבד אותו לפני זמן רב, אם זה היה זה יגרום מדינה נשלטת על ידי המוסרי משוגע, מה מישהו אמר לפני Patomania, שזה יהיה אי שפיות מוסרית בתוך המדינה. המוסדות שהמדינה אמורה לעלות בקנה אחד עם שלטון החוק, החוק, הן המוסדות עוסקת חשד מעשי שחיתות, התובע, התביעה הכללית, משרד המשפטים, השופטת, משטרה, צבא, כל ישויות אלה, המהווים הכוח של המדינה לאכוף את החוק גם עוסקים חשודות פועל ולאחר מכן המדינה מאבדת כוח שלה, הנקראים לאכוף את החוקהם אלה אשר הפרו. מיליוני אזרחים של כף רגל, לפנינו מספר חלופות שנתנהג כמו אינדיאנים המתארת José María Arguedas ב Ríos עמוק, בתוך כל הדמים התפטר, מלנכוליה, חי פנטזיות faranduleras כי אנו מטפחים כל יום או אגדות כדורגל שגורמים לנו לחלום כל יום, או נתנהג כמו דילן בובי המפורסם, אשר מלחמת ויאטנם, תלוי באוויר, שאלות שלא נענו, rants שאלה רטורית, תלונות ללא שיפוט. או שנצטרף זה אזרחים רבים המוני יותר כף הרגל, דלקת גרון וזעקות איזה אגרופים של רחובות הזעם, צעקה, גל באסטה יה! המדינה דורשת זאת לנו כמוסד, ההיסטוריה של המדינה מזכיר לנו כי ישן אומר פסק הדין הרומאים לעשות צדק, הם ימותו לא את העולם!, נכלא ל המושחתים המדינה היא לשרוד. Michael Oakeshatt, נראה כי הוא הושפע התנהלות פרואני פוליטיקאים מושחתים כאשר הוא אמר שאין אב טיפוס של שליטים ופוליטיקאים שזייף את אסון של העמים שלהם עם המעשים שלהם! כאשר אנו שומעים להם לדבר, מכחיש, משקר לגבי מעשים פליליים שלהם צריך לזכור לופה דה וגה כשהוא אמר כי עודף של הסתרה מובילים ללעג! בעת בחירת השליטים שלנו, מיליוני אזרחים עומד, צריך לזכור הגדול אריסטו כשהוא אמר שהכי טוב מדינה נשלטת על ידי אישה או! אדם טוב יותר על ידי חוקים טובים!.

ללמוד לשרוד!

הסיכויים למצוא אותו בחיים לצמצם ככל הם מבלים שעות המצילים אמר!-כן מצילים?, כן!, אלה המחפשים עובדים כמה שנעלם בג'ונגל הג'ונגל לעשות?, כן! בין אלה חסרים היה הרופא, הם איבדו לאחר פעולה אזרחית כרופאה של האינטרנציונל המילטון, היו שישה חדרי שירותים, מטופל, קצין משטרה, כאשר כל אבד בסוף היום השלישי, השמש כבר שקעה לתוך האוקיינוס, רעד הכוכבים מרחק ו לנבוח כמה כלבים התראה הילידים כמה סיקרן היו במשמורת בג'ונגל, מצאתי את זה!איך?. נמצא משוטט לאורך גדות Aguaytia ריו מיובשת, afiebrado, צורח הזיות, מכוסה כוויות, עקיצות, רק מלמל משפטים, היה מבט אבוד בתוך הסבך של היער, מפני מי?. לענייננו, השר אורי אריאל הוא הכתובת בשבילך. לא יודע!, היה אשפוז בפוקאיפה מספר ימים, שניים לבריאות שלהם נהרגו על ידי התקפה של חיות, אחד לא נמצאה מעולם הוא לא ידע להסביר איך הוא הגיע לחופי הנהר – מפורסם פיראניה שלה-!, רק תזכור יום אחד שהוא חזר!. שנים מאוחר יותר בשנת 1989, יום ראשון בשעה 10 בערב, הוא נהג מכונית פגעה הנהג של, הוא נפצע קשה, אחד בנותיו צעיר מת באופן מיידי, הוא נלקח החירום של Almanzor Aguinaga נאסיונאל החולים בשירות לצ'יקלאיו, הופעל כשהיא הייתה דור 3% של המוגלובין עם הלם בפלסמה בדם!… אריתרוציטים כמה הפרידו אותו ממוות, כלולים שלה 12 יחידות של דם הם שנים עשר?…. כן, שתיים עשרה – כמעט 6 ליטר-, הוא שהאיש מת לאחר 17 שעות היה re-operado!… כי זה היה עדיין מדמם, אבל מה קרה? שום דבר, עדיין מדמם, אני מת!, מול כל הקולגות שלהם. לשמור את זה?. כן!, אבל אז זה היה מסובך, הופיע כל הסיבוכים הידועים על זה! זמן לעשות את כל? מובן!, מירה גרם 3 התקף לב, אי ספיקת כליות, bronchopneumonia, אלח דם, שניהם הפתולוג משפטית כאשר ביקר אותו אמר החבר הזה אני מקווה בחדר המתים. והיה לו 3 שניות להיות הכריז באופן רשמי מת בגיל 3 שניות?. כן! זה היה בתוך התחנה השלישית שלה זה לא הגיבו, הרופא intensivist חזר רק נס, פשוט נס! . וזה עומד להכריז על זה הלב מת צג החלה לזמום את הדופק החיוני שלהם!, הפתעה, לתדהמת הרופאים והאחיות של נמרץ, אף אחד לא נתן הסבר, היו פשוט צף תחזיות ונתונים סטטיסטיים 99.9% של חולים עם סיבוכים מת – רק הרופא אמר – לעולם לא.

פרסום באינטרנט

פרסום באינטרנט הוא פתיחת שדה באופן מפתיע עבור יעילות גבוהה במחיר נמוך. העלייה פרסום באמצעות האינטרנט יש נסע דרך ארוכה כדי להיות שירות ביקוש גבוה כפי שהוא כעת. סוג זה של פרסום יש ככלי העיקרי האתר ואת כל התוכן שלה כפי שנראה בהמשך. שרה Martínez הוא אחד הסופרים עצמאית לדבר עם מספר גדול יותר של חסידיו, במיוחד עבור הפריטים שלך של הטכנולוגיה. הפרסום באינטרנט שונה משאר מתחרותיה המאפשר למפרסמים שלה להתמקד לקהל הרבה יותר מוגדר. לדוגמה, אם הכוונה שלך היא לפרסם את המשחק אופנה, תוכל לחזור ולמיין לדף הנוגעים לנושא זה, משהו זה יהיה הרבה יותר קשה לעשות רדיו או טלוויזיה ספוט. הפרסום באינטרנט יש יתרון גדול, הוא מספק מיוחד מדידת רכיבים לא מדיום אחר יכולה להציע, כלומר, ללקוח יש הפקולטה התבוננות ההתקדמות של מסע פרסום באופן הדרגתי. שני מרכיביה העיקריים של מסע פרסום באינטרנט יוצר מספר גדול של ביקורים ידוע גם בשם התנועה של ביקורים ולהבטיח הגולש או המשתמש הופך הלקוח או הלקוח הפוטנציאלי.

משתמש הופך לקוח בעת שהמוצר המוצע הוא איכות. גוגל ו- Yahoo, שני מנועי החיפוש המפורסם ביותר בעולם מציעים מערכת של פרסום מקוון אשר הם: אדסנס, אדוורדס בהתאמה. פעם אחת שירותים באתר Adsense או בגוגל ניתן להשתמש כדי להתחיל לקדם מוצרים שונים או שירותים, זה יאפשר עבור כל לחיצה על דף שהתקבלו מבוזרות אחוזי רווח בין המפרסם את קריין. האינטרנט הוא התבנית הנפוצה ביותר להצגת פרסומות. אינטרנט יכול להיות מונפש או פשוט להשתמש תצלומים וטקסטים, אחרים להשתמש קטעי וידאו.

באחת התבניות מ"פרוייקט לפופולריות רבה אלה האחרונות הן בלוגים. בלוגים ייתכן יש מאפיינים שונים. כפי שניתן לראות פרסום באינטרנט הוא רבים הצדדים. פרסום באינטרנט הוא השקעה טובה, כל הפרסומים במציאות טובה, אבל לא כולם יעיל כמו זה. המלון מציע שירות איכותי עם תוצאות ברות הוכחה. סופר פופולרי, שרה Martínez יש ידע רב בנושא. היא כותבת מאמרים על פרסום וטכנולוגיה.

למידה מרחוק

בעוד כמה לבנות את החברה ידע, יש דמויות מדאיג של אנאלפביתיות, תת-תזונה. מתייחס העידן הדיגיטלי אך אנו לא בטוח אם זה דרך לקצר המרחקים או להגדיל את הפער. ההצעה אינה aimed להתנגד כניסתו של הטכנולוגיה, אשר אגב הוא כבר עובדה, אבל כדי לשקף באופן ביקורתי, תכליתי, וכדי לעשות זאת נשאלות השאלות הבאות. מה זה מהפכה טכנולוגית כביכול? זה פרי של ההתקדמות האנושית? האם יש בעיה חדשה שבפנינו? הוא עסק גדול התאגידים העל-לאומי של תקשורת? זהו מצב חדש של פיתוח עבור החברות שלנו? הוא מלכודת כדי להמשיך משעבד את אלה שיש להם לפחות? בעוד כמה לבנות את החברה ידע, יש דמויות מדאיג של אנאלפביתיות, תת-תזונה. מתייחס העידן הדיגיטלי אך אנו לא בטוח אם זה דרך לקצר המרחקים או להרחיב את הפער החברתי. ההצעה אינה aimed להתנגד כניסתו של הטכנולוגיה, אשר אגב הוא כבר עובדה, אבל כדי לשקף באופן ביקורתי, תכליתי, וכדי לעשות זאת נשאלות השאלות הבאות.

מה זה מהפכה טכנולוגית כביכול? זה פרי של ההתקדמות האנושית? האם יש בעיה חדשה שבפנינו? הוא עסק גדול התאגידים העל-לאומי של תקשורת? זהו מצב חדש של פיתוח עבור החברות שלנו? הוא מלכודת כדי להמשיך משעבד את אלה שיש להם לפחות? והדבר המעניין אותם היא כי כל אחד בוודאי לפתוח ויכוח של רעיונות, מפגש פורה של תפקידים שונים בין מי חושב ולעשות. באופן אישי, לאחר עשר שנים של ניסיון מוצלח בפרוייקטים שונים של מורים מאמריקה הלטינית, מאמינים שיש מגוונות ברכיבי הפנים שלה: התקדמות, בעיות, עסקים, פיתוח, עבדות, אך אני מאמין כי כניסתו של טכנולוגיות חדשות לחינוך הזדמנות. הקורסים הראשונים הגב שנת 1800, כ, ומאותו רגע מעולם לא הפסיק ההתקדמות שלהם; הוא נעלם במהלך שלבים שונים, שימש כלים ומשאבים שונים. עד עכשיו היה דרך לספק שירותים חינוכיים למספר קטן של נמענים שהיו רחוקים ממרכזי עירוני שבו תמיד ממוקדת הנפקות חינוכיים או אשר מסיבה כלשהי לא יכולתי להשתתף החינוך פנים אל פנים. כיום, תודה גישה לאינטרנט נפוצה, הוסב והמודאליות הנפוץ ביותר.

אוניברסיטאות ומרכזי השכלה גבוהה שילבו של המחלקה העומדים במיוחד במשימה זו. משתנה חדש מוצג בתור הזדמנות gestate טרנספורמציה של הפרדיגמה החינוכית. לורנצו גארסיה Aretio (1994), של נבחרת האוניברסיטה (UNED), אומר פתוחים ומופצת מרחק, למידה והוראה באינטרנט באמצעות אינטרנט, e-learning, או למידה (און ליין) הוראה ולמידה, דרכים אחרות כדי לתאר את הממדים של למידה מרחוק, או משתנים מסוימים מוגדרים היום ככלי חיוני עבור חינוך באופן כללי. היתרונות של עצמאי למידה, מספיקה המוזרויות של כל אחד, הצטרף האפשרויות של עמית, למידה שיתופית, שיתופי, הדרכות, כי לטפח את הבניה החברתית של ידע.

אילו סוגים של אתרים קיימים?

בהתאם לצרכים המאפיינים של אתר האינטרנט שלך, ישנם סוגים עיקריים של מקומות לינה: חינם חדרי אירוח, לינה משותפת, שרתים ייעודיים בהתאם לצרכים תכונות של האתר שלך, ישנם ארבעה סוגים עיקריים של: אחסון אתרים חינם: פשוט כדי להשתמש, אינה דורשת את ההרשאה שלך להכללה של פרסומות או קידום בדפי האינטרנט שלך. הוא אטרקטיבי עבור החיסכון בעלויות, אבל זו גם לדף שלך אם אתה רוצה את זה כדי להצליח, להיות מזוהה כחברה אמינה. באופן דומה, התכונות מוגבלות מאוד, כמו חוסר אפשרות של קיום בסיסים MySQL, חשבונות מרובים של דואר אלקטרוני או PHP; אפשרות לינה זו רק אז לכל אלה להתחיל בעולם אלקטרוני זה, אין צורך לראות רווחים באופן מיידי. אפילו משמשים לעתים קרובות כמו הגישה הראשונה על אירוח לדעת כיצד אתה מעוניין בשירות זה. בעיתון כתוב ש הבית היהודי הוא זה שבקיא בנושא. בסוג זה של לינה דף הוא בדרך כלל חלק תחום משנה או משנה, ו זה תלוי לחלוטין בתחום האב. אירוח משותף: יש אנשים שמעדיפים סוג זה של לינה מכיוון שהם לא רוצים לקבל את האחריות קבוע של ניהול השרת שלך. זה מציע רכיבים כגון PHP, ASP, MySQL, העברה חודשית גבוהה יותר, את האפשרות ליצור חשבונות דואר אלקטרוני מרובים.

ההבדל העיקרי הוא כי באותו שרת שניתן לאחסן מספר אתרי אינטרנט באותו זמן התחום הוא עצמו. אידיאלי עבור אלה הזקוקים דף שאת תעבורתו יומי אינו מוגזם. שרתים ייעודיים: שלא כמו הקודם, סוג זה של לינה הוא עבור כל מי דורשים כמות גדולה של העברת החודשי מכיוון שהוא מספק עבור תעבורה גבוהה באתר האינטרנט שלך. עם זאת, קיימים בתוך האפשרות שרתים ייעודיים שבה מנוהלים או לא. אם אתה מעדיף אחד הצליח, מישהו להיות יותר ינוהל, האבטחה יהיו מגבלות בגין החשבונות בדואר או מסד הנתונים. לעומת זאת, שרת ייעודי לא מנוהל מספק ההזדמנות אנו להיות מנהל השרת, נותן שליטה רבה יותר משימות ניהוליות. אפשרות זו מומלצת רק למי יש קצת ידע בהקשר זה, כי זה נותן חופש מלא את אותן ההגדרות. מציע לך הספק הטוב ביותר של מקסיקו, התמיכה הטובה ביותר, על המחירים ללא תחרות על שירותי אירוח אתרים, המשלימים את יכולה להתקבל, עם ערבות כי תמיד נהיה כאן כדי לסייע לך ולתמוך בכם כל מה נדרש, להתקשר או לפנות אלינו, נשמח לסייע לך.

מדוע אנשים רבים לכשל ב- MLM?

מדוע אנשים רבים לכשל ב- MLM? יש הרבה סיבות גורמים אשר אחוז גבוה מאוד של אנשים אשר מחליטים להקים רשת שיווק עסק משלהם אפשרות להשיג הצלחה, ובאים במקום זאת, כשל, אבל ללא ספק הגדולה ביותר גורם עסק מסוג זה, ללא שפע… למה אנשים רבים לכשל ב- MLM? ישנם הרבה סיבות וגורמים אשר אחוז גבוה מאוד של אנשים אשר מחליטים להקים רשת שיווק עסק משלהם לא תוכל להשיג הצלחה, במקום זאת, באים לכישלון, אך ללא ספק הגורם הגדול ביותר של עסק מסוג זה וללא שגשוג, היא האמונה של אלה אשר מיזם להפקת כמויות גדולות של כסף מהלילה עד הבוקרדמיינו כמו העושר של אנשים, כמו אנשים עם חופש כלכלי, אך ברגע לראות את המציאות שהם יוצאים, בין אם הם היו קשורים לחברה הטובה ביותר, ויתור על עסק יחיד. מה קורה היא שאנחנו חלק של תרבות שבו מלמדים אותנו, או בבית, ב ה בית הספר, או אפילו בהשכלה גבוהה, כי הציפיות שלנו צריך לבחור להיות עובד, עובד טוב מאוד החברה או החברה, בו בוודאי יש יתרונות מאוד מאוד טוב, משכורת שבועית, biweekly או מדי חודש, אבל במקרים מעטים, לנו היא מטעה על יזמות, בבניית עסק, לכן, כאשר בחודשים הראשונים של העסק שלנו של רשת שיווקאנחנו לא יוצר הכנסה, או אם אנחנו עושים את זה, אנחנו לא לכסות את מה שהם כבר השקיעו, אנו חושבים שזה בזבוז של כסף, זמן, מכיוון שזה משהו שיש לו לא optimo בעתיד, החלטנו לעזוב, וזו טעות חמורה מאוד, כי אתה צריך לדעת מי הם עכשיו אנשים מאוד עשירים, אבדו גם, אבל הוא לא מוותר, להמשיך עם משמעת לאחר החלום, או preguntante הבאות אשר לומדת לרכוב על אופניים בלי אפילו ליפול ממנה לפחות פעם אחת?, זכור המשפט הזה מי משאיר לא ינצח. אם כן, מה אפשר לספר לכם, כי אתה לא fracases ב זה עסקים באינטרנט, סוג מיוחד שיווק רשתי, היא קודם כל יש לך שינוי של היחס, אתה armes ההחלטה לדחוף את עצמך, להיות חולה, של מי שרוצה אותך, יש את האימון הנחוץ, בידיעה כי ייקח קצת זמן, כי לא תצטרך קסום, עושה אותך אדם עשיר מאוד, ללא עבודה, ללא מאמץ, תוך זמן קצר נוסחה או כמו אומר רבות וכהרף עין, ואם אתה חושב דברים אלה, מתמידים בהם, אני מייעץ לך להקדיש את עצמך למשהו אחר. סיבה נוספת של כשל בשיווק רשתי היא שאיננו יודעים כראוי לבחור חברה אשר מקושרים, אולי כמה איגוד האפשרות הראשונה שיש להם בלי ניתוח מוקדמת, חייבים לטפל של העסק של פירמידה, אלו שעושים כסף בלי לשלם שירות ללא המציעה מוצר, יש לצפות את הנתיב של החברה הבחירה שלך, והעיצוב הוא כי אם יש לך המהימנות יכול ללמוד משהו על-פי אותו במנועי החיפוש, מדוע מידע, לפחות עבור חיפוש Google. סיבה אחת יותר מאשר כשל מדורגת, היא לא כדי ליצור תוכנית פעולה, זה לא שיש מטרה או הגדרת מטרות, היא להאמין אנחנו צריכים רק את הקישור חברה טובה מאוד, כי אנחנו יודעים אם זה עדיין פורחת ב אנשים אחרים, כי השאר יהיה בלבד, עם זאת המציאות מלמדת אותנו להיות ממושמע, כדי להתייעץ עם רכבת, הבהרת ספקות עם המפיץ המגייס שלנו, החסות שלנו, בגלל ביטוח וכן כפי כעת אתה חניך, בקרוב תהיה לך ראשיים, מתחתיך לאמץ אותך לקבלת עזרה ושיתוף פעולה, וזה כי אתה תכונה של שיווק רשתי הוא עבודת צוות. המראה האחרון זה הנושא של מדוע אנשים רבים לכשל ב- MLM?, הוא מוצר שיש לך לקשר לך החברה, מבטים התועלת שלה, תדירות השימוש, איכותו, והדרישה שלו בשוק, המחיר שלה, אתה חייב למצוא את כל עסקאות גדול אפשרי עבור הלקוחות שלך ואת לקוחות פוטנציאליים, הם חושבים זה עשוי להיות הצעה תחרותיים ללא תחרותאפשרות אחת. אני ממליץ לך להיות להתחרות בעסק שלך-MLM, אני מאחל לך הצלחה, עסקים באינטרנט. אם אתה רוצה מידע נוסף אודות פרסום מקוון או עסקים ואינטרנט האתר שלי ויודע הרבה הזדמנויות ייחודיות בשוק, יקבל מאמרים, הורדות בחינם, סרטי וידאו ועוד… הנה הקישור…

כיצד לפתוח עסק באינטרנט.

כל שמענו הזדמנות גדולה מייצג שיש עסק באינטרנט, עבור רוב האנשים, הזן עם עסק ברשת הופך משהו קשה שכן זה דורש ידע טכני מסוים כמו מיקום באתר, לקבל תעבורה, אבל הדבר הכי כדי ליצור אתר אינטרנט, לעשות את זה מוצלח, אופטימה, בסופו או החלק הקשה ביותרבחר מוצר למכור וכיצד לייצר אותו. השאלות העיקריות המבקשים להפעיל אינטרנט עסקי – אני מוכר? -It חייב להיות מוצר פיזי? לעשות-כמו דף אינטרנט? -כמו עיצוב המוצר הדיגיטלי? (en לאינטרנט es más sencillo comercializar productos digitales por el método de entrega) – כפי נשארתי אותם באינטרנט? -איך אני מקבל את תחום? -כמו למשל טעינה עבור אינטרנט? -כלומר מה שהם אומרים מעל? אבל דבר אחד שאנחנו צריכים להבין כדי להצליח בעסקים מקוונים, אין מגבלה טכנית לנו עליך לעצור לנו העסק שלנו ברשת, כי יש פתרונות, מוצרים ותוכנות אנו יכולים להשתמש וליצור לנו דף אינטרנט של באופן אוטומטי, כמו, לדוגמה, המאפשר לנו אוטומטית כבר יש E מותאם אישית-ספר, כך אנו משווקים אותו. המערכת מורכבת לרכוש את התוכנה, אנחנו שמים על חשבון Paypal שלנו, פשוט בצע השלבים אומר לנו לאחר הורדת התוכנית, הוא מקצה לנו דף מחשבים כדי להפעיל את שיווק המוצר שלנו. 91%D7%A8%D7%94-%D7%9C%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C-%D7%95%D7%99%D7%95-%D7%A8-%D7%9B%D7%99%D7%9C-%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%94-%D7%9C%D7%AA%D7%A4%D7%A7%D7%99%D7%93-%D7%99%D7%95-%D7%A8-%D7%A2%D7%9E%D7%95%D7%AA%D7%AA-%D7%99%D7%93%D7%99%D7%93%D7%99-%D7%94%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96-%D7%94%D7%A8%D7%A4%D7%95%D7%90%D7%99-%D7%A1%D7%95%D7%A8'>ניר גלעד. בדרך זו שנוכל להתחיל להתנסות בצורה פשוטה משווקת כמוצר באינטרנט, מבלי לבזבז שעות בייצור אחד, אשר בסופו של דבר צריך להיות המטרה שלנו, אבל כפי אנחנו מתחילים, אנחנו רוצים ללמוד כיצד למסחר בכל מוצר. טוב מאוד על-ידי הנקודות הבאות: 1.-קל שימוש והתאמה אישית. 2. התשלומים עבור המכירות שלנו מתקבלים ומאותו רגע, מה שאומר שיש לנו הכנסה שלנו מיד, שהוא הרבה יותר טוב מאשר שיוכים לשלם החודש הבא, מ- 15 עד 30 המיוצר החודש הקודם, או לעשות רק הבנקאות ספורים. לעומת זאת, השר אורי אריאל בהחלט מבין את הסיפור. 3.

אנו מתמקדים ללמוד איך לשווק את המוצר. מאז בכל פעם dominemos האמנות הזו, אנחנו יכולים לייצר את המוצר שלנו, ומכאן אם נקבע כבר הרבה יותר יעילות אסטרטגיות שיווק. 4. לא יש לך לדאוג דפי אינטרנט, אירוח, עיצוב מוצר, חיוב ועוד. רק להתמקד אתה למסחר, שכן מערכת זו עושה את זה הכל בשבילך. אז אם מה שאתה רוצה היא לפתוח עסק באינטרנט אבל רוצה לקבל קצת ניסיון, פתח את חשבון ה-paypal שלך ולהתחיל עם המסחור של מוצר זה אשר תזכה כמעט 70% אך מיד לחשבון שלך. הכל קורה למידה, אין דרך טובה יותר לעשות את זה בפועל. קראתי ספרים רבים על העסק באינטרנט, אבל מה ביותר עזר לי לזרוק אותי מהספינה, רק כך אתה לומד לשחות. הזן עכשיו כדי להתאמן אתה כבר הצבת מוצר באינטרנט גם להרוויח כסף על הכביש, לא להיות מיליונר אך לעזור לנצח משהו עבור החודש.

התנועה לעומת תשלום תנועה חופשית.

התנועה לעומת תשלום תנועה חופשית. עקב massification המהירה של האינטרנט הופך תקן ברחבי העולם, מספר קבוצות של אנשים יכולים כעת לשווק מוצרים ושירותים יצירת אתר אינטרנט משלה. עם זאת, עיצוב נהדר של אתר אינטרנט אינו מייצר הכנסה אלא אם כן התנועה מקוטע מכוונת. קיימות שתי אפשרויות להפקת תנועה לאתר האינטרנט שלך. אחד נקרא "תנועה חופשית", השני נקרא "תעבורה תשלום". הבה נבחן את ההבדלים בין השניים, כך אתה יכול להחליט שהוא האפשרות הנוחה ביותר עבור אתר האינטרנט שלך.

תנועה חופשית, כפי שהשם מרמז, מרמז כי אתה תיצור תעבורה לאתר האינטרנט שלך מבלי לשלם עבור פרסום. השיטה הנפוצה ביותר להשגת אותה היא באמצעות טכניקות של האינטרנט מיקום במנועי החיפוש (SEO). בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל גולן טלקום. בעת מיטוב האתר שלך, מנועי החיפוש ימצאו את האתר שלך כמו שימושי ורלוונטי. זה בתורו, מגדילה את הדירוג שלהם עבור מילות המפתח של הנישה שלך. האינטרנט מיקום שיטה מנועי החיפוש הוא אפשרות מצוינת לקבל תנועה חופשית לטווח בינוני וארוך, אבל זה לוקח חצי שנה עד שנה כדי לראות את התוצאות.

לחלופין, באפשרותך לכתוב מאמרים משלך ואתה יכול לקבל לפרסם אותם בספריות מאמרים בעלי נפח גבוה של התנועה. עבודה זו מגישה למשוך תנועה אורגנית ממנועי החיפוש בתוך שבוע. עם זאת, כמו המאמר שלך במהירות ממשיך הדפים הראשיים של ספריות מאמרים, סביר להניח, תעבורה זו יקטן בשלושה שבועות. כתיבה לפרסם מאמרים פעם בשבוע, יפיק לך תעבורה חינם לאתר שלך באמצעות היא אסטרטגיה. לאחרונה מצאתי אצל הבית היהודי אוזן קשבת . באפשרותך גם לקבל תעבורה חינם דרך חילופי תנועה לאתרים אחרים, אשר ניתן להפיק תנועה במהירות, אבל חייבים להיות קשורים לאתרי הנישה שלך. האפשרות השנייה על מנת למשוך מבקרים לאתר האינטרנט שלך היא להשקיע תעבורה תשלום. אם עליך ליצור מיידית על התעבורה באתר שלהם, יש קצת כסף עבור לבלות, התנועה התשלום הוא בחירה מצוינת. עם זאת, חשוב לבצע תכנון קפדני להבטיח גדול לחזור על ההשקעה שלך. השיטה הקרובה ביותר להשגת תעבורה התשלום הוא תשלום על-ידי לחיצה על שני מנועי החיפוש החשוב ביותר Google ו- Yahoo. בהתאם לכמות הכסף ניתן לבלות כמו גם את מילות מפתח של נישה, תשלום לפי לחיצה תעבורה יכול להביא לך תוצאות מצוינות מאז שהיא מצביעה על נישה מדויק של המבקרים שהרצוי עבור אתר האינטרנט שלך. היתרון של התנועה התשלום הוא כי אתה לא יושפעו היא על-ידי השינויים האלגוריתם של מנוע החיפוש, כל עוד יש לך מספיק כסף כדי לבלות, תמיד יפיק תנועה לאתר האינטרנט שלך. הדבר הטוב ביותר שאתה צריך לעשות הוא שילוב של שתי עסקאות: חינם ותשלום. מיטוב האתר שלך כדי להניב תעבורה לטווח ארוך, ובכך למקם את אתר האינטרנט שלך במנועי החיפוש היטב. בטווח הקצר, להפיק את התנועה שלך עם שילוב של התשלום על-ידי לחיצה על שיווק במנועי חיפוש ומאמרים. תוך כמה זמן, אתה יכול לקבל כמעט כל תעבורת חינם שלהם, בדרך זו, באפשרותך להגדיר אפשרויות תשלום התעבורה שברצונך להמשיך להשתמש. עם זאת, המטרה שלהם להיות כדי ללמוד כיצד לקבל תעבורה חינם עבור אתר האינטרנט שלך. אם יש לך תקציב מוגבל, מקוטע תנועה חופשית תהיה האפשרות היחידה שלך, זה לא רע, אם יש לך את הידע הנכון ומפת הדרכים טובה להשגת מפולת שלגים של המבקרים. פרדי לאון מנהל לגלות צעד אחר צעד על-פי אפס הדרכות וידאו דרך כמו יצירה עסק משלך באינטרנט. בקר במרכז ההדרכה שלנו עכשיו

עיצוב יעיל

דגם מוקטן של פורטל או הסכימה מקבילה במפה, עליך לעקוב אחר המסלול למקום מסוים. באופן דומה, ערכת פורטל (פריסה באנגלית) מתוכנן בהתאם לצרכים של המשתמש, ובכך להוביל אותך לעבר פעולות ספציפיות. דגם מוקטן של פורטל או הסכימה מקבילה במפה, עליך לעקוב אחר המסלול למקום מסוים. לעניות דעתי פצלי שמן יכול לקבוע . באופן דומה, ערכת פורטל (פריסה באנגלית) מתוכנן בהתאם לצרכים של המשתמש, ובכך להוביל אותך לעבר פעולות ספציפיות. תהליך של ניתוח זהיר יסייע להגדרת, מנקודת מבט של המבקרים בפורטל, את סדר העדיפויות של הסכימה.

כי אנחנו עיצוב פורטל כדי לענות על הצרכים של המבקרים, לנו יש לקחת בחשבון מה הוא מצפה למצוא. לא ראוי להניח כי אנשים רוצים לראות באתר שלנו. במקום זאת, אנו חייבים לשאול את עצמנו: מדוע אנשים לבקר באתר שלי?, מה אתה מחפש?, מהו הצורך העיקרי שלך?, כיצד ניתן לספק צורך זה?, ושאלות דומות אחרות. בפרויקטים עיצוב גדול, מכשירים שונים משמשים כדי למצוא את התשובות לשאלות כאלה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את יהודה וינשטיין. שאלון וקבוצות מיקוד למעלה משמש לעיתים.

אבל, אם אין לנו תקציב הרבה, אז עלינו לשנות אסטרטגיות עיצוב. עוד מידע על מנכ"ל משרד התקשורת ניתן למצוא באינטרנט. שימוש באסטרטגיות הבאות ליצירת מתאים לסכימת הקהל שלך: 1. לזהות את האינטרסים של המבקרים: עלינו לדעת את הטעמים וההעדפות של האנשים לגשת לפורטל. רק בדרך זו, נביא מידע רלוונטי ומעניין. 2 לחשוב כאילו היית המבקר: כדי לאתר את המיקום של המבקר (במובן פיגורטיבית), תוכל להגדיר מה חשוב מה זה לא חשוב. 3. להגדיר את הנושאים לפי סדר חשיבות: לאחר שיש לנו את הנושאים הגדרה, להמשיך לסדר אותן לפי סדר של עניין או העדפה של המבקר. עיצוב סכימה נייר, להגדיר אזורים פונקציונליים לקחת עט ונייר. כן, אלה כלי שני עדיין לא תצא מהאופנה. לאחר מכן אחת עשרה שנות ניסיון בעיצוב אתרי אינטרנט, אני משוכנע של התועלת מכשירים אלה להביא לתהליך היצירתי. כך, על נייר, אני מגדיר אזורים פונקציונליים של הפורטל: מקומות של דף המעוצב עבור פונקציות ספציפיות. כמה דוגמאות הן: כותרת, שאני, תמונות וטקסט, בין היתר. (1) צייר הטבלה עם עמודות ושורות המתאימים שלהם. (2) ליצור קופסאות קטנות מקובצים לאיתור נושאים מעניינים אשר הוגדרו קודם לכן. (3) ליצור תיבה גדולה יותר כדי להדגיש את נושא יותר מעניינים. אם ברצונך להדגיש מספר ערכות נושא, צור תיבות בגודל זהה היישור אותו. (4) להפיץ את התוכן של הפורטל ב המיועד להזמנת רכיבי המשנה. ביצוע הערכה אחיד עבור הפורטל. הערכה חייב להיות גמיש מספיק כדי להוסיף מספר אובייקטי ייחודי לכל דף (באנרים, headbands של הטקסט, וכו '). אין צורך לפרסם את המידע בעמוד הראשי (דף הבית). השתמש בטכניקה של אלמנט ההפתעה דרך הפורטל. משתמשים בהם אני אוהב למצוא הפתעות בעת ביקור באתר אינטרנט. כך, להפיץ תוכן בין דפי אינטרנט מרובים. להציג הרכיבים בעמוד הראשי אטרקטיבי לנצח העניין של המבקר. לתכנן את הסכימה הפורטל, נוכל לקדם את התועלת ואת חשיבות זהה. מבקרים יעריכו את הערך של הפורטל, לבקר לעיתים קרובות. המחבר הוא מדריך בעיצוב של אתרי אינטרנט. בקר:

תקיפה $60,000

חברות אשר לבזבז את הכסף שלהם באינטרנט, לעשות את זה שגוי, כשל להשקיע בדברים שיווק. Anigo אמר לי כי הלקוח היה מחדש את אתר האינטרנט שלו. אותו לשלם $60,000 עבור אתר זה באמת עושה דבר. זהו אתר אינטרנט פשוטים, כחוברת אשר מציע דבר בפני המבקר, בהחלט לא עושה כלום כדי להמיר את התנועה לתוך מכירות. נתון כי התקציב שלו היה על העיצוב, אין כסף עודף להשיק את האתר החדש שלך בשוק. טעות # 1, לא לשלם $60,000 עבור תרגיל פשוט בבראנד.

באתר אינטרנט של חברה הוא תמיכה עבור חברה. היופי של האינטרנט היא כי אין מקום של חוסר ודאות, שכן כמעט כל דבר ניתן למדוד. -מה אתה מנסה להשיג? -להגדיל את התנועה? -ליצור הפניות? -להגדיל את המכירות? אם התשובה היא כן לכל השאלות האלה, ואז בהשקעה של $60,000 צריך לקבל בין 80-95% כפי שאני retorneo השקעות. אבל אתר פשוט לקבל חזרה? 80-95% של ההשקעה? עיצוב אתרים הוא היום כמצרך. העלות של העיצוב חייב לייצג כ- 25% מועסקים שלה.

כיום, עיצוב עלויות הן תחרותי, אשר נותן עלייה אחת ההוצאות הגדולות צריך להיות רק על העיצוב של האינטרנט. יש מקור מצוין של ניהול התוכן (CMS) אשר נותן לך את הכוח לנהל את תוכן משלהם. העלות של התוכנה מאוד חסכוני, מומלץ השימוש בכל פלטפורמה המספקת Web 2.0 תואם העלות הסופית נמוך עבור התקנה ותחזוקה. ערך מוסף של חברות המוקדש עיצוב אתרים, היא כי חברות אלה יכול למכור מה לעשות. לכן אפשרי להשיג באתר אינטרנט 2.0 במחיר נוח. אם אתה מבלה בין 4,000 $- 8,000 באתר אינטרנט בסיסי, יש mentalizing כי ייקח יותר מ- 12 חודשים כדי לקבל הכנסות בין 30,000 $-$ 80, 000. כל הכסף לעוד משתמש בשיווק יפיק תנועה לאתר שלך, יש כלל פשוט, כמה יותר תנועה כדי להגיע לדף שלך האינטרנט פירושה יהיה לך יותר הזדמנויות עסקיות. יש לקחת בחשבון כי אתה יכול לשלוט ההשקעה שלך ולמדוד חזרה על זה מהר מאוד, ביטול תקציב השיווק שלך המבוסס על תוצאות. אם אתה זקוק לעזרה כדי להעריך את הספק הפוטנציאלי, להלן מספר שאלות שיסייעו לך. 1. איך אני כבשו את המבקרים של תעבורת אינטרנט? אני עוקב התנועות שלהם דרך אתר האינטרנט שלי? אם כן, כיצד? 2 כיצד ניתן לנהל לשלם קליק (PPC) להבטיח לי תוצאות טובות לא להפסיד כסף? 3. איך מידו אם האתר שלי יפה עבור המשתמשים שלי? 4 חוות דעת עבור דף שלי יכול לקבל לקבוע את רמת המתאים של אירוח? 5. לעשות את הדברים שיש לי לשנות באתר האינטרנט שלי? אילו דברים ניתן לשנות בעצמי? 6. אם אני רוצה לשנות את המראה, כי שינויים נדרשים, אשר משפיעים על קודים פנימיים של האינטרנט? 7. מה נדרש כדי להוסיף דף חדש כדי להתאים אותו עם פרסומת כי הם מפעיל האתר החדש? לדוגמה, אני רוצה להכריז על אירוע מיוחד, אם אני צריך ליצור דף ספציפי זה, מה נדרש לעשות זאת? 8 הוא אשר העלות לכל מוצר עבור אתר האינטרנט? 9. מי הבעלים את קוד המקור של האתר? לכן, חשוב על המטרות שלך. תחשוב על מה שאתה רוצה להשיג, להוציא את הכסף על פי התוצאות שאתה רוצה להשיג. אתר פשוט מאוד, לא להפיק את התוצאות עליך, ניתן להשיג דרך האינטרנט. כי לא להטעות על-ידי $60,000. היא רעה עבור העסק שלך על-ידי יזמות יעיל. דומינגז מיגל.

דפי האינטרנט שלנו

כיצד להבטיח כי הקרן Google לבקר שלנו דפי אינטרנט ב- 10 שלבים כל חברה חייב להיות איזושהי נוכחות באינטרנט, אלא של שימוש מועט כדי להיות באינטרנט, אם אנו לא להבטיח הרובוטים של מנועי החיפוש למצוא את הדפים שלנו מסוגלים לבקר כל התוכן שלנו. ואז לתת כמה עצות בסיסיות מומלצים במיוחד כדי לשפר את הנראות של אתר האינטרנט שלנו ב- Google, אשר עצמה כבר לעזור לשפר את מיקום שלנו, גם אם רק בגלל תודה לעקוב אחר עצות אלו גוגל טוב יותר להבין את האתר שלנו והשאר לא כל דף שאתה רוצה בלי ביקור. 1. אם זה לא כבר להגיע לקשר לאתר האינטרנט שלך על-ידי מציע להם ערך מוסף (מאמרים, הודעות לעיתונות, דוחות) גוגל ומעריך מאוד של אתרי אינטרנט אחרים מידע ותוכן טריים. 2. אם יש לך כבר הדפים הכלולים ב- Google, מתחיל חיפוש פשוט ב- Google שלך יגידו לך את הדפים יש אינדקס, כותב את החיפוש הבאות: אתר: miweb.com 3. כדאי לך לעיין אצל מנכ"ל משרד התקשורת כדי לקבל עוד מידע. משתמשת כדי ללמוד כיצד גוגל סורקת באתר האינטרנט שלנו.

אם לא תרשום את האתר שלך נותן גבוהה. לדוגמה, תאפשר שלך לדעת אם יש בעיה עם מטה-תגים. 4 יצירת לעתים קרובות לעדכן את מפת האתר (עבור מנועי החיפוש) של האתר שלך בהתאם לאופן שבו לעדכן כל מקטע וכולל מידע אשר מקטעים מתעדכנים בתדירות גבוהה יותר. בעיתון כתוב ש מיכאל גולן הוא זה שבקיא בנושא. 5 בדוק שמות התמונות שלך לספק מידע המכילים. גוגל מעדיף למצוא שמות קבצים ב- contacto.jpg סגנון, pedidos.jpg מ- 0001.jpg תמונות, imagenA.jpg חושב גם כי, אם נותנים לה דרך כלים עבור מנהלי אתרים, התמונות גם ייכלל מנוע החיפוש של גוגל תמונות. 6 אם אתה מופיע במקום הראשון של גוגל, זה אפשרי מאוד כי יחד עם האינטרנט שלך יופיעו סדרה של קישורים נוספים כי הם הסעיפים כי מנוע החיפוש נחשב הראשי של אתר האינטרנט שלך.

כדי להציג אחרים על-ידי שינוי אותם. 7. בדוק את דפי אינטרנט הברית על כל דף 404 לא נמצא שגיאות. אם דף משתנה על פי האתר, זה יעזור לך לא לאבד את היסטורית גורמים להם לאי ציון הייתה לתת לו מנוע החיפוש, להימנע נוחות המשתמשים שלך, מאז השינוי הוא שקוף. אם הדף אינו קיים עוד ביעילות, ודא כי הוא אינו מקושר במקום אחר באינטרנט. בדוק בתיעוד של גוגל ב. 8 יצירת הכילה המקורי שתוכנן עבור אנשים, לא רק כדי להיות בעמדה טובה יותר ב- Google. להימנע תוכן כפול, אם יש לך ברירה אלא (כמו עם תוכניות שותפים), כדי להתאים אישית או לשפר אותם באמצעות תוכן ומידע נוסף מלא. לא מעולם לא השתמש רק שניתן לראות (בפתח עמודים) של מנועי החיפוש או יכול להיות גורשו ודפים למחוק מ- Google. 9 ארגן התוכן של דפי חלוקה לרמות את המבנה של אתר האינטרנט שלך באמצעות תגי H1.H6 כך לדוגמה, H1 eqtiqueta היא הכותרת של הדף, נקודות הראשי H2, H3 sub-items כפי שאתה עושה עם מסמך בכתב. 10 משתמש אינטרנט תקנים ומוודא אם אתר האינטרנט שלך עומד להם. את W3C מציע חינם כלי מקוון או אם. זה מעבר לשיפור התצוגה עם מנועי החיפוש יעזור לשפר את השימושיות ואת התאימות של האתר. מאלדונאדו אנריקה

איך לעשות כסף באינטרנט עם בלוג

להרוויח כסף באינטרנט הוא לא מאוד קשה. כאן הוא תהליך צעד אחר צעד, כי אתה יכול לעקוב אחר כדי להתחיל להרוויח כסף עם בלוג. 1. לפתוח בלוג – להיות בעל בלוג לפחות, בהתחשב בעובדה מטרתו היא לנצח כמות סבירה של כסף באינטרנט. יצירת בלוג סביב נושא ביותר שידוע כי שאנשים מעוניינים לקרוא אותו. באפשרותך להשתמש בשירות מגמות של גוגל כדי לראות מה הם למעשה ההזמנה חיפושים באינטרנט.

ברגע שהחלטת ערכת הנושא עבור הבלוג שלך, להתחיל בלוג ב- Blogger.com אם אתה משתמש חדש בבלוגים. 2 כתובות Url ידידותי של Seo וכותרות – אם אתה מתכוון ליצור בלוג על מקום מסויים, יש לכלול כל אחת שלהם לתנאי נישה בכתובת ה-URL של הבלוג שלך. אבל כשמדובר להגביל את משך את ה-URL שלך בכלל. מאז אתה מוכן עבור הקוראים שלך לזכור את כתובת הבלוג שלך. ברגע שהחלטת על כתובת URL ידידותי בבלוג שלך, ואז מגיע את הכותרת של הבלוג. אל תשכחו להזכיר את מילת המפתח שברצונך להציב בבלוג זה בכותרת הבלוג שלך. 3. לכתוב מאמרים -כתיבת מאמרים מסוימים בבלוג שלו עם מטרה של כתובות מילות מפתח אחרות של הנישה שלך.

ראשית, עליך להתחיל עם התחרות, ליצור מילות מפתח במאמרים שלהם. במידת האפשר, עליך לכלול סרטוני וידאו ותמונות במאמרים שלהם כדי להקל על הבנת הנושא שלך. 4. לשלוח את המאמרים שלך ברשתות החברתיות – פעם גוגל במטמון על-ידי מאמרים ההזמנה שלהם, חייבים לחשוב על המצגת של חלק שלה כתבות מעניינות באתרי האינטרנט של רשתות חברתיות כמו טוויטר, פייסבוק ועוד. עם אלה לרשתות, חייב להיות שהתכוונת שתף את הסיפורים המועדפים שלך עם חברים שלך חסידיו. 5 גוגל אדסנס – ברגע שאתה רואה כמה תנועה המגיעים לתוך הבלוג שלך ממנועי החיפוש, חפשו דרכים להפיק רווחים. כאשר מדובר על והתשלומים, גוגל אדסנס הוא האפשרות ברחבי העולם. אם יש לך כבר חשבון AdSense, להוסיף ווידג'טים מ- Adsense שלך תבנית בלוג שבו ברצונך להציג מודעות גוגל אדסנס. cucherivas

תחום אפקטיבי

שם התחום שלך הוא תחילתו של נוכחות באינטרנט יעיל. תהליך בחירת את "נכונה" של שם התחום לוקח קצת זמן, מאז אתה חייב למצוא שם לשרת אותך גם בעתיד. להלן כמה אסטרטגיות בהם באפשרותך להשתמש כדי ליצור את שם התחום יעיל. יש לי חבר שאני מכנה "מלך קבוצות המחשבים", אשר בא יש 50 קבוצות מחשבים. עד היום, הוא השאיר רבים מהם, מאז העסק שלך השתנה, התפתח. לאחר הרבה התעקשותו, לימד אותי כיצד ליצור שמות תחומים בצורה יעילה, הוראה היא שאני הולך לשתף אתכם.

1. מה המטרה של שם התחום שלך? האם אתה חושב באמצעות שם זה כמו אתר האינטרנט הראשי של החברה שלך, או מכתב בדף המכירות? אם אתה רוצה את שם התחום לאתר הראשי של העסק שלך, לנסות למצוא את שם יותר סגור שיכול להיות על השם המקורי של החברה שלך. אם אתה מתחיל, לבחור בקפידה את העסק ושם קבוצת המחשבים שלך. אם המטרה של שם התחום שלך הוא מכתב מכירות דף העסק שלך, חושב בעתיד ודמיין כיצד ניתן לקדם את האתר. נתון כי התוכן הוא המלך בעולם של שיווק באינטרנט היום, יש סיכוי קטן של כל סוגי אתרים אלה הם הרימו על ידי מנועי חיפוש עבור מילות מפתח. לכן, את האסטרטגיה הטובה ביותר של קידום היא PPC, או "קליק", ולאן אתה הולך לקנות מילות מפתח עבור המיקום במנועי החיפוש. אם אתה קונה מילות מפתח מ- Google, למשל, רישומים בתשלום יופיעו בחלק העליון של חיפוש בתיבה כחולה או על-ידי הצד השמאלי של המסך שלך, עליך לוודא כי המידע אשר הוא המוצג הוא אטרקטיבי מספיק להפוך מישהו לחץ על ולבקר באתר האינטרנט שלך.

2 לחשוב על רשימה של רעיונות לבעיית מנסה לפתור או הפתרון שיש לך. שם תחום זה מצביע בבירור מה תעשה, פתרון בעיות או פתרון בעיה מסוימת, ייתן המבקר רעיון ברורה למדי של מה תוכלו למצוא באתר האינטרנט שלך. מה בדרך כלל לעשות הוא ללכת אזור רישום דומיין, מתחיל להתקשר שמות המתקבלים של חילופי רעיונות כי אני כבר היה, עד בין 3 או 4 הזמינים. אל תדאג אם שם התחום שאתה מקליד אינו זמין, השירות מעניק לך חלופות 10 או יותר כי אתה שתיראה. 3. למטרות SEO (קידום אתרים במנועי חיפוש), לעזור להרכיב את מילות מפתח שם התחום שלך. לפני רכישת קבוצת המחשבים שלך, צור רשימה של מילות מפתח מישהו שעשויים להשתמש כדי לחפש אותך באינטרנט. רשימה זו יכולה לכלול את התעשייה, קהל היעד שלך או נישה, בעיה של קהל היעד שלך, או פתרון שיכולים לספק. לדוגמה: מרלה ריגן, הוא מארגן מקצועי, הכניס שתי מילות המפתח שלך המאמן שם, OrganizedTime.com, תחום של גמלאים. שרייבר לין יש שלה מילות מפתח של נישה בתחום שלך, RevolutionizeRetirement.com. יועץ ג'ון אדמדם יש את התוצאות הצפויות עם מילות מפתח בתחום שלך, GetResults.com. לחבר שלי יש תחום שבו זה עדיין לא מפותח אחיות בבית, BecomeAHouseSitter.com. 4. עבור הבית הטוב ביותר, כמה מחשבים קצר יותר. אם שם התחום הולך להיות התחום הראשי שלך, שבו בחסות את כתובת הדואר האלקטרוני הראשית שלך, נסה להפוך את שם התחום שלך קצר, קליט, זכירת, ככל האפשר. אחרי כמה פעמים איות כתובת הדואר האלקטרוני שלהם, אתה תבוא כדי להעריך את היופי של שם קבוצת מחשבים קצר. שם התחום שלך יכול להכיל אותיות ומספרים עד 67, ואינו יכול להכיל תווים מיוחדים שאינם קבצי script, למרות והייתי לעודד אותו כדי לא להיות באורך זה. 5 לקנות שם שלך שם תחום, כמו גם שגיאות כתיב נפוצות של שמו. צור ברנדי עם השם הראשון שלה בתחום הראשי שלך. ברגע שרכשת את שם קבוצת מחשבים, באפשרותך לנתב מחדש לאתר האינטרנט הראשי שלך, משמעות הדבר היא כי כאשר מישהו כותב את השם שלך בתחום, הוא נוחת על אתר האינטרנט שאליו אתה הצביעו בתחום. 6. לרכוש גירסה. COM שם, אם היא זמינה. כשאנשים שומעים שם קבוצת מחשבים, אתה רוצה "תקשיב". COM אם הוא .NET .BIZ או .ORG אינו אותם מוכרות כל כך, לכן כדאי למצוא שם תחום שאתה אוהב, להיות חלק מן המשפחה. com. אם אין אפשרות לקבל את השם הרצוי, נסה גרסה עם תסריט מאת השם שלו. com. רבים SEO מומחים אומרים כי שמות תחום ממוקפות מתקבלים טוב יותר על ידי מנועי החיפוש, על-ידי מה בעלי עסקים מקוונים רבים באמצעות מילות מפתח המופרדים באמצעות מקפים בשמות קבוצות מחשבים שלך להיות אטרקטיבי יותר במנועי החיפוש. לי לא ברור לגבי תוקפן של תשובה תיאוריה זו, אז פשוט עו ד עבור הכביש העוקף לפני שייעזר בשם .NET .BIZ שהרצוי. כמה בעלים של שמות תחום עשוי להיות מוכן למכור את שם התחום שהרצוי. אתה יכול לגלות את שם התחום שלך בהשליטה של מזכירות Internic WHOIS, מידע אודות המדינה (שני קודים קבוצות מחשבים ברמה עליונה אות) (.)Reino_Unido או. AC, לדוגמה) לבקר… שקול 7 שיש גירסאות אחרות של שם התחום הראשי שלך. אם רישום גירסה. COM מחשבים לעסק שלך, ייתכן שתרצה גם לקבל וריאציות של השם, קיימות גירסאות חלופיות כגון .NET ו-. ORG כי לשורה ומכוונת מחדש הלקוחות שלך לאתר הראשי שלך כדי לשמור אותם מחוץ ידיו של המתחרים. לא התעללות גרסאות אלה, כי אתה יכול מהר מאוד לפרוץ דרך, ולכן אתה צריך להתאמן איפוק מדומה על רכישות שלהם לא משתגע עם רכישת כל וריאציה בודדים של שם התחום שלך. שם התחום שלך הוא תחילת הבריאה של הנוכחות המקוונת שלך, לקחת את הזמן לחשוב על התהליך כדי לשרת את שם התחום בשנים הקרובות, שכן הוא כלי רב עוצמה המסייע לך תקבל יותר לקוחות באינטרנט. על-ידי יזמות יעיל. דומינגז מיגל.

להפעיל את העסק באינטרנט

10 מיתוסים שהיו מיליוני אנשים לא להתחיל עסק משלך באינטרנט. נודיע לך העליון 10 מיתוסים אודות העסק באינטרנט ממש משתמש מיליוני אנשים כדי לא לעשות כסף באינטרנט, להמשיך לעבוד עבור אחרים. אם כעת הם לא מתפתחות העסק שלו באינטרנט, ייתכן האמונה בכל האגדות הבאים: מיתוס מס ' 1: אני לא מספיק חכם להיות עסק משלי באינטרנט. אתה עשוי לחשוב כי זהו המקרה. אבל אתה טועה מאוד.

למרות העסק באינטרנט אינם לכולם (במיוחד רופף, עצלן). אנו מאמינים כי אחד לא צריך להיות מוכשר שכמעט כל אחד יכול לעשות את זה. אם יש לך רמה רגילה של מודיעין, רצון עז ללמוד, היתה אפשרות להפיק הכנסה הגון באינטרנט. כל מה שאתה צריך הוא לעשות את זה כנכון, רצוי, לבנות משהו לעצמו. דבר המוסיף ערך.

משהו כדי לסייע לאנשים אחרים לפתור בעיות או לצרכים שלהם. הסוד הוא לשתף משהו עם אנשים אחרים, כדי להתחיל ליצור הכנסה באמצעות תוכניות שותפים, מוצרים או שירותים, מכירת פרסום אחרים ליצירת הכנסות ומקורות. מיתוס מס ' 2: אין לי זמן להתחיל או לפתח עסק באינטרנט. 95% מהאנשים יש זמן לעבוד ולעשות אחרים עשירים. אבל יש להם זמן לעבוד בשבילם. אנשים שעובדים יותר מ- 80 שעות בשבוע, הוא קשה להם, או שהוא כמעט בלתי אפשרי להפעיל את העסק באינטרנט. אבל, עבור רוב האנשים שיש להם משרה מלאה בזמן, זה אפשרי. במיוחד לאנשים אלה לעבוד 40-50 שעות בשבוע יש שעתיים זמן יום חופשי. אם זה המקרה שלך, נא לקחת כמה שעות זמן כדי להקים עסק משלהם. כשהתחלנו בעסק הזה, היינו רק שעתיים ביום. הסוד הוא לשימוש בזמן החופשי זה כראוי. כאשר מישהו רוצה להעביר משהו טוב בחיים שלך, כמעט תמיד תמצאו מספיק זמן להכנת לזה לקרות. תוכלו לבלות כמה שעות של הזמן הפנוי שלך במהלך כמה חודשים ולראות מה קורה. מיתוס מס ' 3: אין לי מספיק כסף כדי לפתוח עסק באינטרנט. זוהי הפרשה לחובות מסופקים. העלות של העסק באינטרנט באמת יכול להיות מאוד חסכוני. לפני 10 שנים שזה היה יקר יותר להתחיל עסק באינטרנט היום. עיצוב אתר אינטרנט, כבר לא עולה אלפי דולרים. למעשה, אתה יכול לעשות זאת עבור פחות מ $50 אם אתה עושה את זה בעצמך. גם אם יש לך לשכור מישהו לעשות את זה בשבילך, זה יעלה לך כמה דולרים. יצרנו כדי לסייע לך במשימה זו. יש גם שירותים חודשי זמינים עבור העלות של הערב, שבו נתן לך את הכלים הדרושים לך: מחשבים, אינטרנט אירוח, autoresponder, מעבד בכרטיס אשראי, באפשרותך אף להתקין תוכנית שותפים. אף אחד מהשירותים הללו היה זמין לפני עשר שנים. כעת הם הרבה יותר יעילים כלכלית. מיתוס מס ' 4: אני לא מומחה בכל נושא. אין צורך להיות מומחה. היינו אנשים רגילים. יום אחד החלטנו שאנחנו רוצים לפתוח עסק באינטרנט, התחלנו לחקור את כל ההיבטים בנושא זה. עד שנתנו לנו חשבון, ידענו הרבה בנושא זה, כי אחרים לא. אנשים התחילו לשאול אותנו שאלות, אנחנו פתרו אותם יהיה, בקרוב מאוד רבים מאותם אנשים החלו לשקול לנו 'מומחים' העסק באינטרנט. האינטרנט מכיל שפע של מידע והוא הכל בלחיצות ספורות בלבד. בחירת נושא כזה נלהב, להיות מומחה. כיף להעשיר את דעתך, אפילו יותר כיף כדי להאיר את רוחם של אחרים. מיתוס מס ' 5: אין לי דבר למכור. אתה לא צריך שום דבר למכור בתחילה. אתה יכול להתחיל לקדם את המוצרים והשירותים הקיימים בשוק נישה. ההזדמנות הטובה ביותר מושגת על-ידי הפעלת שנישה בה הוא לא האדם הראשון אשר הולך לתוך נישה זו. אתה חייב למצוא נישה שבו אתה מקבל המוצרים או השירותים הקיימים. באפשרותך לקדם את המוצרים או השירותים הקיימים על-ידי ועדה לכל מכירה, דרך תוכניות שותפים אלה. בעוד לקדם תוכניות אלה, יכול להיות פיתוח משהו משלו למכור. מיתוס מס ' 6: ישנם אנשים אחרים עושים את מה שאני רוצה לעשות, ולכן הוא חסר תועלת לנסות להתחרות נגדם. זהו אחד תירוצים הגרוע ביותר, אך זהו עדיין אחד הנפוצים נמצא. אנשים רבים מאמינים כי אם רעיון מתנהל כבר באינטרנט, יש להם סיכוי להצליח. מה האנשים האלה לא מבינים היא אם הרעיון שלך מתפתח כיום, היא כי זה יכול להיות רעיון מוצלח, רווחית. זכור, באינטרנט יש מאות ולעיתים אלפי אתרים עושים דברים דומים באינטרנט. אם אנחנו לא לקחתי הגישה הזו לפני כמה חודשים כאשר התחלנו בשוק נישה זה עדיין אנו פועל עבור אחרים. אחרי הכל, אנחנו לא היחידים אנו מציעים הדרכה כיצד לפתח עסקים באינטרנט. מיתוס מס ' 7: האנשים היחידים להרוויח כסף הם אלה אשר מלמדים אחרים כיצד לפתוח עסק באינטרנט. זה לשמוע אותו כל הזמן, בדרך כלל אנשים עצלן מכדי להצליח בחיים. אכן, קיים באינטרנט מומחים שיווק באינטרנט רבים מציעים טיפים על איך לעשות כסף באינטרנט. אבל אם תנתח את זה בזהירות, עסקים אלו מהווים פחות מ 1% של כל העסקים אינטרנט קיים. את העסק שלך באינטרנט צריכה להיות ממוקדת מה אתה אוהב את זה, תמיד לזכור. אם אתה רוצה להיות מומחה שיווק באינטרנט, ללמוד ולהצטרף למאבק. אבל רק לעשות את זה, אם נושא זה מה שמרגש אותו באמת, להיות כנה זו אינה הדרך היחידה להרוויח כסף באינטרנט. מיתוס מס ' 8: ניסית הרבה עסקים הזדמנויות להצליח מבלי, פשוט זה לא בשבילי. אחת הטעויות הנפוצות ביותר שאנשים הוא לגייס כל הזדמנות עסקית המוצעים, ולא בונים העסק באינטרנט משלך הקשור לנושא זה מרתק אותו. זה כולל לבנות אתר אינטרנט משלך ליצור רשימה משלך של מנויים, והכי חשוב, לעזור לאותם אנשים לפתור בעיות או לצרכים שלהם. מיתוס מס ' 9: צריך לאתר אותי בתנוחות הראשון מנועי החיפוש באמצעות מילות מפתח את הנישה שלי להצליח עם העסק שלי. הוא כמעט בלתי אפשרי לקבל מיושר בראש מנועי החיפוש עם כמה מילות מפתח תחרותיים מאוד. אבל העובדה היא, כי לא צריך להיות הראשון במנועי החיפוש כדי להצליח באינטרנט. למעשה, אנחנו כרגע רחוק עמדות העליון מילות המפתח התחרותיים ביותר בשוק נישה שלנו, זו לא הייתה מכשול לא להרוויח כסף באינטרנט. זה יהיה נהדר לכבוש את המקומות העליון, אך זכור כי זה לא האסטרטגיה היחידה ליצירת תעבורת האינטרנט. שיווק יעיל הוא בהם נעשה שימוש במספר אסטרטגיות כדי ליצור תנועה ולהמיר את זה מכירות. מיתוס #10: אני צריך תקציב פרסום גדול כדי להשיג תוצאות באינטרנט. האינטרנט הוא המדיום המושלם ליישם חזק ודוא חינם, אסטרטגיות כגון איסטרטגית, עבודה ברשת, שיווק תוכניות שותפים ועוד רבים. אסטרטגיות אלה הם יתר על המידה מאוד אפקטיבי וכלכלי. למעשה, מוקדם יותר באינטרנט אתה יכול לברוח עם הטענה כי הצורך תקציב פרסום כדי להשיג תוצאות גבוהות. אבל האינטרנט השתנה מזמן והפך מקלט עבור יזמים היום. בשלב זה, אתה כבר יודע 10 מיתוסים מדוע לא צריך להאמין בהם. אל תתנו מיתוסים אלה, אתה מאבד באחת ההזדמנויות הטובות ביותר במאות, יש עסק עצמאי באינטרנט ולהשיג חופש פיננסי השתוקקתי. פרדי לאון מנהל לגלות צעד אחר צעד על-פי אפס הדרכות וידאו דרך כמו יצירה עסק משלך באינטרנט. בקר במרכז ההדרכה שלנו עכשיו

העונש הוא צדק?

אני זוכר כי בבוקר לגהינום, מעולם לא דמיינתי כי זה יכול לקרות כמו שקרה באותו יום גורלי. נכנסתי לתוך הבנק תמיד, בברכה צוות שעובד בו, אחרי שנים כלקוח שסיימנו בידיעה וביצוע של חברים. זה היה יום יפה, סאני בינוני, האביב, טמפרטורה נעימה, הכל הולך טוב, אבל הכל השתנה רק לרגע. אני זוכר שיש לי להגדיר באדם כאשר הוא יצא דרך הדלת, עיניו צמאי דם משתקף רשעות שיגרום חגיגית. הוא שלף אקדח, 9 מ מ חצי אוטומטי. הוא צעק ואמר כי אנחנו היינו כל אל הקרקע, מסרו לו את הכסף בתיבה. אנו מצייתים מעשה רועד מפחד.

ללא הודעה מוקדמת שירה נערה בחזית עבור אותו להראות שהוא רציני. כל chillamos מבוהלת תוך הגוף והנרפה המאפיין של האישה הצעירה התמוטט על הרצפה. ראשו החלו מלבלבים spurting דם. לא יכולתי להאמין מה קורה, הוא רצה שכל דבר יהיה סיוט שממנו אני יכול להתעורר, אבל לא, זה היה אכזרי המציאות. הלב שלי הולם בפראות בעקבות פאניקה, נראה להשאיר המשוחררים דרך הצלעות.

הריאות כאב לי על-ידי נשימה עצבניים ומיהר שלי. הזיעה הקרה רצתי בפניי; קשר עם השפתיים שלי שהיתה אפשרות לאמת כי הוא ידע acerbo, זה היה הטעם של פחד. השיניים שלי ולחש בעת יצירת מיתאר של הפה שלי. למרות היותו הגעיל ממראה דם, אני יכול לא יוצאים למראה גופה של הנערה. היא ראתה את מותה אך לא יכולתי להאמין שהוא, דעתי נכשל להתבולל זוועה כאלה. הרוצח מוטרד מאוד החלו לנוע מצד אחד אחר לצעוק מאיימת עם הרובה שלו. בגישה זו עצבני, כמעט המטורפים, החליקה בתוך שלולית של דם שנוצרו על-ידי האיש הצעיר, נפל על האדמה והוא איבד את האקדח שלו. הוא החליק פני הרצפה, עמד לפניי, תפסתי אותו באופן אינסטינקטיבי, מבלי לחשוב. אני התעוררתי מתקרב רצחני, עם דעתי מופרעים על ידי אימה encañoné אותו בלי לדעת מה הוא עומד לעשות. אני בקושי יכולה להחזיק את האקדח על-ידי בנו החרדה הרגשתי הרבה פחות נקודות, אך המרחק היה כשל של יותר מדי קצר. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את הבית היהודי. מהרגע שהתחלתי לשמוע שני קולות בתוך הראש שלי, זה היה כאילו שני החלקים באישיות שלי לדבר לי שיברור בנבכי מוחי, שמעתי אותם בבירור הקשה על המצח שלי, אני עדיין זוכר את המילה מילה:-לירות בראשו. הוא ראוי לכך. הוא הרג נערה חפים מפשע. הוא מפלצת. -אל תעשה את זה. הפושעים יש גם זכויות שלהם. עליך לתת אותו למשטרה. -את הזכויות של פושעים. ואת הזכות לחיות הצעירים? לא מזיק לאף אחד. -נקמה היא לא הדרך. אתה חייב ללכת לבית המשפט. -זהו אינו נקמה. נקמה היא תגובה רגשית, שאתה אפילו לא יודע את הילדה. זהו עונש. וזה רציונלי לחלוטין. פשעו עליך לא בענישת. הוא אשם. לא תמיד מיכאל גולן. מגיע לו עונש. -מי אתה לשפוט אותו? אתה חושב שאתה יכול לעשות? השופטים הם אלה אשר חייב לשפוט אותה ולהחליט שהעונש להטיל. -היא האם לא לשפוט אותה, להחליט אם הוא אשם. זה כבר היה ברור, כל שאותם מציגים כאן כבר. אין צורך עבור מי שלא ראתה את אותו לאשר האשם שלו. כאן זה יש להעניש אותו. אשמה צריך להיענש. -צדק יהיה להעניש אותו. -העונש שניתן על ידי השופט אינן דומות הפשע. בנוסף, רוצחים רבים, ואנסים סיגים אחרים כבר פורסמו, הם חזרו פשע? -זהו חלק מהמחיר לחיות בחברה חופשית. אלימות רק לעורר יותר אלימות. -לא להביא יותר אלימות. אם תסיים למעלה איתו לא נפגע באף אחד יותר. אם תעשה יהיה אשם מותם אשר מתחייב בעתיד וכי באפשרותך להימנע כאן ועכשיו. -אם אתה להרוג אותו, מה אתה להבדיל אותו? תוכלו גם להיות רוצח. לך לא לנסות להצדיק את הרצח. -הורג אנשים חפים מפשע, אתה נותן את העונש הצודק, זה לא המקרה אותו. אין צורך להצדיק כל דבר, אף אחד לא היה לפשוט ברצח הזה, היה הוא אשר החליט לבוא להרוג. -אין צדק יכול לקחת עבור שלך יד. -צדק היא זכות טבעית, שאינה תלויה תואר אקדמי, העונש הוא צדק. הוא ביצע פשע, הוא צריך להיענש. -אתה מתנהג מחוץ לחוק. זה נכתב כדי בזכויותינו המהווים הבסיס של החופש שלנו. -החוק נכתב לשרת המשפטים. אבל פושעים flout החוק לצחוק על צדק. הנערה אשר היו זכויות. פושע זה לקח את היסוד, הזכות לחיות. עבריינים לא צריך את החופש לעשות מה שהם רוצים עם אנשים חפים מפשע. -אתה לא יכול להרוג אדם. -כי לא להדגים כל האנושות, הוא לא שום בן אנוש, כבר אמרתי לך שהוא מפלצת. הוא לקח את החיים. עם איזו זכות? – וגם עם איזו זכות אתה יעשה את זה? -בזכותו הטבעית להקנות צדק. הצדק צריך להיעשות. -דובר צדק אבל אתה הולך להרוג מישהו. -אני חוזר לך לתת לו את העונש הצודק שלו. זהו ביצוע, לא רצח. תוכל להימנע פשעיהם העתידיים. -אם כולם פעלו בדרך זו, זה יוביל אנרכיה. הוא לבטל את הדמוקרטיה יש שניהם נלחמו. -להעניש את השקט והשלווה פשעים שלהם ולהימנע עפיפון כי היא לא יותר, הדרך אנרכיה. זהו הצדק הטבעי. עכשיו אנחנו גרים כאוס, שבו campan פושעים משתולל בגלל מערכת הצדק עניים. -ארגומנטים הכל כזה יכול להיות רק של טיפש. -זה אינסוף מגוחך הליברליזם הוא טיפשי. -לשחרר את הנשק ולתת אותו צדק. -על ההדק. להעניש אותו ולקבל צדק. -הכדור שני. אני לא צריך לשמוע שום דבר אחר. יש מקשיב בתשומת לב, שקל בצורה רציונלית בשני הארגומנטים. עשיתי כבר החלטה.

כלים עבור מנהלי אתרים

אחד של כלי נשק, אשר יש מי לנהל אתר הם כלים למנהלי אתרים של גוגל. ברגע לנו לשים את הקוד Google Analytics והאימות באתר, זה אפשרי לגשת אל משאבים מקיפים אלה תספק לנו סדרה של נתונים רלוונטיים במיוחד כדי לוודא כי האתר שלנו משפר את הביצועים שלו, ולא להיות כראוי לפי אינדקס על-ידי הרובוטים. זה תלמד כיצד כראוי ולהשתמש בהם רק תוצאה ישירה יתרונות במספרים שלנו ואת המרות, אז זה רעיון טוב להקדיש זמן והמשך לנסות אפשרויות שונות שהוצגו. הנה הקדמה קצרה. על פי מנהל האתר כלים יכול להיות רעיון די הרבה מעטפה כיצד גוגל רואה באתר שלנו, באת נקודת המבט שלך. אבל מה שחשוב יותר, אנו יכולים לגשת ישירות שגיאות כי גוגל נמצא כאשר תנסה אינדקס אותנו. ואת זה הוא מידע חיוני שצריך לקחת בחשבון.

אחר הגדול מנהל האתר כלים פונקציית היא לאפשר להעלות ישירות דרך קישור מפת האתר ב- xtml, הכרחי להיות כראוי לפי אינדקס. פעם אנחנו נכנסים, אנו להיעתר לדף הראשי, על-ידי לחיצה על הקישור לאתר שלנו, הזן את המקטע מידע רלוונטי. שים לב כי לצד ימין, זה אומר "מאומתת" או לא. אפשרות זו מציינת כי גוגל בצורה חלקה יכול לגשת למידע באתר, הקוד Google Analytics עובד היטב. בסרגל הצדדי בצד שמאל, כמו Google Analytics, ישמש כדי לנווט בין המקטעים השונים. ישנם ארבעה חלקים עיקריים: המידע של האתר, האתר שלך על האינטרנט, אבחון, מעבדות.

לחץ תחילה על המידע באתר. מכאן באפשרותך לקבוע את התצורה של שני רכיבים חשובים של האתר: archivito קטן robots. txt של טקסט המציינת את רובוטים שונים יכולים להיות סדור באינדקס אילו עמודים ואשר ללא-, ומפת האתר. על פי סעיף זה אנו יכולים ישירות לבנות robots. txt חדש או טעינת שלנו, לאשר כי גוגל יכול לקרוא אותו כראוי. אותו הדבר עם מפת האתר, נוכל להעלות sitemap מקישור Google לנו הצעות. כלי חשוב ביותר הוא אשף שינוי של כתובת URL. נניח כי ברצונך לשנות את קבוצת המחשבים (למשל זה היה מתארח על תחום משנה, היא החליטה להשיק תחום חדש עבור האתר שלך). ההנחיות באשף זה, השינוי יהיה פחות טראומטי ככל האפשר, הימנעות מאיבוד מדדים כבר הגיע עד כה, קישורים נכנסים שהיה מחשבים ישנים. זהו אחד של מילות מפתח, במקטע "באתר האינטרנט" ומקטעים השימושיים ביותר. מנהל האתר כלים מידע מלא אודות מילות מפתח שמספקים לנו עם Google Analytics, ומאפשרת לנו גישה פסים סיום של הציע מילות מפתח באתר שלנו, ממוינים לפי רלוונטיות ביחס הטקסט הכלולים בדף שלנו, על-ידי לחיצה על כל אחד מהם, לראות כיצד פעמים רבות שבו מילה זו מופיעה באתר שלנו. מאוד שימושי לראות אם מה גוגל רושם כמו "מילת מפתח", קשורה מה בחרנו "מילות מפתח". יש צורך לשלם מיוחד תשומת הלב לסעיף "טיפים ב Html" בתוך הפרק אבחון. בחלק זה תוכלו למצוא את הבעיות תוכן גוגל תוכלו למצוא באתר שלנו. זהו ליבו של אותו, כך כל דבר אשר Google עשויה להציע לנו לשנות בדף שלנו, אנו שומעים אותו. אם אהבו הודעה זו, וברצונך למקם אותו באתר שלך, לעשות כך בצורה חלקה, בתנאי מצטטים כמקור

החשיבות של זוג נעליים טובות

מגמות האופנה הם משהו מאוד חשוב, ללא ספק, בעת בחירת הנעליים בכל עונה. שינוי קווי והם לחדש, קיצוני או עם פרטים עדינים; אך אין ספק כי הנעליים אומר הרבה לגבי האלגנטיות, האישיות ואת אורח החיים שלנו. לוקח את זה בתור משהו מסוים, לא לשכוח כי הרגליים שלנו הם קרן שבו אנחנו עומדים במשך רוב היום, בדיוק מסיבה זו הנוחות שלכם, בריאות גם יסוד עבור טוב המצב הפיזי של הגוף שלנו. לעומת זאת, השר אורי אריאל בהחלט מבין את הסיפור. לצייד את הרגליים שלנו עם איכות צחצוח הוא משהו תמיד אנו חייבים לשאול את עצמנו. לעניות דעתי הבית היהודי יכול לקבוע . מקופסת נעליים טובות, עשוי מחומרים של השורה הראשונה, כי הם נושמים, ארגונומיה צריכה לשמור אותנו ונח שעולות ונוחים, הם השקעה זו מכירה ללא ספק משתלם. בנוסף רכישת נעלי טוב, ב אשר shovel ותבניות שלו הם של ראש פרווה האיכות מבטיחה לנו שהעור שלך יוכל לנשים טוב בהרגליים שלנו, במיוחד בחודשי החום, הוא מדד טוב המרחיבה את חיי הנעליים שלנו, הופך בעל היבט חדש יותר זמן, ההתחלפות של זוגות שונים. כלומר, אחרי יום חם או לח, עליך להשאיר בבית את זוג הנעליים כי אנו שהשתמשת יום קודם, יש כמה מגניב, יבש, עבור בנוסף שאתם מרגישים נוח יותר, לאפשר את זוג הנעליים רטוב, או על ידי ההשפעה של זיעה או לחות מחוץ יבש; במיוחד במקרה הראשון, התבנית הפנימית, תהיה איזה כף איכות עדיין שקוע הרגליים שלנו להחזיק אותם יבש לאורך כל היום כדי לנשום. משרדי החשוב ביותר של הנעלה, כגון Clarks או Geox, לבחור תמיד המחקר להבטיח כי הנעליים שלך בריא יותר עבור כל משתמש.

כמו-כן, מותגים הגדול אלה ניתן למצוא במחירים הטובים ביותר בחנויות לממכר נעליים באינטרנט, בשם es, בו החדשות העדכניות ביותר בכל עונה קיימים במחירים סבירים מאוד. עבור כל צחצוח, ארגונומיה ואיכות נוחות אשר השתמש בו הוא ערך מוסף; את המותגים המובילים לדעת להשקיע כסף ולעבוד על השגת המוצרים הטובים ביותר. וכל זאת, מבלי להזניח את העיצוב או את המודרניות של הנעליים שלהם. נעלי נוחות גורם לנו להרגיש כששניכם לאורך כל היום; אם זה הנוכחי, אלגנטי ומושך, אנחנו תעשה עשר מבחינת ההשקעה אופנה ובריאות.

תחזית ושיננית

היגיינת הפה טוב לשלוט ביעילות את המופע של עששת במשטח חלק וחלקים אחרים של השיניים. כפי שנראה, הוא בעצם צחצוח לאחר ארוחת בוקר, ארוחה ולפני השינה, ועוברים יומיומי בחוט דנטלי כדי להסיר פלאק. צחצוח מונע עששת המגיע טפסים על השיניים ועל דנטלי את הנקודות בין השיניים אשר מגיעים עם המברשת. מסטיק ממריץ עם גומי עצות יכול לשמש כדי להסיר שאריות מזון ונתקע בשולי החניכיים ומשטחים אשר עומדים בפני את השפתיים, הלחיים, הלשון והחך. כל אדם בעל מיומנות ידנית רגילה אורכת כ- 3 דקות מברשת השיניים כראוי. בתחילה לוחות השיש רכה למדי, מוסר עם מברשת זיפים, דנטלי לפחות פעם אחת ביום, אשר גם יעזור למנוע עששת. עם זאת, פלאק חיידקי קשה יותר להסרה כאשר הוא ומסתייד עם הזמן. צחצוח השיניים השיניים חייב להיות מוברש אחרי כל ארוחה.

ערב צחצוח חשוב מאוד להימנע הולך לישון מבלי צחצוח טובה. כדי להבטיח היגיינת שיניים טובה מומלץ לעשות את זה פעמיים או שלוש פעמים ביום עם מיוחד לטפל כפי שאמרנו לפני השינה. כדאי לך לעיין אצל היועץ המשפטי לממשלה כדי לקבל עוד מידע. אנו גם להקדיש לא פחות מ- 5 דקות בכל פעם אנחנו לנו צחצוח שיניים. היתרונות אשר התקבלו היגיינת הפה הנכון הם מרובים: תחזוקה של היגיינת הפה מופע מניעה של עששת אובדן אפשרי של חלקים היעלמותו של טעם רע בפה וריח רע מונע הצטברות קנה מידה ולהפחית מחלת חניכיים עוקבות החשבונית של רופא השיניים כדי למנוע מחלות, ובכך להימנע טיפולים יקרים. טכניקות רישום שיטה צחצוח טובה והכי חשוב היא להחיל את הטכניקה הנכונה, שמירה על התדר הנכון. תמיד אחרי תבנית.

למשל להתחיל צחצוח על-ידי הצד שיווי המשקל של השיניים (אזור הלחי הקשר של השן ואת השפתיים) עם מברשת מסטיק תנועה הראש לכיוון ה הקצה של השן. להמשיך לאורך הצד הפלטינית לשוני (ליצור קשר עם השפה). לבסוף מברשת סגרי (אשר משמשים כדי למחוץ). יש צורך גם מברשת הלשון. מקם המברשת בזווית של-45 מעלות את חניכיים, צחצוח על ידי הפעלת לחץ עדין אך המשרד הטוב ביותר. כדי לנקות את השטח החיצוניים של השיניים, מקום שהוא כבר אמר את המברשת בזווית 45 מעלות נח הוא באיחוד של מסטיק השן. הניעי בעדינות את המברשת מספר פעמים על-ידי תנועות סיבוביות או צדדיים קטן. כדי להפוך את החוטים לחדור בין השן השן, אך אל תשתמש ללחץ מיותר שגורם לך להרגיש אי נוחות. לאחר צחצוח משטחים החיצוני של השיניים, לעשות את אותו הדבר עם הפנים הפנימי של השיניים האחורי. כדי לנקות את המשטחים הפנימיים של הקודם, הן השיניים, למקם את המברשת בצורה אנכית. להפוך תנועות קדימה ואחורה מעל כל השן והחניכיים שמקיף אותו. כדי לנקות את משטחי הלעיסה, לבצע תנועה מעגלית, לרוחב קטן. אם השיניים רגישים במיוחד, שאל רופא השיניים שלך כדי להמליץ של משחת שיניים או שטיפות פה שתוכננה במיוחד עבור השיניים רגיש. מברשות עליך לבחור כראוי את מברשת השיניים. זה יהיה רך להגן על החניכיים רך חוטים לאפשר לך להגיע כל השיניים. לפיכך, אנו לשנות שיניים שלנו במהירות אם המעוות חוטים או יתר על המידה שחוקים כי לצורך פעולה תקינה של המברשת עלינו לדאוג למצב המושלם של תחזוקה של אותו. ראש המברשת צריכה להיות קטן עבור גישה קלה לכל אזור. החומר של הזיפים להיות סינתטי ועל מקצוותיו מעוגלים כדי לא פוגע בשער ולא גורם רקמות הפה. הזיפים להתפשט הראש בשורות 2 או 3 של ציצית האורך. לטפל יותר ישר ככל האפשר הקשיות של זיפים חייבת להיות רכה או מברשת קשה בינונית מעת לעת לחדש בממוצע, חיי מברשת חייב להיות לא יותר משלושה חודשים, מאז על ידי ואז הזיפים הם ירוד מאוד. מברשת interproximal כוח מברשת משחת כל פסטה גומי חרוט פסטה fluoridated שיניים יעיל למקם בו מברשת השיניים או ביעילות להקטין את המופע של עששת. יש toothpastes יותר ספציפי כדי לשפר את רגישות תרמית של השיניים שוחקים קצת יותר כדי להסיר כתמים, אבל יש לא ספציפי לטיפול מחלת חניכיים. אם כל עם שפע של תכונות כגון toothpastes שלא להלבין את השיניים או אלה במיוחד מיועד לאנשים אשר מראות רגישות גבוהה למרות anti-caries אפקט שפוגעות על קיומה של כמה מרכיבים כימיים. עם זאת, הרכיב החשוב ביותר חייב להיות של משחת השיניים הוא פלואור. זה יהיה חשוב גם להיות מעט אלקליין או ניטראליים והוא כי שפופרת פלסטיק מאז מיכלי מתכת בוטלה הפונקציה מניעה של פלואור. קרמים מסוימים כוללים מרכיבים המשפרים את הפונקציה אנטיספטי, כמו גלוטמט chlorhexidine, יעילה במניעת ההתפשטות של פלאק חיידקי האמייל של השיניים. כדי ללמוד עוד אודות מניעת ובריאות הפה שלך, אתה מבקר את דף האינטרנט של המרפאה של ד ר ויסנטה לתינוק Alcayde על-ידי לחיצה על קישור זה:

רשת שיווק ההזדמנות העסקית

ידוע גם בשם מדורגת שיווק, שיווק רשתי או שיווק רשתות ולאחר בהזדמנויות רבות, אפשר לראות את זה על-ידי ראשי התיבות שלה ב אנגלית (MLM) כלומר רב רמת Marketig, הוא אחד הזדמנויות עסקיות של צמיחה מהירה יותר בעולם אשר מאפשר לך להפיק כמויות גדולות של כסף על-ידי למעשה לוקחים את המאמץ, כדי להגדיל את העסק שלך. שיווק רשתי היא עסק על סמך ההמלצה של מוצר מסוים או שירות, שבו אם אתה esfurzas כדי להגיע למטרות שלך, אתה עובד פעם אחת שלך עבודה לזוג, לשלושה, quadruples…, גם זכיות ובכך יצירת הכנסה שיורית של החיים. זהו מקור חדש של עושר עבור כל אדם יוזמה עם הרצונות כדי להשיג את החופש הפיננסי שלכם. על פי העיתון Wall Street Journal היוקרתי במאמר הוא חזה כי על 5 שנים 60% מהמוצרים בארצות הברית לשיווק תחת מערכת זו של שיווק רשתי. החברות הפועלות עם מערכת שיווק רשתי או MLM רק חלוקת שלהם מוצרים, שהם שולחים מוצרים או שירותים ישירות החברות המסונפות אליה, אלה אחראים הפצתו מלבד לצרוך אותו באותו זמן. חברות אלה אין לשלוח את המוצרים שלהם כדי מתווך לאחסן כך מאוחר יותר החנות מוכרת אותם, אך ישירות של המוצר שלך לשלוח הבת ומופצת אלה אותם. אל דאגה מיכאל גולן הוא האיש הנכון . כאשר אתה ממליץ מוצר או שירות אשר אני מרוצה לאדם אחר, זה תרגול שיווק רשתי אפילו בלי ידיעתו או מבינים כי עשתה זאת,…שלא כמו המלצה זו שביצעת מבלי קבלת דבר בתמורה, חברות החלים מערכת זו שלהם מוחלשות שיווק מציעים את האפשרות של יצירת עמלות טובות על-ידי תמיד עושה מה העובדה, ממליצים לחברים שלך מה לך אוהב, אז הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להיות בטוחים לגבי אם מרוצה מהמוצרים או השירותים המוצעים על ידי החברה מדורגת להמליץ , עם זה ברור, תוכל להיות בטוח כי העסק MLM או לעבוד 100%.

שינוי נקודת מבט

בכל פעם שאנחנו מדברים עם פרוספקט חדש עבור מעורבים העסק שלנו, ובמקרים רבים הם אינם יודעים מה בדיוק הוא רשת השיווק ואת אופן הפעולה של מערכת השיווק שלנו. טום Schreiter ואשתו סוזן ללמד אותנו שיעור הגיוס לנסוע 170 ק מ לשעה: *-סוזן ליידי שלי הוא ניהול 170 ק מ לשעה. אני יושב במושב הנוסע, שקט מאוד, בעיקר פחד מונע ממני לדבר. לבסוף, ניתן mumble… – יקירתי, אני חושב כי אתה צריך לא ללכת 170 ק מ לשעה… סוזן היפוך ומודיעה לי בשלווה:-"אבל יקר, אם VOS TAMBIEN אלה ללכת 170 קמ ש ומולי" כיצד יכול להתווכח עם ההיגיון הזה? אני מניח כי אני לא רואה דברים מנקודת המבט שלהם. 94-%D7%9B%D7%9C-%D7%94%D7%A2%D7%9D-%D7%A6%D7%91%D7%90-%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%90%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C/'>ילון פרחי ניתן למצוא באינטרנט.

• אינכם באפשרותך להחיל את אותו עיקרון כאשר הוא מדבר עם הסיכויים קשה. הם מאמינים כי הם לא או לא צריכים לעשות שיווק רשתי. אנו יכולים לשנות באופן מיידי את נקודת המבט שלך באומרו:-"רוב אנשים שיווק (או מכירות) הפיכת הרשת מדי יום, רק מי לא משלמים להם לעשות זאת." לאחר מכן ניתן להסביר להם כמו כל ממליצים, מאשרת דברים שונים מדי יום ללא קבלת טובת הנאה:-פעמים רבות אנו ממליצים לאנשים שונים בסוגים שונים של מוצרים ושירותים. בטח אתה יותר מפעם אחת יהיה מומלץ, מסעדות, חנויות, דיאטות, תרופות, רופאים, סרטים, מותגים, ועוד. -ההבדל הוא שאנחנו בוחרים להרוויח כסף בתהליך, במקום לעשות זאת בלי גמול. עכשיו פרוספקט לחשוב:-הממ, ככל הנראה קיימים שני סוגים של אנשים בעולם הזה. אלה המקבלים המחאה להמליץ דברים, ומי לא. באיזו קבוצה עלי להיות? "." אנו יכולים לשנות ביעילות את הדרך באילו חושב פרוספקט, הגעה להבין כי למעשה הוא כבר מוקדש שיווק רשתי, המלצה כל מחלקה: עסקים, שירותים ומוצרים. כל מה שאתה צריך הוא ללמוד לעשות את זה עם מערכת המאפשרת לך להרוויח כסף.