צבעים חמים יום קריר יותר

יום העבודה מסמן לא רק את סוף עונת הקיץ, אך גם אופנת הקיץ. אני בטוח כי כבר שמעתי האימרה של אופנה, "לא ללבוש נעליים לבן אחרי יום עבודה!". זו אותה מגבלה חלה על שפתיה ורוד בהיר? מהו סיד גוון של עיניים ירוקות? תמיד רוצה להיות cosmeticos-mente הנכון, שאני המבוקש של מין מעצב-אופנה וכן בעלים משותף שיאה-שיאה ג'ונסון Thaanx 2 U שיער Salon יוצא דופן של איפור אמן. לידוענים שיאה-מרשים של הלקוחות של שיאה לכלול אלישה קיז, ג'ונסון AJ, גארי Dourdan, Kellita סמית, קרי וושינגטון, ספייק לי, טישה קמפבל. כל אדם מוכשר מספיק אף וממטירים (# ** Dourdan גארי הוא מוסמך בהחלט לשתף את סודות היופי שלהם עם רצון להיות כמוני.) קרא אודות כפי שיאה-שיאה מציע לנו כמה "MAC-nificent בצורה מושלמת ליפול עצות המעבר." שינוי פנים עמ' קריר יותר ימים מראש, ביקשתי שיאה-שיאה אם הוא היה חם, צבעים? ברייט אייז, השפתיים הוא שבירת "הכללים"? פשטות ' הוא המפתח. אני לא עוקב "הכללים", אבל אני חושב להקל. אם ברצונך להשתמש צללית בהירה, חשוב להחיל אותו בחסכנות, וודא כי הוא מעורב גם. המטרה היא לא להשאיר הצל של העיניים בכוח את פניו.

יופי סתו עמ' לעשות המומלצים בכל ארומטיים כמו מעבר בסתיו? "העור הידרציה הכרחית!" שתייה היא הצעד הראשון יש עור מכוסה הטל. בנוסף, חשוב להמשיך להשתמש ב- moisturizer המכיל קרם הגנה. קרם הגנה לא רק מגינה על הפנים מפני נזקי השמש, אך גם כמחסום מפני החורף הקר. כך העור לטפל תחילה, לאחר מכן את האיפור. עבור סתיו שאני מעדיף טבעי, גווני אדמה, כמו סמואה משי צללית עיניים.

עיניים ציור כך-ריי, מסמיק אפרסקים, זכוכית, הו התינוק lip כל עבור MAC קוסמטיקה. יופי אקספרס. עם סיום הקיץ? מגיע גם ההתחלה של בית הספר. עבור אמהות רבות עם ילדים בגיל בית הספר, אשר גם משמעות פחות זמן בחדר האמבטיה. עצה כדי להיראות מלוטש ב אומרים 10 דקות? R בהחלט. החל משטח נקי, הגבות נשמרות. 1. בקלילות אבק עם פנים קרן SPF 15 של MAC. (זכור כי צמצום הוא המפתח). (אינך מעוניין יותר אבק) 2. החל מעילים 2 של מסקרה. 3. החל מסמיקה או שיזוף. (אפרסקים Mac פועל כמעט כל skintype) 4 כלכלת lipgloss. (הו התינוק Mac פועל skintype כמעט כל) מהו איפור שלך? ש הולכת להיות ננטשה לאי בודד.? מה הם בהחלט הכניסו את איפור? א. מסקרה Definicils-לנקום, צללית עיניים-MAC להקפיא ורוד, C-Thru זכוכית Lip מאת MAC מברשות MAC צל #'s 224, 252 & 266 יריד אופנה תכנית הטיפול העור (נקי, לשטוף, hydrate) כי זה כל כך חשוב להסיר את האיפור לפני השינה! ש ציור פנים תודה שיאה-שיאה. יש לי בהחלט, ונהנה לדבר "חנות" עם אתה ואני נוסף מספר פריטים יופי לרשימת הקניות שלי. אך עליך גם עזרה עם היישום של איפור. באפשרותך ללמד אותו את היישום ' איפור? א. אני. אני נותן ייעוץ איפור, כמו גם סדנאות על היישום של איפור. אני גם ראש מכף רגל ועד ראש שינויים בתמונה, הם להפוך אותו מסיבות, חתונות, אירועים מיוחדים, ניתן להגיע ועוד (510) 262-9220 או (510) 812-8602 עבור פעילות. יש נשים יש לך? עצות יופי סתו. כמובן, היופי הפנימי הוא יופי הטובה ביותר, מכיוון שלא לרחוץ! אבל אם דרושה לך מעט עזרה כדי לצבוע את פנייך, לא יהסס לתת נערתי שיחה? מי יודע, אולי אתה רואה גארי! קתי Gatson הוא סופר עצמאי, הבעלים / מפעיל של ספר ומכון גוף בצפון קליפורניה.

יש הסכם החמישי

בסרטון הקודם (אתה צינור), הזכרתי ארבעה הסכמים של התרבות Tolteca, פוענחה על-ידי החוקר מקסיקני מלאך מיגל רואיז, כפי אתם זוכרים אולי את ארבעת ההסכמים הם: 1.-אין להניח הנחה, לא נותן שום דבר מאליו, אם יש לך שאלה שאלות, נניח עושה להמציא דברים רק רעל לנשמה. מצטיינים 2 המילים שלך, לכבד את המילים שלך שאתה כבוד אליך, אחרת הערכים שלך ילך על הרצפה. 3 יש תמיד את הטוב ביותר אם אתה תמיד לעשות את הטוב ביותר, לא לנזוף לך. כאשר היא ניתנת יותר מאשר מה אתה מתבקש, תקבל יותר מהצפוי. 4.

לא ייכנס העבירה שום דבר אישי, ולא מז'ור, נזיקין הגדול ביותר, וגם את snubs. כי מישהו רוצה לפגוע בך לפגוע, אם אינך מקבל את העבירה, תצטרך לקחת את זה, הבעיה יהיה, לא שלך. הסכם החמישי הינו: להיות סקפטי. מעולם לא מאמין מה שאתה אומר, תמיד ספק אבל לשים תשומת לב רבה עם הפה סגורה ופתוחה מאוד עיניים ואוזניים. מקובל לקבל דברים בקלות רבה, במיוחד כאשר אנשים מי ליהנות שלנו להגיד להם אהדה או הערצה. הדבר גורם לנו לעשות טעויות של דעת הקהל, אנו מקבלים דברים אמיתיים כמו שלעתים קרובות אינם רק דעה מופרכת. Watch ולהקשיב כפול של מה אתה מדבר, זכור כי הוא דיבורים רבים יודע מעט ולהיפך. דבר יוצא דופן הוא כי הסכמים אלו 5 היו הדתות מאות רבות לפני בואה של הספרדים מקסיקו, זה נראה שהם עכשווי, על-ידי ערכים אוניברסליים ולא משתנים משנה רק את הטופס להביע אותם ולהחיל אותן בהתאם לעונה. הוא משלב את הסכמי 5 בחיים שלך, לך שפע ואהבה Salop ראמון