סימן מסחרי

מאז הפעלת התפקוד של תעשיות וחברות בסעיף בשפה הרוסית של האינטרנט המקוון התאפיינה יחסית לא מזמן, בגלל זה את הנוהג של החוק בהיבט כגון עדיין מפותח דיו. עם זאת, הקשיים המתרחשות עם שמות דומיין, מחכה פתרונות מיוחדים. אבל אם יש קשיים, בהתאם, הם לומדים משהו. ומעל לכל, למנוע אותם או במצבים אחרים dovodyaschih כדי התדיינות, כאשר החברה החליטה להחיל על המחוז, פדרלית או בוררות. במצבים מסוימים, אפילו באמצעות חברות זכויותיהם המשפטיות ברמה המשפט הבינלאומי, כי קיימים מבנה משוכלל יותר לפתרון סכסוכים מושלם. לפיכך, מגוון רחב של חילוקי דעות שנוצרו בין הארגונים המיוצגים האינטרנט העולמית, לעתים קרובות מבוססים על היבט משמעותי של שם המתחם.

מאז שם המשאב, אשר מתאימות סימן מסחרי או שם של ארגון, מספק הזדמנות משמעותית פרודוקטיבית היכולת להשתמש באינטרנט של World Wide Web, בהתאמה, לזכור שמתן מחלוקות על הערך העיקרי תחום תקבל תאריך ספציפי כאשר ההרשמה נעשתה סימני מסחר בנוסף מותג חדש כדי לזכות הפורטל. יתר על כן, שביעות רצון המדויק של שם המתחם המסחרי יהיה האינדיקטור המרכזי להכרעה שיפוטית סופית לטובתך. וכן, אם אתה נפגש עם העובדה כי את שם הדומיין המתאים רישוי המותג שלך, כבר שייכת לבעליה עוד מי שמשתמש בו בצורה לא נכונה, עורכי דין של המדינה במקרה זה היא למצוא את הנתונים פעולות פעולה של תחרות בלתי הוגנת. בפרט, אם חברה שהיא כבר מחזיקה את שם הדומיין שעובד בתחום זה והיא משתמשת בשם תחום דומה המותג שלך, באופן בלתי הולם. ברור, ב במידה רבה את אימוץ החלטה במצב של עימות משפטי תלוי את הכישורים של עורכי דין. מסיבה זו, אנשי מקצוע שיכולים לקחת על מחלוקות תחום, יש רמה גבוהה מאוד של כישורים שנים רבות של ניסיון לחסל סכסוכים בין ישויות משפטיות.

לפעמים החוויה הזאת יכולה לחול גם על זכויות יוצרים ברשת הגלובלית גם היא חשובה במיוחד. ההרשמה היא לא רק פיצוץ שמות, אלא גם זכויות יוצרים על תמונות, קטעי וידאו וטקסטים משמעותי באמת השם של החברה. יתר על כן, כאשר העתק של פלגיאט באינטרנט, בזמן הפיק את אחת הרשמי של זכויות יוצרים הזכויות על כל החומרים יכולה להיות משימה ענקית. בפרט, במצב של צורך להסיר מחלוקות מושלם. במצב כאשר חברות לשניהם יש זכויות יוצרים על שם הדומיין שווה (המותגים זהים או דומים) הפתרון יכול להתבצע בכל מקרה בנפרד: בפרט, בהתבסס על התאריך המדויק של רישום זכויות, ובנוסף במונחים של שלמות.

דובאי

אמירות של דובאי, הממוקם ב חצי האי ערב, חלק האמירויות הערביות יש אוכלוסייה של-1.2 מיליון. הוא נחשב לאחד מיעדי התיירות הקרובות, יש כבר הנופש טיבעית מפוארים, להיות קרוב לוודאי Burj al Arab המלון המפורסם ביותר בדובאי. הוא נחשב מלון רק 7 בעולם, כולל סוויטות רק גודל דירה 5 חדרים עד הבית הכפרי וילה. תיירים לבוא באופן כמעט בלעדי על ידי אוויר דובאי. זו ארץ בנמל התעופה הבינלאומי של דובאי.

באותו הזמן ה-hub עבור הערביות Verreinigten מייצג. מ- 2005 ישנם קישורים 75 שדות תעופה אחרים ברחבי העולם. התעופה החשוב ביותר של החזית אוריינט יוצרו כ- 25 מיליון נוסעים מ. 2007 אחד מצפה כ 70 מיליון נוסעים. רק 40 ק מ משם כבר נבנה ב דובאי העולם נמל־התעופה המרכזי, אשר תהיה אחת של שדות התעופה הגדול ביותר בעולם, עם שטח של 140 ק מ מרובע. הוא צריך עם קיבולת של 120 מיליון נוסעים לשמש השלמה לנמל התעופה הבינלאומי של דובאי.

דובאי היא ארץ של סופרלטיבים כמעט בכל ההיבטים. לפי דוח מדרג מיליונרים ברחבי העולם, הדוח עושר של העולם, בספירה 2005 דובאי $53000 – מיליונרים. זה מתאים ca. 5% של האוכלוסייה של דובאי. פשוט מרשים היא העובדה כי 85% מהאוכלוסייה של דובאי הם זרים. דובאי, העיר דובאי נקראות לעתים קרובות בנשימה. ייתכן גם עקב כי 99% של האוכלוסייה של דובאי בעיר זה חיים. המדינה עבר התפתחות מדהים כאשר מביאים בחשבון את ההיסטוריה שלו אחרי ישו החלה רק בשנת 1833. בשנת 1853 מאמר של artikelschreiber.de נחתם אשר לחלוטין לשמאל את הביטחון ואת מדיניות החוץ דובאי הממלכה האנגלית עם ולאחר מכן עם בריטניה

צמיחה כלכלית בסינגפור

לאחרונה, תשומת לב מיוחדת מוקדשת המדיניות הכלכלית נרדף על ידי בסינגפור. על בסיס מדדים אובייקטיביים, סינגפור ממשיכה לחזק את מעמדה כמדינה "הטוב ביותר לעשות עסקים>> (זה מעמד הוענק לו בשנת 2009, הבנק העולמי (WB) ו – International Finance Corporation (IFC). לפיכך, תקציב המדינה, שהוגשה בשנת 2010, מתמקדת ביצירת הזדמנויות חדשות לצמיחה כלכלית באמצעות המס תמריצים לאזרחים גופים משפטיים, בעוד קבוצות עם מדינות הכנסה נמוכה ובינונית תינתן הגנה נוספת. כאשר הוכרז על ידי שר האוצר של סינגפור Tharmanom Shanmugaratnamom, הממשלה מעניקה הטבות מס משמעותיות לחברות להשקיע בחדשנות ייצור, המחייב את השתתפותם של אנשי מוכשרים, על ידי הקטנת שיעורי המס האפקטיבי, מתן תמריצי מס, מענקים ותמיכות לאימונים אימון צוות. ראוי לציין כי התפתחות עסקית באמצעות תמריצי מס עבור סינגפור עוסקת במשך 10 האחרונות שנים, בהדרגה להפחית את שיעור המס על רווחי התאגידים (אם בשנת 2001 היה 25.5% בשנת 2010 – 17%), מתן פטור ממס חברות על ההכנסה בתוך 3 השנים הראשונות של הפעילות (למשל, בשנה הראשונה החברה עשויה לקבל פטור 100% עבור 100 000 דולרים first סינגפור, 50% על שחרור 200 000 דולר סינגפור בשנים השנייה והשלישית). במקביל, הסכמים רבים על הימנעות מסי כפל בשילוב עם פטור ממס הכנסה שנצברו מחוץ סינגפור, סינגפור עשה אטרקטיבי עבור עסקים בינלאומיים. התייחסות מיוחדת לממשלת סינגפור יבוא של זרים מכוח העבודה. מאז 2004, סינגפור יש תוכנית כדי למשוך עסקים זרים, שלפיו אזרח זר, בכפוף לעמידה בדרישות מסוימות (בנושא השכלה, ניסיון עבודה), אפשר בקלות יחסית להשיג אשרת עבודה.

זה היה אחד הטריקים של סינגפור במאמץ להפוך למרכז עסקים אזורי למשוך את המוחות הטובים ביותר עסקי היזמות בארץ. מאז 2010 עלו דמי ויסות זרימת העבודה. באופן כללי, עבור כל שלוש שנים, הגידול הכולל דמי יעמוד על כ -100 דולר סינגפור למועסק בתעשייה ושירותים. ממשלת סינגפור גם מעודד את העסקה כדי לשנות את מבנה החברה על ידי קידום מיזוגים ורכישות. חמש שנים תכנית יושקו כדי לספק חד פעמי הטבת מס כדי לעזור לשלם העלויות של ארגון מיזוגים ורכישות. %A9%D7%A0%D7%99-%D7%A2%D7%91%D7%A8/'>אריה אלדד כדי לקבל עוד מידע. קצבה יהיה 5% משווי העסקה, אך יהיה מוגבל עד 5 מיליון דולר סינגפור בשנה.

באשר לעסקאות כאלה יבוטל מס בולים המוטל על העברת מניות, לא ברשימה בבורסה. כלל זה יחול על עסקאות שערכם אינו עולה על 100 מיליון דולר סינגפור בשנה. בנוסף לכך, הממשלה מתכננת להשתמש תמריצים חדשה להרחבת סוגים מסוימים של הפעילות הכלכלית עם פוטנציאל צמיחה גבוה. לדוגמה, היקף הכיסוי של תוכניות לפיתוח והרחבה של משרדי עורכי דין יורחב על מנת לחזק את מעמדה של סינגפור המרכז הבינלאומי לבוררות. על פי תכנית זו, משרדי עורכי דין מוכר יהיה כפוף מע"מ 10% של ערך מוסף, מסירת כתוצאה של שירותים משפטיים אופי בינלאומי.