תרגיל ספינינג

תרגיל של ספינינג או דירת סטודיו רכיבה על אופניים היא לא רק פופולרי בימים אלה היא דרך מצוינת של כושר. הוא מסייע לחזק את הלב, את הטון glutes, עגל, הירכיים, כמו גם להיות מצוין תרגיל לרגליים דק. ספינינג תרגיל מחלקות מורכבת בדרך כלל 12 עד 20 אנשים. מחלקות משתנים בין 50 ל- 60 דקות ולהגדיר למוסיקה. המדריך לוקח המחלקה על טיול שכולל כל סוגי השטח המפיקה אימון ספינינג גדול. אם אתה הסוג של אדם אשר לא אכפת סוגים של תרגילים מסורתיים, צורה זו של התרגיל הוא המושלם עבורך. אחד היתרונות הרבים של הסיור הוא כי אחד תמיד מרגיש אותו שמירה עם הכיתה, כי כולם מסתיים באותו זמן.

פדלים אופניים מיוחדים מסתובב כולל גלגל תנופה משוקלל קבלה, גורם לך להרגיש יותר כאילו היו רכוב על אופניים אמיתי. אופני ספינינג מאפשר לך להתאים את השאר המתח דיווש בטווח נוח עבור רמת הכושר שלך. ההגדרות יכולות להיות גם לעשות את הכידון, המושב להיות נוח יותר. הנה כמה טיפים על אופני כושר לפני. תמיד קחו איתכם בקבוק מים מחלקה ולקחת משקאות תכופות בזמן הליכה. ספינינג עובד להזיע וזה חשוב לשמור להתייבש. גם להביא מגבת קטנה יבש הזיעה לשמור יותר נוח.

למצוא את הקצב שלך, מאחר אנרגיה מסתובב שיעורי התעמלות יכולה להיות גבוהה מאוד. לא להיתפס על-ידי ההתלהבות בשני לנסוע מעבר מרמת הכושר. ללבוש אופני מרופד במכנסיים קצרים או לשקול כרית המושב עד שהם הופכים מורגלים מושב אופניים. הם נוטים להיות קצת קשה על הגב כדי להשתמש בהם. השלב הראשון הוא להירשם מחלקה כך אתה יכול להתחיל ליהנות מהיתרונות של הסיור. זכור כי הם להשתנות כל מחלקה, המורים בגישה שלהם. כמה לקחת על מסע דמיוני, בעוד אחרים להתרכז מגוון תרגילים קפדני יותר. אם אתה לא אוהב את הסגנון מדריך, נסה מחלקה אחרת. זה יכול להיות חוויה שונה לחלוטין, עם מדריך שאתה אוהב ביותר. שימוש מחזור של פונה לתת הפיצוץ אירובית מה שאתה צריך בשביל הלב מואץ, להגביר את ההתנגדות שלך. רק להעלות, מתחילה דיווש לגבול שלך עבור הפעלה של ספינינג התרגיל וליהנות. זכויות יוצרים e 2005 הליכון אינפו. קום כל הזכויות שמורות. במאמר זה מסופק על-ידי בו תוכלו למצוא מידע רב ערך, דירוגים, חוות דעת, מאמרים ולקנות טיפים לפני ביצוע ההשקעה בציוד כושר של איכות. כושר יותר מאמרים קשורים ללכת: