תייר אמריקאי בפרו

א. לפני כשהיה לי 16 שנים, שנים רבות היה מטייל av בוליבאר cdra 20 מחוז Pueblo ליברה. Alli אותי crie, microalgae, המחקר, פגשתי את רוב החברים שלי. זה היה 14:00 והיה בחברה של דודי קרלוס, החזיר. אמר לך chancho החיבה של בן דודי, מכיוון almorzabamos לכיוון צליל מזון לתוך פיו. ראינו נערה בפינה.

חמוד, לבן, בלונדינית נערה, עיניים כחולות, אך כשהעולם ומבוהלים. אנחנו ניגש אליה ושאל אם זה היה בסדר… סיפרה לנו: יש כבר שדדתי, עם ספרדית ללעוס מעט. שאלנו את מי? היא הצביע שני בנים שהם הולכים על-ידי הבן את מערת בכיוון לרחוב קלמנט. האם אמרנו לו: צפוי כאן, אשר שהסרת? התיק שלי עם המצלמה שלי, כסף, ענה.

כך רצנו לכיוון שני נערים, ללא מילה לבעוט בהם והכה עם הכוח אפשרי הגדול ביותר. הם הגנו על עצמם, לקח לנו סכין, היו סאלאדו מתאו, השכונה קרובה av La Marina. בן דוד שלי שהיה מומחה באמנויות לחימה, אתלטי, נטרלו אותם במכות של קונג פו. אני יכול לתת זוג cabezasos, thieves, עד כדי להיות חריגה חוזק, נקישות, הם זרקתי את התיק ורץ. דודי של מיידית תפס את השקית לבדוק את זה. הוא אמר: סינית, הנה המצלמה, ארנק, אין כסף. אמרתי לו: בוא נלך, מאחר והם ישובו. אז חזרנו av בוליבאר, תייר אמריקאי, 24 שנים, לנו agradecio. חזרנו לו בתיקו, המצלמה ואת הכסף שלך. אנחנו מלווים אותה לקחת מונית מיד, כי אתה הולך למלון במיראפלורס. אבל היה עצבני, שביקשנו המלווים אותו. אנו טיפס לתוך הכרכרה איתה, ניגש אל הדלת של החנות לבן קטן. להנמיך במונית, לשלם אותו. אמרנו כי היינו הולך למי היה אכפת, מכיוון קרוב Herrea Larco מוזיאון לפעמים הצעירים, לנסות לגנוב תיירים. אמרנו להתראות עם לחיצת יד, נתן לנו כל נשיקה על הלחי, והיא היתה מאושרת. לא רוצה ללכת לתחנת המשטרה כל, רק על המלון שלך. אנחנו לא לשטוף את הפנים שלנו בעוד שבועיים, לא כדי למחוק את הנשיקה של חבר אשר נתן לנו, האמריקאי הצעיר. הרגשנו כמה גיבורי הסרט, שמחנו ששמרת בחורה אז די רע. שנים חלפו, היתה לעולם לא אשכח את פניו, הרעננות שלה, היופי שלה, עיניה הכחולות די שלו ז'אן, חולצה, שקית. להישאר בליבי לנצח. תיירים יש להגן עליו, תומך בכך, להשתתף בה, לשרת אותה, לא להונות, לא לגנוב כי זה חסר אונים. הם מביאים מטבע חוץ לארץ שלנו, אנו גדלים מאפשר. הגעתו בארץ צריך להיות כך שתוצב, הליכה, לצלם תמונות, ראה שלנו מוזיאונים, אנדרטאות. א. לא לגרום רושם רע על הסביבה שלנו כך שהם באים לכאן כל יום יותר ויותר. הבה להפוך את חווית התיירות במדינה שלנו נשכחת להם. אנחנו עושים provoquemos לא לדבר קשות של פרו. Sonria להיות שמח. פרטי האבטחה מדריך, ביצועים מצעיר גיל כמו המפקח בחברות אבטחה לייעץ, לנהל את האבטחה של אחרים. יוזמה היה האמרגן של מכון הכשרה, מנהלת אדמיניסטרטיבית של Programna נרשם, דירקטור מרכז לייעוץ. האוניברסיטה של זכות, מחקרים רבים בוגר המכללה תוכניות באזור חשבונאות וניהול אבטחה. היום מוקדש למידה מרחוק, בוגרי המכללה כנציג העמותות, אשר מציעה הכשרה למרחק עם אוניברסיטת diploamdos. אתר אינטרנט: actiweb. ES/seguridad2008