תזונה נכונה עבור הכלב שלכם (חלק 3)

ברגע שהכלב מגיע השנה של גיל, עליך לשנות מזון גורים אדם בוגר, בהדרגה. איזה סוג של אוכל למבוגר כלבים יש? ישנם שלושה סוגים: יבש, רטוב למחצה או משומר. מזון יבש נוטים להיות האפשרות הפופולרית ביותר לעבור תהליך ארוך של פיתוח. רוב החברות להתחיל עם חומרי גלם כגון דגנים, בשר ושמן. הם נמצאים אז הקרקע כדי לסייע להגביר את הזמינות של חומרים מזינים, מערבבים את החומרים.

השלב הבא הוא תהליך הנקרא שחול, אשר בשימוש של מכבש. Extruder מכונה שנראית כמו בורג בתוך חבית. מזון מבושל הם עוברים דרך הקנה, הוא משנה את מהירות הסיבוב של הבורג. איך האוכל של הכלב הוא מבושל, והתוצאות הסופיות הן מסה ספוגי. לאחר מכן הוא נשלח דרך מה שמכונה מטריצה שבה הוא נחתך בסכין. העוגות החדש עכשיו נכנסים מייבש שבו מופק הלחות.

השלב האחרון נקרא מעטפת וזה מוסיף נוזלים או אבקות בצד החיצוני של קציצות. הנה איפה מתווספים fat וטעם. מזון לח למחצה, המיוצרים באופן דומה כמעט כמו מזון יבש, אך כאשר הם עוברים הטמפרטורה extruder נמוך ויבש. מזון לח למחצה מן הסתם יש לחות מוגברת, יש סיכון גבוה יותר של הידרדרות, עובש וחיידקים. כדי לסייע במניעת אסטו, פיתחו היצרנים מעכבים של חיידקים, עובש ולחות הוכחה תיקים הייצור. מזון משומר היו קיימים מאז 1800. משומר (או מזון כלבים רך) הוא אוכל שמגיע פחיות אטום, ואז עיקור באמצעות חום. מזון יבש והן לח למחצה, משמשים גם לצורך עיבוד החומרים הגולמיים. אלה נוספו מערבל, מבושל. . אז, אבל עדיין חם, להעביר מכונת אריזה, להציב פחיות ואקום אטומה, ואת סוף סוף הם סטריליים. אתה יודע איך האוכל הכלב נעשה, ניתן יהיה יותר לבחור יותר טוב. אולי תרצה להתרחק מזונות לח למחצה, יש להם כמויות גבוהות של סוכר ומלח. הסוכר יכול לתרום חניכיים, אשר עלולים לגרום לאובדן שיניים. מלח, עלול לגרום להתייבשות על חלק מן הכלבים. אם תבחר מזון לח למחצה, ניתן להוסיף מעט מים כדי לשרת אותם. יש להיזהר לא להוסיף יותר מדי, שכן האוכל נוטה להתנפח כאשר רטוב, יכול לגרום לנפיחות של הכלב שלך. הוא מעורב עם מזון יבש או משומר. לסיכום, הערה האוכל הזה להרגיש את הכלב שלך טוב יותר. זה הכלב שלך כלב מגזע גדול? כלבים מגזע גדול לאכול יותר מאשר אלו של גזעים קטנים יותר, יכולים להפיק יותר תועלת מזונות יבשים נמכרים בכמויות גדולות. מזון משומר הם הטובים ביותר עבור גזעים קטנים, אבל להיזהר כי מזון משומר לפעמים יכול להצטבר אבנית ולהפוך את הכלב שלך חולה. בכל מקרה, זה יהיה סוף סוף את הכלב שלך להחליט שאת אוהבת אוכל יותר למידע נוסף על הכלב שלך. תודה לך, טוב היום! Sánchez באפריל.