תהליך המכירה

הראשון הוא העיצוב, בתוכנית מכירות טכני, ולאחר מכן הוצאתו להורג, הוא נותן חיים מכירת ככזה. המכירה אינה פעילות יחיד, לעומת זאת, היא קבוצה של פעולות שנועדו לקדם את רכישת מוצר או שירות. מסיבה זו, מכירה דורש תהליך להורות על ביצוע הפעילויות השונות שלה, אחרת זה לא היה יכול להתמודד ביעילות עם הצרכים והרצונות של הלקוחות, או לסייע להשגת מטרות החברה. במילים אחרות, החברה לא יכולה למכור, אלא אם כן יש לו תוכנית כי תהליך geste המכירות. דבר נוסף הוא שאתה קונה. אנחנו יכולים, באופן כללי, ואמר כי ישנם ארבעה שלבים בתהליך המכירה. וסיקור וחקר, היא הצעד הראשון מורכב במציאת לקוחות פוטנציאלים, כלומר אלה שעדיין אינם לקוחות של החברה, אך יש פוטנציאל גדול להיות. שלב זה בתורו נותן להיכנס בשלבים.

ראשון. אתה צריך לזהות לקוחות זה דורש עבודה מחקר כל מקורות אפשריים של מידע. שנית. דרג ומועמדים דרגה. השלישי. רשימת אותם, תוך לקיחה בחשבון מה חשוב ומה סדר העדיפויות. הגישה קשר הקודמת או, הוא השלב השני, זה כדי לקבל מידע מפורט יותר על כל לקוח פוטנציאלי והכנת מצגת מכירות המותאמים הייחודיים של כל לקוח.

זה מתפתח בשלושה שלבים. ראשון. בחינת הייחוד של כל לקוח, מקבל נתונים כמו: שם, תחביבים מלא, מצב משפחתי, רמת השכלה, גיל, מכס, מידע עסקי, סגנון חיים. שנית. הכינו מצגת המכירות התמקדו הסיכוי: עם מידע על לקוחות ביד, להכין מצגת מכירות המותאם לצרכיו ורצונותיו של פרספקטיבה כל לקוח. השלישי. קבל את המינוי או ביקורים תכנון קר: בהתאם למאפיינים של כל לקוח, ההחלטה לבקש פגישה מראש (שימושי אם מנהלי החברה או ראשי הרכישה) או ביקורים קר, למשל לדפוק על הדלתות של כל משק בית באזור מסוים (שימושי עבור העוסקים עקרות בית קניית ההחלטה). הצגת המסר הוא השלב השלישי של מכירות, בשלב זה היא לספר את הסיפור של המוצר או השירות לקונה, על פי נוסחאות כגון AIDA כדי ללכוד את תשומת הלב, לשמור על עניין, כי אני רוצה לקבל את הפעולה או הרכישה. המצגת של ההודעה המכירות חייב להיות מותאם לכל הצרכים והרצונות של לקוחות פוטנציאלים. כיום, כבר לא עובדים אלה מצגות משומר שבו המוכר צריך לשנן ואז לדקלם מול הלקוח. כיום יש לקדם השתתפות פעילה של לקוחות כדי להשיג משהו חשוב יותר מאשר מכירת עצמה היא לשביעות רצונכם המלאה עם המוצר שנרכש. המצגת של ההודעה המכירות מבוססת על שלושה עמודים. ראשון. תכונות המוצר: מהו המוצר עצמו, התכונות שלה, אשר מגדיר קיומה. שנית. יתרונות: זה מה שעושה את זה עדיף על מוצרים תחרותיים, תכונות המסייעות לך לקחת צעד אחד רחוק יותר מאשר תחליפים שלהם. השלישי. היתרונות ללקוח: אלה המחפשים את הלקוח במודע או שלא במודע כדי שיתאים לצרכים שלך ולשמש המוצר שלנו. היום, אנו נשארים מודאגים לשתות ההתנגדויות. פעולות אלה על ידי הלקוחות שלנו אינם מייצגים מכשול או מכשול שיש להתגבר עליו על ידי המוכר, כל להיפך סימנים ברורים של הרכישה. אם חפצים הלקוח משהו, כי אתה מעוניין אבל קודם צריך לדון על הדרישות שלך. אז. המוכר חייב לקחת כל התנגדות ככלי חיוני בפיתוח תהליך המכירה, ושימש סגירת מאיצים, כי כאשר לקוח פונה החששות שלך קרובים קבלת החלטה חיובית לפני כל רכישה. סגירת המכירה אינה משימה שמאל עד סוף המצגת. היום, סגר חייב להיות רק שם הוא אינדיקציה הרכישה על ידי הלקוח וזה יכול לקרות אפילו בתחילת המצגת. השלב הרביעי השירות. השלב הסופי של תהליך המכירה הוא סדרה של פעילויות לאחר המכירה כי מוניטין לטפח לקוחות יצוק את היסודות של העסק בעתיד. שירותים אלה נועדו להבטיח את שביעות רצון הלקוחות, ואף שביעות רצון הלקוחות. בשלב זה שבו החברה יכולה לתת ערך מוסף כי אינו מצפה הלקוח אך יכול לגרום נאמנותם למותג או לחברה.