שיפור ציון איכות

ציון איכות היא דרך שבה גוגל שייבחרו קמפיינים והפרסומת שלנו. לאחר ציון איכות טובה יותר יעזור לנו מכיוון לאשר לנו לא רק שיש לנו הצלחה עם פרסומות גוגל שלנו, אלא כי זה יגרום לכך יתרון כלכלי מוחשי: אנו משלם פחות על עלות שלנו קליק ולהשאיר טוב יותר ממוקמים. לכן, כל מה שאנו יכולים לעשות כדי לשפר את הניקוד זה, אנחנו צריכים לעשות את זה, שכן שיפור בהיבט זה יכול לעשות הבדל גדול מאוד בתוצאות שלנו, לשפר את התוצאה הסופית. ציון איכות הוא אינדקס אשר נעשה על בסיס סדרה של פרמטרים: הרלוונטיות של מילת המפתח, חיפוש של המילה, האיכות של אמצעי האחסון של דף הנחיתה. הרעיון של ציון איכות יכול לחול גם על פרסום ב- Google Adsense במצב. שיפור הביצועים של מילות המפתח שלנו אנו יבחן את הצעד הראשון כדי להגדיל את ציון איכות. ראשית, הוא צריך לחשוב על הרעיון של משפט מפתח, במקום המפתח של Word.

רוב המשתמשים הם מעסיקים צירופי מילים מילה של שניים או שלושה כדי למצוא מה שאתה מחפש. היא כי כל אחד באופן אינטואיטיבי יודע כי כמות מידע ודפי אינטרנט הוא עצום, ולכן יש צורך לצמצם את החיפוש שלך. אבל ולא היא שאלת מגזים עם חיפושים ממוקדים מדי, או בדרך זו, אנו לא נפח חיפושים מספיק רלוונטי. הרלוונטיות של מילת המפתח נחשב גם להפיק את האינדקס של ציון איכות הפרסום גוגל. לדוגמה, אם מילת המפתח שלך הוא עסקאות פנטסטי, אותו היה לא רלוונטי עבור כל קטגוריה, כי זה כללי מדי. הגדלת הרלוונטיות, עם סדרה של טכניקות אשר יאפשרו לך להגדיל את מספר מילות מפתח מבלי לאבד את היכולת הזו של רלוונטיות, באפשרותך להגדיל במהירות את ציון האיכות.

האיכות של דף נחיתה חיונית גם ההצלחה שלהם מסעות פרסום ב- Google. גוגל מודד זמן ההשהיה, כלומר הזמן הנדרש כדי לפתוח את דף הנחיתה שלך מהרגע שבו המשתמש ללחוץ על הקישור שלך. אם זה עושה דפי נחיתה פשוט וקל משקל, אך לא בשל כך פחות יעילים, זמן השהיה שלך יקטן, ציון איכות שלך יגדל על-ידי הצבת את המודעה שלך במיקום גבוה יותר. הוא ימצא את כל הסודות האלה, ועוד רבים, במאסטרינג בגוגל, הספר האלקטרוני סופי אודות פרסום ב- Google. עם טיפים וטריקים בגוגל העמוק, האפקטיביות של הקמפיינים שלהם-פרסום ב- Google יגדל, תשלם פחות קליק, כך הספר האלקטרוני כמעט לא עולה לכם כלום, אתה משלם עם מה חוסך הוצאות פרסום מיותר.