צמיחה כלכלית בסינגפור

לאחרונה, תשומת לב מיוחדת מוקדשת המדיניות הכלכלית נרדף על ידי בסינגפור. על בסיס מדדים אובייקטיביים, סינגפור ממשיכה לחזק את מעמדה כמדינה "הטוב ביותר לעשות עסקים>> (זה מעמד הוענק לו בשנת 2009, הבנק העולמי (WB) ו – International Finance Corporation (IFC). לפיכך, תקציב המדינה, שהוגשה בשנת 2010, מתמקדת ביצירת הזדמנויות חדשות לצמיחה כלכלית באמצעות המס תמריצים לאזרחים גופים משפטיים, בעוד קבוצות עם מדינות הכנסה נמוכה ובינונית תינתן הגנה נוספת. כאשר הוכרז על ידי שר האוצר של סינגפור Tharmanom Shanmugaratnamom, הממשלה מעניקה הטבות מס משמעותיות לחברות להשקיע בחדשנות ייצור, המחייב את השתתפותם של אנשי מוכשרים, על ידי הקטנת שיעורי המס האפקטיבי, מתן תמריצי מס, מענקים ותמיכות לאימונים אימון צוות. ראוי לציין כי התפתחות עסקית באמצעות תמריצי מס עבור סינגפור עוסקת במשך 10 האחרונות שנים, בהדרגה להפחית את שיעור המס על רווחי התאגידים (אם בשנת 2001 היה 25.5% בשנת 2010 – 17%), מתן פטור ממס חברות על ההכנסה בתוך 3 השנים הראשונות של הפעילות (למשל, בשנה הראשונה החברה עשויה לקבל פטור 100% עבור 100 000 דולרים first סינגפור, 50% על שחרור 200 000 דולר סינגפור בשנים השנייה והשלישית). במקביל, הסכמים רבים על הימנעות מסי כפל בשילוב עם פטור ממס הכנסה שנצברו מחוץ סינגפור, סינגפור עשה אטרקטיבי עבור עסקים בינלאומיים. התייחסות מיוחדת לממשלת סינגפור יבוא של זרים מכוח העבודה. מאז 2004, סינגפור יש תוכנית כדי למשוך עסקים זרים, שלפיו אזרח זר, בכפוף לעמידה בדרישות מסוימות (בנושא השכלה, ניסיון עבודה), אפשר בקלות יחסית להשיג אשרת עבודה.

זה היה אחד הטריקים של סינגפור במאמץ להפוך למרכז עסקים אזורי למשוך את המוחות הטובים ביותר עסקי היזמות בארץ. מאז 2010 עלו דמי ויסות זרימת העבודה. באופן כללי, עבור כל שלוש שנים, הגידול הכולל דמי יעמוד על כ -100 דולר סינגפור למועסק בתעשייה ושירותים. ממשלת סינגפור גם מעודד את העסקה כדי לשנות את מבנה החברה על ידי קידום מיזוגים ורכישות. חמש שנים תכנית יושקו כדי לספק חד פעמי הטבת מס כדי לעזור לשלם העלויות של ארגון מיזוגים ורכישות. %A9%D7%A0%D7%99-%D7%A2%D7%91%D7%A8/'>אריה אלדד כדי לקבל עוד מידע. קצבה יהיה 5% משווי העסקה, אך יהיה מוגבל עד 5 מיליון דולר סינגפור בשנה.

באשר לעסקאות כאלה יבוטל מס בולים המוטל על העברת מניות, לא ברשימה בבורסה. כלל זה יחול על עסקאות שערכם אינו עולה על 100 מיליון דולר סינגפור בשנה. בנוסף לכך, הממשלה מתכננת להשתמש תמריצים חדשה להרחבת סוגים מסוימים של הפעילות הכלכלית עם פוטנציאל צמיחה גבוה. לדוגמה, היקף הכיסוי של תוכניות לפיתוח והרחבה של משרדי עורכי דין יורחב על מנת לחזק את מעמדה של סינגפור המרכז הבינלאומי לבוררות. על פי תכנית זו, משרדי עורכי דין מוכר יהיה כפוף מע"מ 10% של ערך מוסף, מסירת כתוצאה של שירותים משפטיים אופי בינלאומי.