צינורות אלפא הספינה דרך Cristian ב- 05 / 01 / 10

ברכות הספינה אלפא! אנו עדים מאוד מרוצה כל האירועים המתרחשים ושמחה גדולה מציפה ליבנו, כי אנחנו יודעים כי שילוב של הערוץ החדש לתקשורת בינינו לבין אתה הולך להיות כלי עזר לא יסולא בפז. מדוע אנחנו כל כך שמח עם זה שלב חדש אשר אלוהים נתן ההישג של תוכניתו האבולוציוני עם הפלנטה שלו, אגב, וזה לא שלך, אבל זה כל, אבל לומר אז להבין אותנו, כדי למסור את המחשבות שלנו הן מגיעות בצורה מובנת לרוב, יש צורך לנו להפוך אותם למילים. בעתיד זה לא יהיה nece-sario, מאז המעבר מכם כלפי המימד החמישי תספק אותם עם כוחות על-חושיים אשר אפילו לא חלם, כגון טלפתיה, כלומר השידור של המחשבה בין שני המוחות או טלקנזיס, את הכוח להזיז עצמים באמצעות כוחות הנפש שלו, בקרב רבים פקולטות אחרות בעלות בשינה עמוקה, אך עדיין כמניע ב שלהם מוחות. הם ילמדו להשתמש אחוז גבוה יותר של הכוחות העל-חושיים שלהם, מאז יוצג, המעניקים הצעד לקראת Dimen החמישית-שיאון, היכולות שלך לא ישמש לפגיעה כלשהי להיות השישי-אולימפי, אך רק כדי לעזור ולעשות טוב לאחרים. יהיה גם השימוש בהם (הכוחות העל-חושיים) ככלים לביצוע פעילויות המתאימות, משמש עד עכשיו הם כלי הרכב שלהם המתיחה או בתחבורה או שלהם כלי מטבח, Office, מעבדה, סדנה, וכו '. כי הוא ra-zon, יקירה שלי, כך כוחות אלו לא הם להעסקת אותם ובכל זאת, מאחר אבולוציונית רמה הם היו עד עכשיו, עשו שימוש לרעה של הכוח הזה כי אנחנו יש לנו באופן טבעי. כאשר להדגים שיש להם אין שום כוונה לפגוע מגורים ישות אחרת, כי הממלכה כלומר, אנו כוללים בקבוצה זו בעלי שלו האחים הצעירים חיים, כמו גם עצים וצמחים, עד אפילו המינרלים, לאחר מכן כוחותיהם מדיום ניתן להתעורר ולפתח בהדרגה, אך תוך זמן קצר. אבל לפני חייב לעבור את המבחן של השינוי מרצון (מבפנים) לכיוון אנטיוירוסים מלאה.

מה עובר להיות חכם כדי לא רוצה שום נזק לבני אחרים, ומצפים רווחה ואושר שלהם, כל כך מובנת על הפלנטה הזו הוא העליון אנרגיה של אהבה. אם יצור חי ונטול לחלוטין של SEO שהיא עושה לא רע או רוצה משהו כי יש להיות אחר, שלך ener-ג'יה אוהבת לזרום מתוך הלב, לאמץ את כל היצורים החיים שהוא. יצור לכן דיוס מספק כלים פנימיים רבים, כי הוא יודע כי הוא להשתמש בהם רק לטובה. אדם שאוהב, על ידי עצם לאהוב, בלי כל כוונה ערב לתועלתם, יהיה מכשיר יקר לשירות שלנו. אך אבוי, אלה לכל-sonas אותם צריך להסתכל עם זכוכית מגדלת! כך מעטים לעומת שאר האנושות, כי כאשר אנשים הופכים כלים הבן שלנו, לנו יקר יותר כי! זהב! ואפילו כמה אנשים הנמצאים בשירות של האוניות שלנו והמטרה הכללית, לפעמים מתפתים על-ידי סיפוק מזוהה על-ידי אנשים אחרים, או לראות את nom-bre לידי ביטוי בפעולות שלהם צריך להיות אישי, ולא מונעים uni-cally עבור מחויבותם לשרת אחרים. אבל זה פרט שבה עלינו לחיות יחד, יש סבלנות. האחים שלי, להיות צנועים יש גישה לעבוד עבורנו ועבור התוכנית אבולוציונית מבלי כל זיהוי, מחיאות כפיים קשישים מאחרים ו מבלי קשישים בכל קידום רוחנית, כמו גם כל מורשה פרק posi. כי כדי להיות צנועים, ללא כל רצון אישי, תינתן לאותו אדם יותר.

אהבה וענווה הליכה תמיד יד ביד, ולמעשה אחת לא לטפס בלי ללכת יד ביד עם האחר. לראות אם הם לנעול, כל הגברים והנשים אשר השיגו רמה אבולוציונית אחת גבוה יותר על הפלנטה שלהם, יש כבר מאוד אוהבת והם גם מאפיינים מסולסלים לטבע הצנועה, חביב. כן, אהבה, נדיבות וענווה אלה הם המאפיינים של ofrendado להיות אלוהים. יקירה שלי, הפוך המאמץ לפתח איכויות אלה בפנים, כי זה חשוב יותר מאשר צבירת מידע או preen – להיות בדיונים מטאפיזיים בין אחד לשני. אנחנו, על-פי אלפא הספינה ואת אוניות אחרות הזמינות ב- מסלולו של כדור הארץ כרגע, מצדיעים לך מאחלים לכם שנה מלאה של התקדמות פנימית וקידום הרוחנית ואת מי לשתף את ההישגים שלהם עם חבריהם, בצורה צנועה, מועילה אנוכית. שלום ואהבה