עסקים קטנים: בלוג או לא בלוג

בלוג, או "בלוג" התחילה בתור יומן אישי באינטרנט. הם התפתחו הרבה מעבר לאותו מושג ראשוני. כעת, יומנים מקוונים כמו מכסים נושאים שונים רבים, שכן ישנם אנשים לכתוב אותם. כמה בלוגים השפעה והם קוראים מעבר עיתונים מסורתי יותר, ואילו אחרים המיועדים בעיקר יומי אישי כדי לשתף עם בני משפחה וחברים בלבד. לכן, כדאי לשקול בלוגים? כוחה של יומנים מקוונים הוא שהם מאפשרים מיליוני אנשים בקלות לפרסם את הרעיונות שלהם, ומיליוני יותר להגיב על אותם. יותר ויותר אנשים לכתוב, לקרוא ולהעיר על בלוגים.

אנשים רבים מאמינים בטעות כי בלוגים הם יומנים אישיים בלבד. יותר ויותר, בלוגים נמצאים בשימוש על-ידי עסקים כדי למשוך לקוחות. נתון כי בלוגים לבוא עכשיו כל הטעמים, לנו להעיף מבט על היסודות של בלוגים. בלוגר הוא מישהו שכותב בלוג. "Blogosphere" היא המילה המשמשת לתיאור הקהילה המקוונת של בלוגרים, כתביו. בלוג הוא שונה מאתר אינטרנט רק כי אתר אינטרנט המתעדכן לעתים קרובות, הוא לעתים קרובות להצגת חומר שלהם כערכים דמויי יומן. ערך, הצבה או פרסומת, הם מונחים המשמשים לעתים קרובות כדי להפנות כתבה מסוימת או פרשנות על ידי בלוגר בבלוג שלך.

יומנים מקוונים רבים לאפשר לקוראים לכתוב תגובה מה כתוב את הרשומה בבלוג. לעתים קרובות ניתן למצוא הערות אלה מיד לאחר הרשומה בבלוג. עבור מיליוני אנשים, בלוגים זה תחביב. עבור חלק, כמו עיתונאים, סופרים, אנשי עסקים מובילים מנהיגים פוליטיים, כתיבת בלוגים משפר את הקריירה המקצועית שלך. בלוג נותן את קולו של קהל רחב יותר ומאפשר יותר ישיר, אינטראקטיבית עם קשר הקוראים. כמה בלוגרים יש מספר הקוראים לצד מדיה גדול והם מסוגלים להרוויח הכנסה מבלוגים שלהם. אבל רווח פוטנציאלי לא צריך להיות לו מוטיבציה הבלוגים הראשי. למה בלוג כדי להיות חלק של העסק שלך "אסטרטגיית שיווק? התנועה של בלוגים הוא צובר מהירות, במיוחד עבור חברות. בלוגים זה זירה שבה לא משנה הגודל של העסק שלך. בלוג הוא לא המקום כדי לקדם את המוצר או החברה. זהו מקום לקדם את הרעיונות שלהם, לייעץ, לבטא את עצמם בתקווה לבנות קהל. הציבור יכול, בתורו, הם הופכים את הלקוחות. קיימים שני מושגי המפתח שיש לזכור בעת ההחלטה אם לפתוח בלוג או לא, מתן תוכן איכותי ובלוגים באופן קבוע. אלה הם יסוד ליצירת קהל עבור הבלוג שלך. בלוג מוצלח נכתבת עם קהל שונים במוח. בדרך זו, תוכל לספק תוכן בלעדי לשאלות הציבור שלה, צרכים או רצונות. אם אתה יוצר תוכן הם כמו שהם רוצים לקרוא, זה יהיה לייצר תוכן איכותי. הבלוגרים מוצלח יש ערכת נושא ספציפיות ואישיות ייחודיים. גם הנושא וגם הסגנון הייחודי יגרום לקהל שלך בבלוג שלך שוב. כאשר הם חוזרים, חשוב מאוד להישאר נאמן שלו הציבור, את הטון של הבלוג שלו. אם אנשים קוראים את הבלוג שלך, הסיבה לכך היא שהם אוהבים את הנושא ואת הטון. נסה לא לסטות הנושאים שלהם ואת הסגנון האופייני מדי. זה ייתן לקוראים סיבה לקשר לבלוג שלך באופן קבוע. עם זאת, תוכן וגוון שלה הם רכיב אחד בלבד לשקול. חשוב גם ההצלחה של בלוגים בקורס הוא התדירות עם איזה עדכון הבלוג שלך. אם אתה לא מעדכן את הבלוג שלך לעתים קרובות למדי, הקוראים של הבלוג תועבר אל. ישנם בלוגים רבים החוצה יש מתחרים על תשומת הלב של הקורא שלך. לקוראי הבלוג הולך איפה התוכן. בלוגים הצלחה דורשת התחייבות של הזמן שלך. בעת הפעלת לבלוגים ברצונך ללכוד קהל, אתה צריך להיות מוכן בלוג בכל יום. בדרך זו, באפשרותך לפתח קהל שבו יש לך כדי לסייע להם כדי להתחיל או לסיים את היום. פירוש הדבר הוא כי גם לנסות להציב באותו זמן בכל יום. הקוראים להתרגל לוח הזמנים שלהם, לבדוק את הבלוג שלו בזמן הנכון. השעה ביום אינו כך מכריע כמו עקביות המודעה שלך. לכן, היא זכות הבלוג שלך? אתה תגיד לי. יש לכם ערכת נושא שונה לזכור? יש לך דעה חזקה או תשוקה לנושא? אתה יודע מה הקהל שאתה כותב? יש לך את הזמן להתחייב המודעות קבוע בבלוג שלך? אם כך, לראות אותך בבלוגוספירה! Schermerhorn מיקלה מכנה עצמה "לוחם חופש", חברה מוקדש לשחרור אסירים תא של חווה משלך עסקים באינטרנט מוצלח. יש לה מעל 30 שנות ניסיון בעולם העסקים של יותר מ 12 שנים עסק באינטרנט בהצלחה. היא מחברי הנשיא מ מכון עסקים באינטרנט שיווק הבלוג חצוף, regularmentelleva החוצה סמינרים מקוונים חינם. עסקים באינטרנט-inc. של המכון קיים ליצירת "מוצלח לבעלי עסקים באינטרנט אדם בכל פעם".