ניהול ועבודת צוות

מה מוביל וגרר לעולם אינם מכונות אבל הרעיונות".ויקטור הוגו Generalidades ושיקולים ניהול בסיסית צריך לדאוג שילוב צוותי עבודה לטובת אותו בתוכניות שלהם לקראת השגת המטרות הציעה להגיע, באופן כזה הוא favours החברה תחת תשלום שלהם פיתוח התחרותיות שלהם, כיבוש קביעות של השווקים. חשוב מאוד לשמור לא רק על צוותי עבודה שיוצרות בארגון על פי הפונקציות כדי להפעיל, הרמוניה, אבל קבוצה דינאמית, פעיל, פרודוקטיבי, פרודוקטיביות, לכידות, אנשים ביצעו פעילויות איזור. הוא צריך לא להזניח, הרלוונטיות של התחום, השלכות שיוצר השילוב צוותים ולעבוד בדיוק בהקשר זה מזכיר לנו את בית הספר של החינוך נפשית. משמעות כי עבודת צוות היא בעיקר את הסכום של רעיונות פרוייקטים בודדים של כל החברים של ישות אשר יחד עושים את זה כדי לפעול כראוי וביעילות. כדי לעשות את העבודה הזאת כראוי הם צריכים בעיקר יחסים טובים ותקשורת בינאישית בין חברים, כי כמו בכל התחומים, ישנם מתפצלת צפיות אשר צריכים להתאחד סביב פרוייקט משותף. שיקולים basic מנזס Analys מזכיר לנו כמה הגדרות "עבודת צוות הוא קבוצה של אנשים אשר משתפים פעולה כדי להשיג תוצאה הכוללת יחידה", לפי לואיס Riquelme פריץ.

"כל ארגון הוא יחיד צוות, שבהן אין מחסומים, חטיבות או מטרות מתפצלים בין אזורים שונים, מחלקות, סעיפים או משמרות." לעומת זאת, החזון של החברה, המשימה ויעדים מצפון כל האנשים, הוא הרכיב המאחד של המאמצים להשגת תוצאות נפוצות, "על-פי Novoa קרוז אלפונסו (האוניברסיטה הקתולית של צ'ילה). "עבודת צוות לא אומר רק" עובדים יחד". לעניות דעתי אסף אזולאי יכול לקבוע . עבודת צוות היא פילוסופיה ארגונית, היא שונה חשיבה, הוא נתיב הזוכה חברות גילו בשנים האחרונות באמת לעשות את העובד מתחייב באמת אחרים. להרגיש אמיתי חלק בצוות, בו נלקחים בחשבון, אנשים בעלי מוטיבציה לעבוד עם ביצועים גבוהים יותר. מקדם במועדוני ירד לשחק במקום הוא נעים להם היבטים חשובים של עבודת צוות יעילה עבור עבודת צוות יעילה אפשר לסכם:-ארגון ותקנים שנקבעו על-ידי חברי הצוות כדי לקבוע את הסדר, לווסת פונקציות ופרוצדורות להמשך. זה יאפשר כי יש אי הבנות לגבי המנגנון לאמץ. -היחסים הבינאישיים יעיל, חייב להיות סביבה אופטימלית תקשורת, כך התצוגות, אשר פעמים רבות הם שונים, ניתן לשלב, לתרום, ולא לתרום הסכסוך בין בני.

-אקלים דמוקרטית, בזמן יותר מגוונת התצוגות יותר עדיין להקים פתרון, זה חשוב כי כל רעיון הוא שומע על-ידי חברים אחרים, וכך לשלב קריטריונים סביב רעיון משותף. הליך זה חילופי רעיונות מאפשרת איכות טובה יותר עבודה. -ברור, עבודת צוות מאופיין על-ידי בעל דעות שונות ומטרות לקחת אותם כולה כדי לפתור את הבעיות, זו הסיבה שיש נפוצה ו הוקמה המטרה היא היסוד. חסרונות קשה לתאם את עבודתו של קבוצה של אנשים, על-ידי גיוון בצורות של חשיבה, מיומנויות, נכונות לעבוד, אחריות, בין היתר, ולאחר מכן לכוון אותם לקראת מטרה משותפת. הבדלים רבים דרכי חשיבה, יכול להוביל דיונים המחלקים את הקבוצה. הבנת עבודת צוות כוללת אחריות בתור שכזה, ניתן גם לבצע טעויות אף אחד לא רוצה לקחת אותם בדרך מסוימת. מסקנות ההנהלה לא כדאי להזניח מה מביא יודע לשלב עם צוותי עבודה, מינוף להגיע אלה, בהתחשב כל דרישות שחייב להיות נוכח לגלות מאז, מינוף, עבור אותו חייב להיות נוכח כל הכרוך בה לפרש הדינמיקה שלהם, כמו גם הצורך כישורים מסוימים יכולים אנשים innately או לרכוש אותם עם ה זמן. המפתח, כמו מחויבות, זה לדעת כישורים אלה כדי לטפל. מנזס אומר עוד, כי כדי להשיג הצלחה כצוות, ייתכן שיידרשו לדוגמה, יש תקשורת טובה עם העמיתים שלנו מעולה, אבל לפני זה לא הצד כשל עליך לא יודע רק לדבר, אבל גם יודע איך להקשיב.