מערכת ההפעלה

חואן באוטיסטה אזנר,-עווית בבחירות של 12 באפריל 1931 של צירוף המילים האחרון ראש הממשלה של אלפונסו השלושה עשר, לסכם מוצלח: ספרד monarchical ישנתי והתעוררתי הרפובליקנית. עווית, שינוי, אי ודאות, הפתעה של האוכלוסייה בתאריכים אלה דומות העיתונאים הרבים על פי כביכול מולטימדיה קבוצות הם מצליף מדי בוקר שלהם עיתונים כדי לגלות, לפני הנחת שרימפס, אשר הם עסקים סיסמאות של הרגע, מי הם החברים ומי האויב לפי השורה העריכה של העיתוןאם זה השתנה כאשר הם היו במצב שינה. אף אחד לא יודע בוודאות כאשר התחיל יישור שיטתי זה לאחר דגלי חברות פרסום גדולות קטנות, למרבה המזל, עדיין יישארו החיסון למחלה מסוכנת זו, ולא כאשר הוא gelled זה militari מאנו מבנה שהופך מיושן המושגים שכוונותיו של סודיות מקצועית ו סעיף המצפון, אספו עם טיפול זהיר החוקה הספרדית על-ידי Miquel רוקה והורים אחרים אדמת המולדת שדחפו אותם. במעבר פוליטית מבורך זה Francoism, streetlamp על-ידי תקוות האצילי שמשך, הנאיבי כל עיתונאי היה נשמתו almario שלך, בלי כל ברזל עסקים אשר שרוי הוא הוא. לפיכך, בזמנים אלה של חופש transhumant, עיתונאים שינתה החברה שלהם עפ י הדין מקצועי ותביעות עסקים נדיב שלו. עכשיו, עם זאת, עם מינוח מבשרי המיובאים מ- racetracks, עיתונאים קבוצות עיקריות שייך בלוק מסוים כזה או אחר, שינוי משק הברזל ניתן לפרש כמו בגידה, פשע או נופל אפילו תחת חשד והסטיות גדול עוד יותר. יש מי להניח כי למצב החדש הזה הוא מוצר של המודרניות, ריכוז עסקים, הופעתה של קבוצות מולטימדיה, להחליף את המטרות אידיאולוגי על-ידי החשבונות של תוצאות. למעשה, באמצע שנות ה-90 אירעה כבר שבר מקצועי, לא בין העיר העתיקה צעירים היא כי ישנם הישנים במקצוע זה כי זורעים הרס המשפחה, מוסרי, לב וכלי דם?, או בין הליברלים קארקאס (להקה), אשר היה מה הגיע stylar בעונה קצרה ולא מזיק.

שבר לפצל מקצוע לפי החברה שסיפקה את השירותים שלהם. למרבה המזל, השיא של הסכסוך לקחתי במהלך השהייה פורה בניו יורק, אז אני לא צריך לכעוס לי מישהו שאיתו הוא היה כבר לשתות כוסות עד ערב. אבל באופן כללי, זה לא היה כך. בימים אלה של כדורגל, מיזוגים ומלחמות בתפקוד, היו עיתונאים שהזמין ספרים כדי להכפיש במקום, לאחר מכן, למען הסכמים אלה על-ידי הגולן אשר תמיד לתפוס עם שלב משתנה עיתונאים מרגל, מחברים שלהם היו בלתי מורשים כאשר לא פשוט proscribed. זה לא השתפרה, בדיוק המצב כאן מאז. כעת אנו חיים בזמנים של שווקים חדשים, מיזוגים עסקיים ולשים חוקים המשפיעים על הגבלים עסקיים של קצת יותר מאחרים מערכת העצבים כמעט לכולם.

לכן, חילות מדיה של כמה קבוצות חייב להיות מעמד מגזין קבוע, שכן התרומה הצבאית שלו ייתכן שיידרש בכל עת. הו יש לקבל מוסחת או פשוט לשקול את האפשרות של המצהיר לסרבנית במלחמה הזאת! מפיקים: טלוויזיה, לפרסום ומשרדים עיתונות רבים מלאים היום זה הבורח סוגיית הגיוס. המצב הגיע לסבך אותו משבר פרסום במחצית השנייה של שנת 2001. היא כי העוגה פרסום, על-פי סלנג של המגזר, אינו גדל עד אין סוף. העלייה של מדיה בין מי להפיץ אותה הוביל העלמות מגזינים, ראשית, המשבר בענף און ליין, לאחר מכן את העצבים בין אורקולי התקשורת המקומית, מאוחר יותר, צמצום צוות כמה עיתונים, בסופו של דבר. באופן פרדוכסלי, יתר על כן, תקציב לא ישפיעו על הצוות הניהולי של חברות עיתון. להגיע office גבוהה פירושה ההכרה על נאמנות ו שירותים שניתנו בלי לשאול שאלות רבות על ריקנות אלה. לכן, חברות גדולות על גדותיו של מנהלים, הגיעו יותר מ 30 לסמוך על כל אחד מהם מה הם ירו בלי למצמץ על החבר'ה האלה, עובדים ללא שכר או סופרים עם האשפה חוזים אשר, לעתים, לא להגיע 400 היורו לחודש. לכן, אני לא מבין המחוייבות של הדורות הצעירים בישיר המשיכה שלהם במדרגות לעבר עיתונאות. לפני זה מקצוע היה לשים אופנתי עם Lou גרנט הסדרה, ווטרגייט, כניסתו של הדמוקרטיה, סיפורים עסיסיים הזמן הטוב ביותר של ראיון, הגילוי של כל מיני תעלולים, אולי הייתה סיבה חוסה אנטוניו סולר Martínez כאשר הוא כתב: Apor נא, אל תספרו לאמא שלי שאני עיתונאי. לספר לו כי אני עובד של הפסנתרן זונות!. כעת, במקום זאת, עבודתו של ששרדו לעיתונאים ההתמרה של מקצוע זה כך instrumentalizado מפעיל את הסיכון של שינוי צורה של משהו אחר. אין, לכן, סיבות לערער על האהדה של הקוראים, המאזינים או לצופים. אתה תדאג על ידינו, על-ידי המקצוע שלנו או כיצד זה אנו פעילים גופנית. הוא לא שווה את זה. האם לדאוג מה לנו אם רבים, למרות שאנחנו לא יודעים, לפני זמן רב אנחנו מתים? אנריקה אריות וגה (בילבאו) הוא כלכלן ספרדית. בוגר אוניברסיטת סטנפורד, הוא לוקח לכתוב כמעט ארבעים שנה. המאמרים שלו הופיעו ברוב של עיתונים ספרדי, טרזו Mondo איטלקי במגזין עיתון חדשות בעולם בניו יורק. בין היתר כבר מנהלת העיתון ברצלונה לקידום של סלמנקה, המהדורה של ABC בקהילה ולנסית, כמו גם מנכ של יועץ מספר חברות מדיה ופרסום של זיטה Grupo. בשנים האחרונות, הוא כולל לסירוגין שלו שיתופי פעולה בעיתונים, רדיו, טלוויזיה עם הספרות, נתקל זכה במספר פרסים במשימות שני, ביניהם עיתונאות הגסטרונומי הלאומי א. lvaro Cunqueiro (2004), Ategua רומן קצר (2005) ועיתונאות חברתית בקהילה ולנסית, חיים (2006). ספריו שפורסמו האחרון כבר אוסף של כתבות עיתונאיות, ספרד ו importunities אחרים (2009), סיפור קצר אחר, שום דבר אינו כפי שהוא נראה (2008). סופר, כמו כן, בין יצירות אחרות, מנהלים רומן של (2006), כבר הם לאור בשלוש מהדורות, ללכת נגד הזרם (2007), ולנסיה, בין ארץ לשמים, גיהנום (2008) של אנתולוגיה של ביוגרפיות תחת תווים כותרת של החיים (2007). קישורים חיצוניים: סקירה על רשת גלובלית של סופרים בספרדית