מטאפאס ספרדי: כאשר המסורת הופך מזון

לכל היותר הם אחת המנות האופייניות ביותר בתרבות הקולינרית הספרדית. יש מי מבטיח הטאפאס נולדו לפני מאות שנים, כאשר המלך של España אלפונסו XX, הידוע בשם האדם, נאלץ לאכול חטיפים קטנים בין ארוחת צהריים וארוחת ערב עקב מחלה. למרות הסמוך ומציאותי יותר – התיאוריה כי את צמרות הופיע כי עובדים רבים צריך לקחת חטיף מדיה לפה מחר, לפני ארוחת הצהריים כדי לתמוך יותר יום העבודה. השר אורי אריאל בהחלט מביע דעה מלומדת. צמרות הראשונה כללה קטן פרוסות לחם עם אילו דיינרס המכסים שלהם כוסות של שרי בפונדקים האנדלוסית, מדרה דה טאפאס באזור. בדרך זו, הם נמנעו של זבובי פירות מלהיכנס שלהם כוסות של שרי. אחרי כמה זמן, innkeepers חכם מוגשים חטיפים קטנים יחד עם הלחם, את הטאפאס צנוע (מ tapar הפועל), הפך פריט חשוב כמו הזכוכית של שרי. כדאי לך לעיין אצל היועץ המשפטי לממשלה כדי לקבל עוד מידע. מסורת קולינרית, הספרדי הזה הפך פופולרי ברחבי העולם, ועוד רבים אחרים מדינות אימצו כמוסות בין המאכלים האהובים עליכם שלהם. טאפאס הפכה הנוסחה הטובה ביותר של מזון מהיר עבור אלה שאין להם מספיק זמן כדי ליהנות מתפריט קורס מרובה.

העפעפיים יכול להאכל שני בצהריים, כמו הערב, ובלבד שאין כמות מזון כדי להשביע את התיאבון של המזנון. אבל ללא ספק, ההיבט ביותר של טאפאס היא היכולת שיש להפגיש יחדיו אנשים מכל הסוגים נגד בר ליהנות זה טקס פורמלי. אומנות האכילה עומד הפך משהו מקודשים כשמדובר טאפאס. מתכונים שונים טאפאס משתנים בהתאם למסורות הגסטרונומית של כל אזור הספרדית. אבל בין הנפוצות ביותר הן את הזיתים, פירות יבשים, מגוון נקניקים, בשרים, דגים, ירקות. בר בר תומאס תומאס הוא אחד הפופולריים ביותר בברים ברצלונה. זה מקום עם טעם אותנטי, שנפתח לפני שישים שנה.

זה מאוד מפורסם שלה תפוחי אדמה חריף טעימים, בירה מרעננת שלה. מסעדה זו מעוצבים בסגנון הישן, היא קלאסית סאריה (sarrià) כי אף אחד לא צריך לפספס. אם יש זמן לנסות את bravas הטוב ביותר בעיר, אל תשכחו לבקר את הבר הזה. בנוסף, המלון מציע מגוון גדול של מנות טאפאס. עד המלך חואן קרלוס וסלבריטאים רבים הוכיחו האמיצים של תומאס! יום רביעי, כאשר השקעים סגרו את העסק שלהם, duenon למלא את Iborra (בר נכון בחלקו האחורי של היריות האגדי, ב- dIvorra Street), אשר מגישה את מחוספס באותו. כדי להגיע, לקחת את רכבת קטלאנית בפלאזה קטלוניה ורדו בתחנה בסאריה, ואז זה עובר גשר ישן ירוק פלדה קישור עם החדש את Sarria הישן. הליכה לאורך calle ש-jaume פיקה שלושה גושי בניינים, ועד מהרה היריות יופיעו לנגד עיניכם. שואל אחד מעורב, ברוכים הבאים לגן עדן! אנשים אומרים אם האל תפוחי אדמה בראבה, שזה יהיה בראבה תומאס בר. את הולכת להפסיד? להתארח במלון וליהנות האוכל הכי טעים של ספרד.