מדוע תוכן איכותי פירושו יותר מכירות

אחד הגורמים המספק על-ידי דור תעבורה נוסף הוא קלות נמצא על-ידי הדיון שצוין. הבעיה קטרי לא יהיו כל כך הרבה מעשרת ב- SERPs, כמובן דבר טוב מאוד עבור כל אתר, אך יציאה רשימת מילים המפתח המתאים. זה מיד יהיה להפחית את שיעורי להקפיץ, כלומר את מספר המשתמשים שיש לבטל את הניווט באתר בתוך פחות מ- 30 שניות, להגדיל באופן משמעותי את המרות. הדרך הטובה ביותר כדי להבטיח כי ניתן יהיה למצוא על-ידי דיון הוגן הוא להציע תוכן רלוונטי עבור מילות המפתח שלנו. על פי חדש הסמנטי תכונות קיים בארכיטקטורה של מנועי החיפוש, הרלוונטיות של הטקסט הופך להיות מכריע. מסיבה זו, טכניקות כגון מלית, כלומר cramming עבור מילות מפתח, וטקסטים אחרים כובע שחור טכניקות כמו טקסט מוסתר ותוכן כפולים כבר לא לקחת האפקט המבוקש ללא קשר לחשוף האתר עונשים חמורים על-ידי Google, ביניהם הנמכת אותם Pagerank אפס. השאלה זה יהיה בגלל שהם עושים דברים נכון כאשר הם עושים היטב? אתה מצויינות טכנית כדי להשיג יותר אינטרנט מיקום, מקוריות, שנמשך, שיגרום דמויות תנועה טובה יותר.

נתיב זה, איכשהו, "מנפח" מיקום ב- SERPs הוא להשתתף ברשתות חברתיות. זה לא אומר כי הערכים מ- SERPs של מדיה חברתית תקפים פחות, רק כי הם יותר ארעיות. ככל מגמות חם ללכת על ידי, הערכים הם נעקרו ממקומם, דחף כלפי מקומות בולטים פחות, זה בולט במיוחד כאשר המתחרים שלך באמצעות מילות המפתח אותן ואתה. לאחר מכן, איך השגת ערכים לאורך זמן בחיפוש תוצאות? כמו עם תוכן איכותי. תוכן איכותי הוספת ערך לאתר, במובן זה מציע למבקרים סיבה לחזור. נותן ערך מוסף למוצרים שלנו, כדי לחנך את הצרכנים כיצד לנצל אותם, לספק להם טיפול נאות, ולספק מידע אודות שלהם תכונות ופונקציונליות. תוכן מסייע לך ליצור מוניטין באינטרנט, הופך מקור האתר חייב ספרות בנושא המדובר.

לחשוב על ניסיון אישי משלך. בוודאי לכל אחד מכם יש סדרה של בלוגים, אשר כנראה לקבלתן עדכוני RSS שלו, אלה שבאים לעתים קרובות, משום שהם רואים מה מתפרסם שם הוא בעל ערך רב. כי אנחנו מדברים כשאנחנו מדברים על איכות התוכן. הוא הכלי האידיאלי עבור מיקום אינטרנט טובה יותר, באותו זמן לספק איכות המבקרים. הטקסטים הרלוונטיים הם התשובה האידיאלית עבור האינטרנט סמנטי. ארכיטקטורה חדשה של מנועי החיפוש יותר ויותר תשומת לב ששולמו רלוונטיות סמנטי, ו- Google, לדוגמה, יש יותר ויותר היכולת לזהות מילים נרדפות. לכן, אם משתמש מחפש "מכוניות יוקרה", כנראה גם ללכת בדף שלהם תוצאות אתרי אודות "מכוניות יוקרה" או "רכב יוקרה". אם מנועי החיפוש "לאנושי" יותר ויותר באינדקס אתרים, עיצוב שלהם אתרים עבור בני אדם, וכי יהיה הערובה להצלחה הגדולה ביותר במאמצים כדי למקם עצמם.