לשמור על רוגע ושלווה

עושר אינם ולא פאר, אך שלווה והתעסוקה, המספקים אושר. תומאס ג'פרסון מהרגע בו ניתנו לנו את ההזדמנות לחיות, אנו יודעים כי אנו חשופים בדיקות מצבים כי לעתים קרובות לעצור כדי להצליח, דורש רוגע, שלווה להתמודד איתם. רגוע הוא מוגן מן האנרגיה, אשר מזמין לדעת gerenciala, בייחוד לפני בדיקות שם הוא הכרחי לשמר את clava, כראוי לנהל קיבולת האנרגיה שלנו, לתת דרך המוח הרמוני זה יוצר פעולות הדרושות כדי לצאת לפני הבדיקות. הוא היה מופתע מצבים קונפליקטואליים עצבניים, עצבני, disharmonic? כיצד התמודדו אותם? מה נהיה צעקותיו שלו החוצה, שקט נפשי? מה הוא עושה ב- pro להבטחת שלווה, רגועה בזמנים קשים? מה מונע ממנו השגת אותו?, הם כמה שאלות אשר דורשים תשובות כדי לקבוע מה חשוב הוא לדעת דבש, מטפלים כראוי את בוכה, שלווה. אנו נזכרים כי שלווה היא תהליך מתמשך אשר, דרך שלבים מוגדרים היטב, מפתחת כל האלמנטים אשר יסייעו לך לחדש את החיים שלך עובר דרך רגעי, הרפיה, השתקפות, והכנה, עיצוב, פעולה, ספורט. דרך תהליך זה שנלמד לזהות ולשנות הרגלים שליליים, כי לפגום באיכות חיינו, פיתוח חדשים המאפשרים זמן מינוף, שליטה ברגשות, להשתלט על הגוף ולשלב לחיינו רוטינה לחיות יותר מאוזן.

elmundoflowerpower.blogspot.com אומר לנו, בהקשר זה, כי אנו יכולים להשתמש בכל תחומי חיינו, בעבודה, עם הילדים, עם בני הזוג, עם המשפחה, עם חברים, עם העולם באופן כללי להפליא מגיע כאשר עלינו לפתור הוא בעיה או מצב לא במקום. זה נראה מאוד קשה להיות רגוע כאשר אנו נמצאים עם אנשים לא בשלב זה או אנו רואים כי אנחנו לא יכולים, אבל להיפך, כאשר יש לנו שלווה אנו רואים כי קל יותר להיות מסוגל לחשוב לפתור את הבעיה או שכך המצב. נראה מוסריות קשה למצוא אבל עם הקדשה, אולי קצת עבודה תמיד יש לנו, אנחנו שבו אנו נמצאים, מה קורה, אנחנו מי שאנחנו, ¦. ישנם אנשים שיש להם יותר בקלות להיות רגוע אבל אם להפך אתה מחסור מכוח זה יכול לעבוד באמצעות בכל זמן שיש לך את הזמן הפנוי, מיטה זמן אותנו, או כדי להרים לנו, כל זמן פנוי לעבוד על זה, אולי עושה נשימות להוביל למצוא שקט, או כמו בטכניקת הרפיה (אשר לדעת רביםאפילו הרופאים ממליצים עליה מכיוון שהם עוזרים כדי לשקט ושלווה). אל תשכח כי המעבר שלנו דרך הפעם ממד אינו ברור, לא נוכל להתמודד עם זה, אנו יודעים כאשר אנו צריכים להתחיל, אבל אם אנחנו יכולים ליהנות היא אם אנחנו יודעים לפעול בשלווה, רוגע, להרגיע את המוח שלנו, להכיר אותנו, לקבוע היכן נמצאות נקודות התורפה, עוצמות, כיצד אנו עומדים בפני המצב, כי הדרך אנו מסתמכים על רוגע, שלווה לא לעשות לנו לפגוע, נהל ביעילות את אנרגיית החיים שלנו.

לקחת בחשבון, כמו שמישהו אמר, להבין שעל מנת ליהנות דברים יותר רגשית, החיים פשוטים, אנחנו צריכים להאט ולתת לנו יותר זמן להסתכל סביב בשלווה. בתוך סדר נהנה מהחיים מאד, לא גר עצבניים, אנרגיה מבזבז זמן, ביצירת הקונפליקט, להזיק לנו, femenino.info. הוא אומר לנו, כי עלינו ליישם את הרגיעה כדי לאכול, לנוח ולעבוד אינטראקציה עם אחרים. זהו אנחנו חייבים לטפל פעמים פעילויות ואת חובות העבודה ואת פנאי לנוח, ליהנות וליהנות המשפחה שלנו, הליכה, צ'אט או פשוט העובדה לבלות יותר זמן ביחד. זה רק vasta עם מציאת האיזון המדויק כדי לנסות לחיות טוב יותר, לשתף האנרגיה שלנו בין עבודה וליהנות עושה פעילויות כי אנו להירגע ולתת לנו הנאה. כמה טיפים להשגת שלווה: 1) לעבוד זה תענוג לא עינויים, קח את הזמן שלך לאכול לאט, ללעוס את המזון היטב. 2) לארגן פעילויות או פגישות מראש כדי להימנע מהצורך לפעול ולהיות מאוחר בכל מקום. (3) לישון יותר מהנחוץ, לא פחות מ-8 שעות, השאר לנו המון אנרגיה הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. (4) לפחות פעמיים בשבוע, לתרגל קצת ספורט, שחייה, טניס או פשוט הליכה, לשתות הרבה מים ולאכול פירות כדי לטהר את הגוף. (5) לא להציף עם עוד דברים שלא ניתן לפתור, זכור כי זה איכות טובה יותר כמות. (6) לעשות דברים שגורמים הנאה, כמו האזנה למוסיקה, קריאה, ציור, או לבלות עם חברים. (7) כאשר החגים נלקחים זכור הם כדי לנוח, מנסים להיות עם המשפחה נהנית את התענוג של להיות ביחד, כי זמן טוב יותר לתיירים. לסיכום, כדי ליהנות מהחיים בעוצמה רבה, זאת ההזדמנות לחיות כי זה נתן לנו, עלינו לדעת עלינו, להרגיע את הנפש, להשתלט על הרגשות שלנו, להפתיע אותנו והתוחלת ברחבי מה מייצר התנהגות לא נכונה, שמעודד דיס-הרמוניה לאחרים, לעצמנו. אנו תשאול על ענייני מה מידת הצורך להרגיע, מה זה מוביל אותנו, עוזרת לנו להתמודד עם מצבים בשלווה. פשוט לא להזניח את זה. אודות המחבר: מהנדס תעשייה, עורך דין.EGADE (ITESM), UC, באוניברסיטת צ'ילה, לתארים מתקדמים תואר בניהול של חברות להזכיר בשווקים, משאבי אנוש; איכות ויעילות; דוקטור לחינוך פרופסור השכלה וחוקרת UC פונה האזור לתואר שני. רכז תכנית של לתארים מתקדמים איכות ויעילות, פרצופים, UC יועץ ניהולי – ייעוץ עסקי DEPROIMCA EXATEC