לשמור על כעס תחת שליטה

בעבודתי עם זוגות ויחידים, אני רואה הרבה אנשים שיש להם קשיים express וניהול רגשות של כעס. בוא תסתכל מה גורם לאנשים לקבל כועס, כיצד הם יכולים להגיב למצבים מלחיצים באופן פרודוקטיבי יותר. מה הכעס? אנשים רבים חושבים כי כעס נגרמת על-ידי שינויים הורמונליים או פעילות מוחית. זה נכון רק בחלקו. חוקרים מצאו כי בעוד הורמונים לשחק תפקיד בתגובה כועס, תמיד יש מרכיבים קוגניטיביים (חשיבה). יש אנשים שמאמינים כי בני האדם הם אגרסיבי מטבעו או מלחמה. אמנם ההתנהגות שלנו לפעמים עוינות כלפי אחד את השני, כעס אינו חלק מהטבע הבסיסי שלנו.

תסכול יכול להוביל תוקפנות, אך הוא לא בלתי נמנע. יש אנשים להגיב מתסכל עם אירועים אירה, בעוד אחרים אינם עושים זאת. כעס הוא רק תגובה תסכול. בתרבויות רבות, אנשים לומדים להגיב והתסכול בדרכים אחרות. מאז ימיו של פרויד, פסיכולוגים להסכמה על הערך של הרגשות של אוורור. יכול הוא יפתיע אתכם לדעת המחקר של היום מראה כי הביטוי של כעס לעתים קרובות גורמת לגירוי מוגבר, מתח ולא להרגיש רגועים יותר.

האם כעס אקספרס יכול להיות רע לתת ביטוי ליכולותיו כעס באפשרותך להפיק את הסוגים הבאים של השפעות מזיקות:? היא מגבירה את לחץ הדם שלכם. ? הבעיה המקורית הוא גרוע ולא טוב יותר. ? אתה מגיע עויינת ומאיימת. ? האדם השני מקבל כעסתי עליך בעקבות ההתנהגות שלהם. השפעות פיזיות של כעס הלב. חוקרים באוניברסיטת סטנפורד גילו כי תכונות כל האישיות בחולים מסוג A, פוטנציאל עוינות הוא מנבא מפתח עבור מחלות לב כליליות. השילוב של כעס ועויינות הוא הקטלני ביותר. הקיבה, המעיים. Ira יש השפעה שלילית מאוד על הבטן, אפילו שויך הפיתוח של קוליטיס כיבית. של מערכת העצבים. Ira הוא רע לך, מאז היא מדגישה את השינויים ההורמונליים המשויך. כרונית כעסים מודחקים מזיקה, אשר מפעילה את התגובות של מערכת העצבים הסימפתטית, ללא מתן כל שחרור מתח. זה יש קצת כמו היכנע המאיץ של מכונית, בעת סגירת את הבלמים. מדוע אנחנו מקבלים את הרגל של כעס כעס הוא התגובה שלנו להדגיש. פעמים רבות אנחנו מרגישים כעס כדי למנוע את תחושת רגש אחר כמו חרדה או כאב. או ניתן לחוש כעס, כאשר אנחנו מתוסכלים כי אנחנו רוצים משהו אתם לא יכולים לקבל אותו. לפעמים, תחושת כעס הוא דרך גיוס עצמנו מול איום. כעס יכול להועיל מאחר שהיא מפסיקה (רחובות) של מתח. להלן שתי דוגמאות: 1. אתה מפעיל כל היום במשרד הביתי שלו לפגוש יעד אפשרי. בתו קופץ אחרי בית הספר ומעניקה לו חיבוק גדול כמו בזעם להקליד במחשב. משלימים, "עכשיו לא!" אתה לא רואה שאני עסוקה?" 2. רק סיום נטילת מבחן חשוב. אתה למד במשך שבועות ואת התוצאה חשובה מאוד עבור הקריירה שלו. לך לפנטז כל הדרך מארוחת ערב במסעדה איטלקית המועדפים שלך. כאשר אתה מקבל הביתה, בעלך הכין ארוחת ערב צלי בקר עבורך. אתה צועק, "למה לא אותי שאלות ולא רק להניח כי אתה יודע מה אני רוצה?" האם זה להסביר מדוע אנשים לעתים קרובות להגיב בכעס כאשר הם חווים את הסוגים הבאים של מתח:? חרדה? האם למהר? להיות overstimulation? עודף של עבודה? דיכאון? עייפות? פחד? יכול להרגיש נטוש או מותקף? ניתן מרגיש צורך לעשות משהו כי אני לא עושה? ניתן להרגיש שאיבדת שליטה? האם אשמה, בושה או כאב? אובדן? גופני כאב מה לעשות במקום להתעצבן כאן כמה דברים בונה יכול לעשות כדי להפחית את הלחץ במקום לכעוס:? הכו כרית עם מחבט טניס. ? בוכה. ? לעשות תרגילי הרפיה. ? לעשות פעילות גופנית. ? האזנה למוסיקה האהובה עליך. ? להתלוצץ. ? משחקים. ? אומרים את זה בקול רם. ? המדינה לצרכים שלך בנוקשות. ? לוקח שינה קלה. ? ממליצים לחבר על זה. ? עבודה. ? לכתוב עליה. Coan גארט הוא מטפל מקצועי, פסיכותרפיסטית, טכנאי. משרדי החברה שני מיקומים בצפון ניו ג'רזי נגישים לאנשים המתגוררים ברגן קאונטי מחוז אסקס, מחוז Passaic, מחוז Rockland, מנהטן. הוא מציע באינטרנט וטלפון ייעוץ למי שלא חי ממרחק. הוא נגיש דרך או 201-303-4303.