למידה מרחוק

בעוד כמה לבנות את החברה ידע, יש דמויות מדאיג של אנאלפביתיות, תת-תזונה. מתייחס העידן הדיגיטלי אך אנו לא בטוח אם זה דרך לקצר המרחקים או להגדיל את הפער. ההצעה אינה aimed להתנגד כניסתו של הטכנולוגיה, אשר אגב הוא כבר עובדה, אבל כדי לשקף באופן ביקורתי, תכליתי, וכדי לעשות זאת נשאלות השאלות הבאות. מה זה מהפכה טכנולוגית כביכול? זה פרי של ההתקדמות האנושית? האם יש בעיה חדשה שבפנינו? הוא עסק גדול התאגידים העל-לאומי של תקשורת? זהו מצב חדש של פיתוח עבור החברות שלנו? הוא מלכודת כדי להמשיך משעבד את אלה שיש להם לפחות? בעוד כמה לבנות את החברה ידע, יש דמויות מדאיג של אנאלפביתיות, תת-תזונה. מתייחס העידן הדיגיטלי אך אנו לא בטוח אם זה דרך לקצר המרחקים או להרחיב את הפער החברתי. ההצעה אינה aimed להתנגד כניסתו של הטכנולוגיה, אשר אגב הוא כבר עובדה, אבל כדי לשקף באופן ביקורתי, תכליתי, וכדי לעשות זאת נשאלות השאלות הבאות.

מה זה מהפכה טכנולוגית כביכול? זה פרי של ההתקדמות האנושית? האם יש בעיה חדשה שבפנינו? הוא עסק גדול התאגידים העל-לאומי של תקשורת? זהו מצב חדש של פיתוח עבור החברות שלנו? הוא מלכודת כדי להמשיך משעבד את אלה שיש להם לפחות? והדבר המעניין אותם היא כי כל אחד בוודאי לפתוח ויכוח של רעיונות, מפגש פורה של תפקידים שונים בין מי חושב ולעשות. באופן אישי, לאחר עשר שנים של ניסיון מוצלח בפרוייקטים שונים של מורים מאמריקה הלטינית, מאמינים שיש מגוונות ברכיבי הפנים שלה: התקדמות, בעיות, עסקים, פיתוח, עבדות, אך אני מאמין כי כניסתו של טכנולוגיות חדשות לחינוך הזדמנות. הקורסים הראשונים הגב שנת 1800, כ, ומאותו רגע מעולם לא הפסיק ההתקדמות שלהם; הוא נעלם במהלך שלבים שונים, שימש כלים ומשאבים שונים. עד עכשיו היה דרך לספק שירותים חינוכיים למספר קטן של נמענים שהיו רחוקים ממרכזי עירוני שבו תמיד ממוקדת הנפקות חינוכיים או אשר מסיבה כלשהי לא יכולתי להשתתף החינוך פנים אל פנים. כיום, תודה גישה לאינטרנט נפוצה, הוסב והמודאליות הנפוץ ביותר.

אוניברסיטאות ומרכזי השכלה גבוהה שילבו של המחלקה העומדים במיוחד במשימה זו. משתנה חדש מוצג בתור הזדמנות gestate טרנספורמציה של הפרדיגמה החינוכית. לורנצו גארסיה Aretio (1994), של נבחרת האוניברסיטה (UNED), אומר פתוחים ומופצת מרחק, למידה והוראה באינטרנט באמצעות אינטרנט, e-learning, או למידה (און ליין) הוראה ולמידה, דרכים אחרות כדי לתאר את הממדים של למידה מרחוק, או משתנים מסוימים מוגדרים היום ככלי חיוני עבור חינוך באופן כללי. היתרונות של עצמאי למידה, מספיקה המוזרויות של כל אחד, הצטרף האפשרויות של עמית, למידה שיתופית, שיתופי, הדרכות, כי לטפח את הבניה החברתית של ידע.