ליבור

ליבור הוא בראשי התיבות שצוין כדי לתאר את לונדון הבינבנקאית הציע בשער הריבית הבינבנקאית לייחס פעילות פיננסית ברחבי אנגליה; זו יכולה להיות מוגדרת יותר. בדיוק כפי הריבית זה משולם על ידי הלוואות הציע כמה בנקים אחרים במדינה זו. היום ליבור הוא חשוב ביותר בפעילות הכלכלית לא רק ברמה הגלובלית (מוסד פיננסי) אלא גם ברמה המקומית (משתמשים), שכן עניין זה הוא אחד שרוב משפיע על קביעת הריבית על פעילות פיננסית כגון משכנתאות והלוואות הבנק. חשוב מאוד לציין כאשר אנו מדברים על ליבור הריבית משתנה כל הזמן, כפי שנקבעה במידה רבה על ידי הביקוש אשראי ואת אספקת כסף באנגליה בעיקר. עובדה חשובה נוספת שיכולה להיות היא הזה ליבור לצד סוגים אחרים של אטרקציות כגון mibor ו- euribor הם נצפו ברחבי העולם כדי לקבוע שיעורי הריבית ממדינות אחרות. כיום השפעת ליבור בפעילויות כמו הלוואות משכנתא שזה בחירה מצוינת לרכוש את אחד מהם, כמו זו הריבית מדורגת כאחת היציב ביותר ברחבי העולם. ניתן להשיג ליבור-מגבלות זמן שונים, ובהם כמה כמו: ליבור 6 חודשים: שיעור הריבית זה מאופיין בעיקר על ידי מתן האפשרות להיות בסיס שבוטלה חודשי או דו-חודשי, אולם האפשרות הטובה ביותר לקחת בחשבון בעת בחירת לעניין אותנו apegaremos יהיה ביטול מזה חודשיים, מאז של לצלוע זה יימנע את וריאציית אותו עשוי להשפיע על בקנה מידה גדול. ליבור 12 חודשים: סוג זה של ליבור מציעה לאנשים את ההזדמנות להיות שילמתי דו חודשי או רבעון, אולם כפי שכבר צוין הכי טוב לבטל את זה בזמן הקצר ביותר האפשרי.

ליבור ל-18 חודשי: ליבור הזה הוא בעיקר למשקיעים ציבוריות או אנשים בעיקר, שכן היא בדרך כלל תחול על הלוואות גדולות רבות. את ביטול ליבור הזה יכול להיעשות כל 3-6 חודשים. חשוב להזכיר חלק מהבנקים החשובים ביותר מוצג באפשרות ליבור בלונדון, אשר היא מוקד של השימוש של עניין כה רב. חלקם של הבנקים האלו הם: בנק אנגליה. מבועתות TSB Bank PLC. בנק לאומי.

בנק הרודס (harrods). בנק ההשקעות Europena. Pimlico מימון בנק. לום (בריטניה) מוגבלת. למרות שיש כמה ישויות אחרות מציגים את ליבור, הנ ל הם רק חלק מגולות הכותרת בלונדון. חשוב לציין כי בזכות היתרונות שמספקת את ליבור, במדינות אחרות, במיוחד דרום אמריקה מיישמים כזה עניין עסקאות פיננסיות שלה, מאז הוא מציע אחד אפשרות טובה יותר עבור ישויות המלווים שני נושים של הלוואות אלה.