להיות מוכן לשוב השיעורים בכל גיל

(נה) בגן חובה, גן ילדים או המכללה, ביום הראשון של בית הספר יכול להיות מרגש או דאגה עבור התלמידים והוריהם. לחץ כאן מיכאל גולן ומצא עוד . מרגש כי זה אירוע משמעותי; זה מדאיג כי זה אומר גם להיות מוכן. אבל הכנת לבצע את המעבר קל יותר. לעזור לילדים, להלן מספר דברים פשוטים ההורים יכולים לעשות: לספק סביבה ביתית בטוחה ובריאה. ודא כי הילד שלך יאכל של תזונה מאוזנת ופעילות גופנית מספקת.

לנצל את הסקרנות הטבעית של הילד לחקור למצבים חדשים וללמוד מושגים חדשים. אתה יודע מה המאמצים של חיזוקים חיוביים שלו בן ושימוש לתמוך את האינטרסים ואת כישוריו של בנו, לקבל את המגבלות שלהם. ודא כי לך ולילדך מוכנים לבית הספר. אם את מרגישה פחד וחרדה, לא לנסות. להעביר את זה לילד שלך. אם הבן שלו אינו קטן אך בוגרת תיכון ללמוד במכללה בפעם הראשונה, הנה כמה טיפים סטודנטים כדי לעזור להם להסתגל לחיים: איזה תיק? בגדי יומיום עבור רוב פעילויות, חליפות לאירועים מיוחדים.

אריזת בגדים ותחתונים מספיק כדי להפוך אותו מעמד לפחות שבועיים. אם אין לך מחשב, לשקול רכישה אחת. מחשב חיוני לכתוב משימות ועבודה אקדמיים אחרים לעשות היום. לקנות למחשב דרך חנות אלקטרונית עם מוניטין טוב על איכות גבוהה של מכונות והשירותים שלה. להיות מוכנים לשלם אלפי דולרים עבור מחשב בסיסי בין שלושת אלפים עבור אחד עם תכונות נוספות. ו. השותפים? אם אתם מתכננים לגור בדיור האוניברסיטה, כנראה תקבל שאלון העדפות שלך ועל מנהגים אחרים. דרך התגובות שלהם, דיור office ינסה למצוא אותך שותפה תואם. מה עושים עם אלכוהול, סמים, סקס? מכאן כדי להגיע לאוניברסיטה, אתה כבר יצרו ערכים. אם הוא נכנס לצרות. לדבר עם יועץ או אדם אחר, אך תן למצפון שלך להיות המדריך שלכם. מאמר המסופקים על ידי:.