כתיבת קורות חיים

חיפוש עבודה הוא לא הדבר המרגש ביותר בעולם, אך באפשרותך להפוך אותו ביתר קלות. המפתח הוא הארגון. שמור תיעוד של חברות שהוחלו, אנשי הקשר או אין איתם. אחד הדברים הראשונים שאתה צריך להיות יצירתי בקורות חיים שלך הכתיבה. המראה של קורות החיים שלך חשוב מאוד. העובדה הברורה ביותר היא כי הוא חייב להיות נקי, ניתן לכתוב כל המאמרים כראוי.

המידע הנכון הוא חשוב במיוחד אם המראיין יחליט המידע שלך. התבנית צריכה להיות פשוטה רגיל. הישגים ראויים לציון. איכות הנייר בו ברצונך להשתמש כדי לשלוח קורות חיים חייב להיות באיכות מקצועית. רוב מחפשי העבודה להשתמש תפקיד שאינו בהיר והוא 20 – משקל הנייר. עליך להשתמש באותו נייר של קורות החיים שלך, מכתב הסיכום המעטפה שלך. זה מוצג כטקסט מקצועי יותר. גופן צריכה להיות ברורה וקלה לקריאה.

גודל הגופן הוא חשוב. באופן אישי אני מעדיף סוג נקודת 12. ברור האותיות לא מיטשטשים, שכן הם עשויים להיות עם כמה מקורות. במקור הציע להשתמש קורות החיים שלך הוא sans serif, כגון הגופן Arial או בגופן Arial. הם ברורים, להבליט יותר הפקסים. כדי לתאר את כישוריהם, בפרט, השתמש במילים פעולה חזקה. במקום להפעיל את משפט עם עצם, השתמש הפועל חזקה. כאשר מספרים באמצעות אחוזים, סכומי כסף כדי לתאר את הכסף, את מספר האנשים לנטר אם זה הוא ישים. את קורות החיים שלך צריך להיות עמוד אחד בלבד. המידע צריך להתנהל כמו (rollup_formatting) ככל האפשר. יהיו במקום ב מכתב הסיכום ואולי ראיון כדי לחשוף את כישוריהם. קורות חיים ארוכים מדי מוגדרים לעתים קרובות הצידה כי מעסיקים פשוט אין זמן לקרוא במצגות ארוכות. אם לא מתאים בדף שאתה מנסה לקצץ. המידע חייב להיות רלוונטי למיקום שהחלת. אל תשכח לצרף מכתב הסיכום שלך. קיימים שני סוגים של קורות חיים תבניות בהם נעשה שימוש. עיצוב פונקציונלי מכניסים כישוריהם קטגוריות. הכותרות מפורטים בחלק התחתון. תבנית זו משמשת על-ידי אנשים אשר שינוי קריירה, מי לא רוצה למשוך תשומת לב מחסורים תעסוקה או חוסר אפשרות התנסות ישירה. עיצוב כרונולוגי נעשה על ידי אלה במרוץ. תעסוקה וחינוך מפורטים בסדר כרונולוגי הפוך. חלוקה לרמות את כישורי שלך כדי להציג את ההישגים הטובים ביותר שלהם. קטגוריות הכלולים את קורות החיים שלך להיות רלוונטי למיקום שאתה מחיל עבור. את קורות החיים שלך יהיה שונה אם אתה טרי מן האוניברסיטה, מובטל, אם יש לך כבר מן העבודה במשך תקופה ארוכה של זמן (כלומר, לגדל את הילדים שלהם), או אם אתה בגיל העשרה עבור המשימה הראשונה. תכנית הלימודים היא אחד הכלים החשובים ביותר שעליך להשתמש אחר תעסוקה. הקטגוריות יהיה דומה עבור כל מיני אנשים המחפשים תעסוקה. המטרה של קורות החיים שלך היא להעניק מעסיקים מקסימום אינפורמציה במילים מעטות ככל האפשר. חברות מסוימות לקבל מאות קורות חיים, בכל זמן נתון. קורות חיים שלך צריך להיות מסומן, אבל לא מטורף. מקצועיות היא המפתח. להלן איור המציג את מה נראה מקצועי. זכור כי המידע להיות ברורה ותמציתית. עליו להיות קל לעיניים ומקצועי. ג'יין DOE 5 ראשי רחוב בכל מקום, בכל מצב 00000 (000) 111-2233 של המטרה משימה: להשיג חינוך מיקום (שם מיקום): כל BS דבר 2000-2004 הכביש 111Any בכל העיר-אמריקאי המכללה.UU. 88888 מישהו תעודת בית הספר תיכון 1995-1999-מזרח לכביש המהיר בכל מקום, ארה ב.UU. תעסוקה 88888: הנה רשימת מעסיקים העברת הנוכחית תחילה. אם לא, יש לו ניסיון לתת להם לדעת. אם מחוץ אומנת להוסיף בו את קורות החיים שלך. לפחות הוא יראה אותם ואהבת העבודה שלו. כישורים: רשימה של כמה הדבר מקל ומסתדר שהם רלוונטיים למיקום. אתה מתכוון ללכת הצבה של העזרה של מורה? רשימה של זכויות הקשורות היה לשלומו של ילדים או המורה, רשימה של פונקציות, גם חוויות מתנדבים: כאן להיות יותר תיאורי, יותר תיאורי ומדויק ככל האפשר. זכור תיאורי, אך תמציתי. הפניות: יסופקו לבקשתך (להיות מוכן עם רשימה של שלושה עד חמישה אנשים הסכימו לתת המלצה). לכלול בו מפנה למיקום הוא מכיר את עבודתו. לבסוף, תכנית הלימודים הוא למכור את עצמך. תן להם מספיק מידע כדי להחזיר אותם, מעוניין בפרטים נוספים. בהצלחה! אודות המחבר מרטין סמית הוא סופר עצמאי מצליח לספק ייעוץ במגוון של נושאים. Visitasu אתר של עצות וטיפים נוספים.