כלים עבור מנהלי אתרים

אחד של כלי נשק, אשר יש מי לנהל אתר הם כלים למנהלי אתרים של גוגל. ברגע לנו לשים את הקוד Google Analytics והאימות באתר, זה אפשרי לגשת אל משאבים מקיפים אלה תספק לנו סדרה של נתונים רלוונטיים במיוחד כדי לוודא כי האתר שלנו משפר את הביצועים שלו, ולא להיות כראוי לפי אינדקס על-ידי הרובוטים. זה תלמד כיצד כראוי ולהשתמש בהם רק תוצאה ישירה יתרונות במספרים שלנו ואת המרות, אז זה רעיון טוב להקדיש זמן והמשך לנסות אפשרויות שונות שהוצגו. הנה הקדמה קצרה. על פי מנהל האתר כלים יכול להיות רעיון די הרבה מעטפה כיצד גוגל רואה באתר שלנו, באת נקודת המבט שלך. אבל מה שחשוב יותר, אנו יכולים לגשת ישירות שגיאות כי גוגל נמצא כאשר תנסה אינדקס אותנו. ואת זה הוא מידע חיוני שצריך לקחת בחשבון.

אחר הגדול מנהל האתר כלים פונקציית היא לאפשר להעלות ישירות דרך קישור מפת האתר ב- xtml, הכרחי להיות כראוי לפי אינדקס. פעם אנחנו נכנסים, אנו להיעתר לדף הראשי, על-ידי לחיצה על הקישור לאתר שלנו, הזן את המקטע מידע רלוונטי. שים לב כי לצד ימין, זה אומר "מאומתת" או לא. אפשרות זו מציינת כי גוגל בצורה חלקה יכול לגשת למידע באתר, הקוד Google Analytics עובד היטב. בסרגל הצדדי בצד שמאל, כמו Google Analytics, ישמש כדי לנווט בין המקטעים השונים. ישנם ארבעה חלקים עיקריים: המידע של האתר, האתר שלך על האינטרנט, אבחון, מעבדות.

לחץ תחילה על המידע באתר. מכאן באפשרותך לקבוע את התצורה של שני רכיבים חשובים של האתר: archivito קטן robots. txt של טקסט המציינת את רובוטים שונים יכולים להיות סדור באינדקס אילו עמודים ואשר ללא-, ומפת האתר. על פי סעיף זה אנו יכולים ישירות לבנות robots. txt חדש או טעינת שלנו, לאשר כי גוגל יכול לקרוא אותו כראוי. אותו הדבר עם מפת האתר, נוכל להעלות sitemap מקישור Google לנו הצעות. כלי חשוב ביותר הוא אשף שינוי של כתובת URL. נניח כי ברצונך לשנות את קבוצת המחשבים (למשל זה היה מתארח על תחום משנה, היא החליטה להשיק תחום חדש עבור האתר שלך). ההנחיות באשף זה, השינוי יהיה פחות טראומטי ככל האפשר, הימנעות מאיבוד מדדים כבר הגיע עד כה, קישורים נכנסים שהיה מחשבים ישנים. זהו אחד של מילות מפתח, במקטע "באתר האינטרנט" ומקטעים השימושיים ביותר. מנהל האתר כלים מידע מלא אודות מילות מפתח שמספקים לנו עם Google Analytics, ומאפשרת לנו גישה פסים סיום של הציע מילות מפתח באתר שלנו, ממוינים לפי רלוונטיות ביחס הטקסט הכלולים בדף שלנו, על-ידי לחיצה על כל אחד מהם, לראות כיצד פעמים רבות שבו מילה זו מופיעה באתר שלנו. מאוד שימושי לראות אם מה גוגל רושם כמו "מילת מפתח", קשורה מה בחרנו "מילות מפתח". יש צורך לשלם מיוחד תשומת הלב לסעיף "טיפים ב Html" בתוך הפרק אבחון. בחלק זה תוכלו למצוא את הבעיות תוכן גוגל תוכלו למצוא באתר שלנו. זהו ליבו של אותו, כך כל דבר אשר Google עשויה להציע לנו לשנות בדף שלנו, אנו שומעים אותו. אם אהבו הודעה זו, וברצונך למקם אותו באתר שלך, לעשות כך בצורה חלקה, בתנאי מצטטים כמקור