יכולת האזנה

במהלך ראיון עבודה, מעסיק פוטנציאלי שואל, "אתה יכול לשאת ביותר מפרוייקט אחד בכל פעם?" אם תענה 'כן', ייתכן שתרצה לשקול מחדש את התשובות. לפי הדינמיקה של הקשבה: מראיין את הכישורים, צוות ב Mindleaders ב קולומבוס, אוהיו, מודול הכשרה להיות מילה או צירוף מילים אחד תשובות. להיות ספציפי. ולדבר על השפה כסף. כאן אין תשובה נכונה לשאלה הקודמת, "באופן כללי, בהתאם לסוג משך של הפרוייקטים, אני חושב ניהול יעיל יותר של פרוייקט באותו זמן".

זו היתה אפשרות לשמור את החברה עד 30% "." אנחנו הולכים לראות את ההגדרה של "מיומנויות האזנה פעילה" וללמוד לסייע בראיון הבא שלך? "האזנה" אינה זהה כי פעילה מאזין פעיל מיומנויות האזנה, כמו גם ביום "מדברים על" אינה זהה לדבר בציבור; האזנה פעילה אומר שני דברים: ניתוח, תגובה להודעה התקשורת שלו. שומר על המאזין הפעיל קשר עין, תנוחה טובה עם הטייה קלה לכיוון הרמקול. במהלך הראיון, המאזין הוא יושב, מחייכת וכתוב הערות. עם זאת, צריכה להיות החולם או pseudolistener, ייתכן לאמץ התנהגויות אלה. כך התגובה הפיזי של מאזין בהכרח יכולת ההקשבה בעבודה. תקשורת לא מילוליות, יותר מאשר את התנועה או חיוך, חשוב.

לעשות מחוות, מראה, הרגע, התגובות של קול, הבעות של תושבי חוץ בישראל, המרחק מרחבית? הם משפיעים על הדרך בה דובר (או ראיון) מפרש את המאזין. לכן אדם מכין ראיון עבודה או פרוייקט העבודה לשקול האקלים נורמות תרבותיות של החברה של המראיין. לסיכום, האזנה פעילה נתפס על בסיס בלתי-מילוליים אותות עשוי להשתנות תרבות תרבות. במיוחד בעידן זה של גיוון תרבותי גדול כזה, להיות אדיב של אחרים, ללא קשר לחברה גיוון או מקורו של תרבות, מינית. אם אתה אישה מגיעים דלת לפני כי גבר, פתח אותו. אם המראיין שלך לא דוברים אנגלית טוב, נדהם לראות את המילים שלו, לחזור, להסביר את עצמו שוב במילים שונות ולחזור להקים חילופי תקשורת טובה. הערה: חלק חשוב האזנה פעילה היא כפרפראזה. אותו דבר לא המסכמים. סיכום הוא גרסה מקוצרת של המקורי, מרכוז בהודעה העיקרי. בפרפרזה על המדיה כדי לחזור לכתוב את ההודעה במילים שלהם. המאזינים הפעיל רישום הערות על-ידי בפרפרזה או לעמוד מחדש מה הרמקול אמר כי בידו משלו מילים, לסכם את הנקודות העיקריות. מאזין טוב אינה זהה מאזין דומם. המאזינים טוב לשאול שאלות, או אפילו משהו כמו, "זהו אחד אמר פרפרזה מדויק של אתה עושה?" לתת את הרמקול לדעת שאתה מבין ההודעה תקשורת. ג'ורג int. הוא יועץ עבור ראיון עבודה. a‰l יש ידע עמוק מיומנויות הקשורות לראיון עבודה. שעת