יותר ויותר יותר חום. ולאלץ Chávez

היום עשה 41 ° בצל ב אסונסיון שבפרגוואי. הליכה ברחובות היה חוויה. השמש בלתי נלאה. על ידי שימוש מופרז של מזגנים, הפסקות חשמל הפך לסירוגין, במחוזות מספר של העיר. בנוסף, נטל על ידי שימוש עודף מים, בשכונות מסוימות בפאתי להתחיל לחוות לחץ נמוך. . ואנחנו רק בחודש נובמבר.

מה יהיה ינואר ופברואר הוא בלתי נתפס, בהתחשב בכך שהם בדרך כלל החודשים החמים. הם אומרים כי אתה אחד הביטויים סטרילי יותר הוא "אמרתי לך…" אבל כרגע זה מה שעולה לך בראש. בזמן זה לא עניין רק של פרגוואי, ויש מדינות הגדול הרבה יותר הם נהדרים שאחראי החימום הגלובלי, בהחלט כאן עשינו את החלק שלנו של הנזק. אולי אנחנו לא הרסו 80% של היערות שלנו ב-50 השנים האחרונות? אולי לא אנחנו לשמור על שריפת פחם, זבל, שדות, כל מה זה מציב אותנו קבלה? לא ממשיכים סלילת והסרה של שטחים ירוקים בעקשנות, מבלי להבין כי להסיר את המערכת הטבעית של הפקד טמפרטורה? לא אתה עוקב אחריי לכלוך על זרימתם, באמצעות פלסטיק ללא הבחנה, באמצעות צריכת גבוהה יותר קרונות? . נראה כי הוא סוף סוף מגיע לנו זמן, בישרה-הרבה זמן. כמו גם הפתגם אומר "אם סיבה לא יעבוד, המוט יעשה זאת" ביחס לילדים, נראה כי אנחנו עומדים ללמוד באותה דרך. אנחנו נתנסה משבר האקלים הגרוע ביותר בתקופה האחרונה, אנשים רבים אכן ימותו כתוצאה מכך. אלה ששרדו הולכים לשנות את ההרגלים שלנו…

בין אם נרצה או לא. היחיד אשר נראה כי הסרט ברור זה Hugo צ'אבז, כל כך ביקורת, כל-כך שנוא על ידי הקיצוניים דוגלת בבחירה חופשית. לוקח אמצעי קיצוני כדי לשרוד הבצורת הוא ravaging הארץ שלהם, וכי בעוד זו לא אשמת המדינה הזו באופן בלעדי, גם יהיה שיעור הצנע לשאר העולם, במיוחד באמריקה הלטינית. אנו נסתכל טוב, לראות מה מחכה לנו. אם אנחנו לא משנים הרגלי שלנו. כי בסופו של דבר, הפתרון נמצא שם: בשינוי פשוט של הרגלים. Luis Villamayor.