חיפוש עבודה 101

מאמץ משותף של הזמנים של חיפוש עבודה הוא דבר מייגע לחלוטין, פשוט פתטית. מה זה והוא אם אתה מובטל לדעת החוויה של חיפוש עבודה ידועה לכל נקודת ושעה מסוימים, כך הרגשתי לבד. אחת הטעויות הראשי משימות רבות מעוניינת לעשות הוא לא לקיים את הערכה של חוויית חיפוש המסודר. אני זוכר שהזכרת איזה יום, בו עבודה יכולה להיות אמיתית "משימה בלתי אפשרית". יש כמה דברים יכולים להפוך את כל החוויה למהנה יותר.

אל תהססי, לכתוב את כל זה. 1. לרשום כל את שמות, מספרים, כיוונים, כתובות, טלפון ופקס המשויכים שלך חיפוש מספרי התעסוקה. אין לדעת מתי תוכל לסייע לאדם למצוא עבודה. זכור כי טוב מעשים לעולם ללא גמול עד כה, מחזיר חזרה.

2. לכתוב תכנית לימודים עבור כל הצבה היא חיונית, שימוש נכון של פעלים כדי לתאר את כישרון והישגים חיונית. לא סביר כי שלוש, חמש או עשר שנים המזכירה כפי שמתואר כל המכירות זמן של חשבונות של 300%. שמור את קורות חיים של גיל, זה יהיה שימושי מאוד. 3. זהו עולם קטן מאוד, שמור תיעוד של interviewers גם יכולה לנחות עבודה בעתיד. תמיד עם אנשים שלא להותיר רושם כי הוא דינמי, גם אם לא תקבל את העבודה. 4. אם תרצה תוכל החברה ואת מה שהם מייצגים כדי לראות אם יש להם תוכנית חונכות או אם הם לעשות שירות לקהילה, לבקש להיות מתנדבים. כף הרגל בדלת די עם הייצור של רושם טוב על קרקע. 5. ניסיונו בחיפוש אחר תעסוקה יהיה ביום, השראה מישהו או סרט טלוויזיה לאדם אחר. מעולם לא מוכרים עצמך קצר, אני חושב כי חוויית טעם או משעמם. עדיין לא ראיתי קומדיה התמקדו בחיפוש אחר תעסוקה 101. מה קרה לכל האנשים ראיינתי עבור המשימה? מה קורה עם כל היישומים קורות חיים? האם הם לעבור הגדול קורות חיים / בקשה של עננים בשמים או מרוסקים לחתיכות מיליון לא נראה עוד.? לא לאבד הרבה חשיבה זמן אודות כי עתה ידעתי כי מספר אנשים איבדו את העבודה עם אדם דינאמי מאוד וזה חבל. כנראה יש שם אנשים אחרים עם מילוי באותו האופן. אל תירא, שיש עבודה או מקצוע, עם השם שלך. אם אינך יכול למצוא עבודה משלם גם באמת, באפשרותך להזין תמיד את העסק עצמו. זכור, שמישהו ביצע המכירה של מיליוני סלעים לחיות מחמד. מאחורי ד דייוויס הוא סופר עם יותר מ 20 שנות ניסיון. מחברם של מספר ספרים, לרבות חיפוש עבודה 101 ניתן מאחורי דוא ב-: או בדואר: י' דיוויס ושות', תא דואר 4935, קרי, NC 27513-4935. לביקור נוסף של מידע: