הפרעת קשב וריכוז עם היפראקטיביות ב לתלמידי בתי ספר

כמה חודשים לפני למד ספר מוכר בעיר כדי לחזות את כנס הפרעת קשב וריכוז עם היפראקטיביות (ADHD) נלמד על-ידי חוויאר ד ר א. Ahumada Atondo. אני רוצה לשתף אתכם בכמה נקודות רוב תפס את תשומת לבי, כי יכול להיות שימושי. תחילה יש לנו מה ללמוד להבדיל בין ילד חסר מנוחה נורמלי של ילד חסר מנוחה עם ADHD שונים, לכן צריך לב שונות. אם לא ניקח בחשבון לעיל, התרופה יכול להיות גרוע יותר מאשר המחלה, שכן אם הילד אינו הפרעת קשב אנו לו תווית ככזה, ביטוח זה מושפע רגשית. מצד שני אם הילד יש הפרעת קשב, האותיות לא נלקחים בנושא כדי לתקן את המצב, מחכה הזמן לעבור כך הוא מתבגר, ואז אנחנו לאבד זמן יקר.

זה יכול להיות הילד יש של חוסר בגרות, אבל מה גורם לך בגרות זה? אין חיפוש זה מבשיל, צריך למצוא פתרונות. סוגים שונים של ADHD מוסחת: בדרך כלל עם נמוך ביצועים אקדמיים. Hyperactive: אבל מאוד חסר מנוחה, עם ביצועים אקדמיים טובים. מוסחת ואת היפראקטיביים: הוא הגרוע ביותר של השלושה, חסרי מנוחה, עם ביצועים אקדמיים נמוכים. ההערכה הנכונה ואת המרווחים מתאימים; עם שיתוף הפעולה של הערות שנעשו על-ידי הורים, מורים ואנשים אחרים בטיפול של הילד; הם הכרחית כדי לבצע איבחון מדויק, מבוסס על אלה כדי לייצר תוכנית טיפול נאות ויעיל.

זה לא לוחיות ההסבר ולא שום דבר אחר. דרישות עבור אבחון ADHD 1. הסימפטומים הידוע לשמצה של מה נפוץ שנצפו אצל ילדים. 2. סימפטום תחילתה לפני גיל שבע. 3. אתה חייב לייצר הפרעה חברתית, בית הספר או מאפיין התנהגותי של הגיל שלהם. 4. הסימפטומים לפחות בשני חדרים. 5. סימפטומים לא מוסברים על ידי גורמים רפואיים, הפרעות חרדה או אישיות. 6. התסמינים חייבים להיות נוכחים לפחות 6 חודשים. לפי נתוני 30% של ילדים עם ADHD לשפר בבגרות, עם זאת, עם 70% הנותרים העניין הוא מסובך מכיוון שהם אינם יציבים מבחינה רגשית. מספר שיקולים מיוחדים ADHD מלווה בבעיות אחרות, ומפתחת זה בתורו יותר. חשוב לשלול גורמים אחרים העשויות להשפיע על הביצועים בבית הספר כגון: ליקויי ראייה, בעיבוד שמיעתי לקוי, בעיות אינטגרציה סנסורית, בעיות התנהגות, דיכאון וכדומה. בעוד בעיות אלה יכולים ללוות ADHD, הם יכולים גם להיות הגורם העיקרי של קשיים אקדמיים. לקחת את התיק הבאים לדוגמא: ילד שיש לו: נדודי שינה, בוכה בקלות, עצבנות, והדכדוך שחשתי כל חיי, חוסר תשומת לב, כשל הלימודיים, חוסר ביטחון, ביישנות. הסימפטומים שלהם ניתן בקלות להתבלבל עם ADHD, עם זאת, arrojo אבחון טוב התוצאה הבאה: החלום של הפרעת ילדות. שוב אני מדגיש, האבחנה הנכונה, בזמן הנכון עושה את ההבדל בין הצלחה לכישלון השלמת תוכנית טיפול. PSIC. לואיס Villegas Terapista מנהלת חזותי