העלת סרטונים באינטרנט

התקדמות הזמן והתפתחות הטכנולוגיה הזדמנויות עסקיות חדשות באינטרנט כל יום כדי להקל ופחות יקר, יש הרבה גם כי רווחי להציע בלי להשקיע כסף ואחרים המשתתפים ברווחים רק לבקר באתרי האינטרנט. אבל היום אני אלמד אותך איך לעשות כסף באינטרנט דרך פשוטה מאוד כי אינו דורש ניסיון, אין השקעה שהיא. למעשה, אתה יכול להתחיל להקדיש 30 דקות ביום. זו היא להפוך את העלאת סרטונים ל-YouTube כסף ורשתות חברתיות אחרות כמו Vimeo.com, metacafe.com, video.yahoo.com myspace.com, ועוד רבים. כנראה שזה נשמע מסובך אבל זה לא העסק מבוסס על סיוע לחברות גדולות או חברות כדי למכור את המוצרים שלהם, במקרה זה אנו עושים שימוש רק קטעי וידאו של לא יותר מ 10 דקות למה וידאו? הסיבה לשימוש הווידאו הוא הכוח הגדול שהשיגו בפיתוח עסקי האינטרנט, הנתונים הסטטיסטיים הוכיחו להיות הרבה יותר אפקטיבית ויעילה יותר מדיה מקוונים אחרים. 12% מהתנועה נעה על האינטרנט הוא וידאו, 75% של קטעי וידאו על Youtube.com היא הרשת, ולכן אנו בוחרים כמספר אחד. איך העסקים.

העסק וידאו מקוון מבוסס על רק שלושה צעדים בסיסיים: 1. בחר מוצר כדי לקדם 2. הפוך וידאו קצר של לא יותר מ 10 דקות. (רצוי) 3. טען סרטוני וידאו ברשתות חברתיות בכלל אפשרי. דוגמאות:. Youtube.com Myspace.c Video.yahoo.com Video.google.com אום אום כף היד Facebook.c afe.com Vimeo Com הצעד הראשון הוא ללכת על אתרים תוכניות שותפים היא לאפשר ולהירשם בחינם לקבל את הקישור שותפים ייחודי שבחרת מוצר לקדם. בשביל זה המומלץ ביותר השני הוא ליצור את הווידאו, אין לך מה לדאוג לא צריך, שום תוכנה או מצלמה דיגיטלית מקצועית, אתה יכול לעשות עם יצרניות סרט שמביא Microsoft Windows כברירת מחדל בכל מחשב.

וידאו צריך להיות קצר לא צריך את המראה החיצוני. אם אתה רוצה סדרה של תמונות, טקסט, אודיו, אתה יכול להתחיל להרוויח כסף. לבסוף אתה צריך לרשום על מספר אתרים המאפשרים העלאת קטעי וידאו חינם, להעלות ולהתחיל להשתמש הקישור שלך בתיאור שהושגו בעבר שותפים ClickBank. הוא האיש הנכון . תוויות להשתמש במילות מפתח על מנת לשפר את המיקום שלך ומוכן. ולבסוף נשאר לך רק לחכות כמה ימים או כמה שבועות ולהתחיל ליהנות מהרווחים שלך, הוידאוים האלה הם שילמו כ 3 פעמים בחודש, שווה בין $ 30 ל $ 80 דולר. ככל שאתה עושה סרטים יותר טוב. זה טוב כדי להבהיר כי ישנם מספר טריקים אסטרטגיות מאוד להאיץ את התוצאות הללו, ואתה יכול למנוע חודשים של מחקר. בברכה Yasel פולו בימוי:.