המנהל וניהול יחסי האמון

בטחון מנהל הופקד הכוח קרלוס מורה Vanegas הוא היכולת להשפיע על ההתנהגות של אדם אחר או קבוצה של אנשים, לעשות משהו כי אחרת לא היה מוכן "Mintzberg h. מנהל טוב צריך לדעת ליצור מוטיבציה בניהול משאבי אנוש תחת תשלום שלהם, לעורר אמפתיה עובדיו, לבנות את האמון שלהם כדי להבטיח צוות מלוכדיונייטד, ביצע ההישג של תוצאות. בטחון זה איכות, המוסריות כי כל המנהלים חייבים לפתח, לטפל, יודע לטפל ולכן שלב לתוצאות חיוביות. ואלדיביה סרג'יו כבר הצביע בהקשר זה, כי אנו לבטוח כאשר אנו מאמינים יודעים הכוונות. אנו אמון של מישהו כאשר אנו מודעים כוונותיו; אנו אמון עוד יותר כאשר אנו מאמינים בידיעה שהיא מסתירה את כוונותיו. במקרה הראשון, לעשות מה באפשרותך לעשות ולומר מה הם אומרים, אנו מאמינים בידיעה כי הכל מתאים את כוונותיו. במקרה השני, דבר לומר או לעשות משכנעת אותנו כי לא להסתיר דבר.

ס. עמ' רובינס מגדיר ביטחון: "כמו אמונה שלמות, התו ואת היכולת" מנהיג הוספת מחבר זה, כאשר חסידיו סומך על מנהיג, מוכן להיות חשופים לפעולות זה מכיוון שהם בוטח כי אתה שלא לנצל לרעה של זכויות ותחומי העניין שלהם. מחקרים אודות ביטחון המנהיג, זיהו את הממדים חמש הבאים מאליהם את הרעיון של אמון: כדי) תקינות: כנות והדיוק; (ב) סמכות: ידע ומיומנויות טכניות והאנושית; (ג) עקביות: אמינות, יכולת חיזוי, שיקול דעת להתמודד עם מצבים; ((ד) נאמנות: הנכונות כדי להגן וכדי לעמוד אדם ו- e) פתיחה: נכונותך לשתף רעיונות ומידע חופשי. אם באמת מתקיימים ממדים אלה, יהיו ביטחון ב- underlings כדי הבוס. כל אחד מהם, בהחלט צריך להיות גדל, se צריך לא besmirch ערכים, אתיקה, מוסר, תמיד שמירה על יושר, honrradez, כבוד עבור אחרים, כנות, מטפלים כראוי את המילים כך תקשורת יעילים ועומדים עם כל מה שהם הם לתחום. נכון חשיבה, משחק, מבטיחים משהו לא נכון, להיות דייקן. כדי ליצור ביטחון, יש צורך כי המנהל זה מובטח בידע עקבי, האבטחה ביצירת דרך אלה כפופים להכיר את העוצמות שלהם אמון בהם, על איך לטפל לך כפי שהוא. כמובן, ניהול מעולם לא besmirch את הנאמנות, לא סותרת, או אנשים לכיוון האינטרסים האישיים, עליך להיות הוגנת ב כל אשר הובטח לשימוש.

שלא לנצל לרעה את כוחה של הרשות, לא להפלות מישהו, לתת שוויון הזדמנויות לכל, לזהות שהתוצאות, התשואות, מוטיבציה השתתפות, כדי לקחת בחשבון את הרעיונות, הצעות ולשים אותם הלכה למעשה, בין אם הם מספיק, ומושתת על השגת המטרות. אומר, מנהיגים מצליחים לספק ביטחון כדי להחיל הטכניקות הבאות: 1) תרגול פתוח; 2 º) הם הוגנים; 3 º) מדברים על תחושות ורגשות; 4 th) תמיד להגיד את האמת; 5) להראות הרבה עקביות; 6 th) את הבטחותיהם; 7 º) לשמור על בטחון וט') הצג את התחרות. סקירה הרווארד Revista מציין, החוקרים גילו כי האמון היא מרכיב מרכזי של אפקטיביות ארגונית. עם זאת, העובדה כי אדם נחשב אמין שלא תוכל לבנות ביטחון בתוך החברה. פעולה זו כוללת טיפול המעלות ניהולית הישן כמו עקביות, תקשורת ישירה וברורה, את היכולת לענות על שאלות רגיש. זה גם דורש בעל הגנה טובה, כדי להיות מסוגל להגן על הביטחון של אויבים. כל מעשה רע ניהול erodes ביטחון. אויבים הנפוצים ביותר של אמון, כוללים הודעות לא עקבי בניהול בכיר, נטייה לסבול ובתחושת או התנהגות רעה, משוב ישר, את הנטייה להתעלם מעצבן או טעונה פוליטית מצבים נמוך עקבי חברה וביצועי ושמועות. להתגונן מפני אלה אויבים חייב להיות במקום הראשון על סדר היום של כל אקזקיוטיב. עם זאת ארגון ומנהיגים שלה, גם אם הם נמצאים בכוננות מתמדת לסכנות אלה, עלול לאבד את האמון של העם. במיוחד במקרים אלה, במהלך משבר מנהלים חייבים לשקול עזרה אובייקטיבית של אדם שלישי. צריך יותר תשומת לב על-ידי המנהל בהווה כפי שהוא מטפל את בטחונו העצמי אותו וכיצד פיקדונות אותו בעובדיו ולהיות מודע איך התוצאות הם שיינקטו כדי להימנע כי נדרש גדול נגד התנהגות ארגונית טובה מניפסט עוולות. זהו נזק שלילית מאוד אמינים אחרים יש להציב אותנו. אז לא משקיפים m…