האוניברסיטה, התחייבות ושינוי

מי רוכב על נמר מפעיל את הסיכון של לא להיות מסוגל להוריד אי פעם.פתגם יפני שהאוניברסיטה הלאומית צריך להתמודד עם יותר רצינות, אחריות על האתגרים כעת מול המדינה, דורש ממך לקחת מצפון הארץ צריך איש מקצוע מיומן מסוגל לתת דרך שינויי צורה ב- pro אשר יפתור בעיות קשות העולות כעת פוליטית, חינוכיים, הכלכלי, התרבותי, החברתי. ניתוח קריטי, מדעי של המציאות הטבעית והחברתית עולה הצורך ולתת דרך ידע חדש. האוניברסיטה צריכה לתרום ישירות ולהגיע בעקיפין כדי להיות צעד על שינויים החלים במדינה היא תובענית, במיוחד את הביצועים של ממשלה שגורם העתקות אשר מעולם לא התמודד עם המדינה, רוב בעת המהפכה הבוליברית מוכנה המסקנה הסופית על-ידי להגיע המטרות שלהם, של הסוציאליזם השוררת הפוליטיקה והכלכלה של ונצואלה, האידיאולוגיה שבה המדינה זוהה לא לקחת את זה חשבון, האוניברסיטה, לפעמים, הוא המרכז היחיד של תרבות גבוהה, המקום היחיד שבו יכול להיות מדע. היכן הכישורים הנדרשים כדי לשתף פעולה עם הטרנספורמציות נחוצים כדי להביא את המדינה קדימה. יש צורך לשים יותר לב על איחוד אמיתי אוניברסיטת פוליטיקה ברמה הלאומית.

כמו פרופסור קרבס העיר, לא היינו מסוגלים לקבל מדיניות משותפת. כל אוניברסיטה צריך להיות בבידוד. הוא ממשיך המחלוקת הישנה בין המדינה אוניברסיטאות, אוניברסיטאות פרטיות. לכל האוניברסיטאות לעשות בעצם את אותו הדבר, רק עם כי אחד לקחת יוזמה בנחישות כדי להבטיח אחרים לחקות אותו. יש צורך לתכנן את העתיד פיתוח לפי רעיון של האוניברסיטה הלאומית אשר, באותו הזמן יש לחדש לגמרי את האוטונומיה של כל אוניברסיטה ולאפשר לכל אחד לבחור שדות ספציפיים עבור הפעולה שלך, שילוב כל מדיניות משותפת.

האוניברסיטה המודרנית היא תהליך של שינוי, ניסויים, יש אוניברסיטאות שונות כדי לבחון מודלים שונים וקיבלתי חוויות הבדיל. זה נדרש החדשה שינויים לנתח משתנים כגון: לימוד המוכנות של התלמיד, גורמים חברתיים וכלכליים, בבעיות של מבנה אקדמי, חינוך, ניהול ביצועים של מורים, תוכניות הלימודים, לכידות שיטתית של סדר עדיפויות, מעבדות, ספריות עדכניות, פדגוגיה, מחקר. הוא לא יכול להישאר פסקנית, צריך להגביר את המוטיבציה, השתתפות התלמידים ולא לעורר את היצירתיות של התלמיד. לכל זה יש להוסיף גם כי לא אמור להפתיע אותנו היום, באופי הדינמי של מדע וטכנולוגיה, לדמוקרטיזציה של צורות של דו-קיום ועל הפעילות של הנוער לכפות סופית לנטוש את הטפסים פסקנית החינוך ולהחליף את עקרון דיקסיט מגיסטר על-ידי פעילים טפסים שדרכו מורה ותלמידים ובנימת או לפתח במשותף את התוכן של הידע הישן, דרך ביצוע תרגיל של המתודולוגיה המתאימה. ואילו העיקרון הזה מתקבל באופן מלא שלהם שהשתלבה הוראה באוניברסיטה הוא מטרה חיוני של הרפורמה, תרגול מכשולים רבים הם עדיין מתנגד. כאן, כי קרבס אמר ובצדק הישן אנציקלופדי התפישה הפוזיטיביסטית, כמו גם הומניזם אי הבנה, לגרום כדי לשמור על חשיבה אודות הצורך למסור לתלמיד קאנון מסוים של הידע הכללי. זה מתרגם מספר רב של נושאים, הוראה מבוססת בעיקר על שינון והערכה רשמי אשר מודד לידע בלבד של הנושא, רצוי החזרה על מחשבות של אחרים ומונעת התרומות שלו. כתוצאה מכך, התלמיד יש כמה הזדמנויות כדי להפוך חוויה אמיתית של עבודתו המדעית לעתים קרובות עוצר פני השטח של המדע או פשוט לחזור על נסיון העבר אשר eternalised כמה פרופסורים באוניברסיטה. זוהי גם אחת הסיבות של כיוון סטודנטים רבים מתוסכלים ומרגישים מוטיבציה בחום על-ידי מימון, ובעיות הם להקדיש זמן שלהם ואת האנרגיות שלהם לא את לימודיו, אלא פעילויות נוספות, לבזבז הכישרון. זה הזמן לבצע שינויים לתת שלב ההערכה אמיתי ואפקטיבי של התוכנות המוצעות על-ידי כמה אוניברסיטאות ומוסדות חינוך שבו צוינו ללא דרישות ודרישות הצורך לבעיות של הרגע הזה פתרונות דן, ולא להפוך מפורשות את המטרות כדי להשיג, ולא לתאר את הפרופיל בוגר אידיאלי הצורך. לא לגמרי חפיפה בין מבנהו אקדמית היוותה כדי לפתור את הבעיות. זה נדרש כדי להעריך את הקווים של החקירה כי יש לפתח, כמו גם תוכניות חינוכיות יש ליישם, שלה עקביות, interrelation למשל בתוכניות הלימודים, סדרי עדיפויות שלה, כמו גם את מידת הגמישות מסופקים. זה צריך להיות בחינה זהירה של קשרי הגומלין בין האוניברסיטה דרך בזכות הפקולטות והחברה אופנה כמו הם יכולים לתרום לפיתוח האזור, הארץ. יש להימנע גישות דמגוגי, רק סנטימנטלי. כי לא צריך להיות האוניברסיטה פעמים רבות דרך שמתכננת נותן דרך מהפכה חברתית, חוסר יציבות, עצבנות רחוב, הפגנות אלימות, איבוד זמן, היכן להכניס את קיומו של האוניברסיטה לשחק… הרשויות צריך להיות ערניים יותר של חוסר בטחון שניתנת כיום באוניברסיטאות, היכן תרמה להכפיש את האוניברסיטה לפני הקהל. האוניברסיטה חייב להשפיע על תהליך חברתית, תרבותית באמצעים משלהם, בה הם אמצעי הידע, כעת ונצואלה פונה תרחיש הסוערת, שבו ההשתתפות של האוניברסיטה צריכה להיות דינמית יותר עם דיונים, הצעות, שבו מורים שלה הם מקדימים יותר. אתה צריך להיחשב, כי חוסר סבלנות כדי למצוא פתרונות לא יובילו כדי לבחור את הנתיב נוחים של מחאה מילולית, רטוריקה ריקה. 18/03/09