דובאי

אמירות של דובאי, הממוקם ב חצי האי ערב, חלק האמירויות הערביות יש אוכלוסייה של-1.2 מיליון. הוא נחשב לאחד מיעדי התיירות הקרובות, יש כבר הנופש טיבעית מפוארים, להיות קרוב לוודאי Burj al Arab המלון המפורסם ביותר בדובאי. הוא נחשב מלון רק 7 בעולם, כולל סוויטות רק גודל דירה 5 חדרים עד הבית הכפרי וילה. תיירים לבוא באופן כמעט בלעדי על ידי אוויר דובאי. זו ארץ בנמל התעופה הבינלאומי של דובאי.

באותו הזמן ה-hub עבור הערביות Verreinigten מייצג. מ- 2005 ישנם קישורים 75 שדות תעופה אחרים ברחבי העולם. התעופה החשוב ביותר של החזית אוריינט יוצרו כ- 25 מיליון נוסעים מ. 2007 אחד מצפה כ 70 מיליון נוסעים. רק 40 ק מ משם כבר נבנה ב דובאי העולם נמל־התעופה המרכזי, אשר תהיה אחת של שדות התעופה הגדול ביותר בעולם, עם שטח של 140 ק מ מרובע. הוא צריך עם קיבולת של 120 מיליון נוסעים לשמש השלמה לנמל התעופה הבינלאומי של דובאי.

דובאי היא ארץ של סופרלטיבים כמעט בכל ההיבטים. לפי דוח מדרג מיליונרים ברחבי העולם, הדוח עושר של העולם, בספירה 2005 דובאי $53000 – מיליונרים. זה מתאים ca. 5% של האוכלוסייה של דובאי. פשוט מרשים היא העובדה כי 85% מהאוכלוסייה של דובאי הם זרים. דובאי, העיר דובאי נקראות לעתים קרובות בנשימה. ייתכן גם עקב כי 99% של האוכלוסייה של דובאי בעיר זה חיים. המדינה עבר התפתחות מדהים כאשר מביאים בחשבון את ההיסטוריה שלו אחרי ישו החלה רק בשנת 1833. בשנת 1853 מאמר של artikelschreiber.de נחתם אשר לחלוטין לשמאל את הביטחון ואת מדיניות החוץ דובאי הממלכה האנגלית עם ולאחר מכן עם בריטניה