בעת הגעתו של התינוק עושה מצפה

"אנחנו זוכרים ד ר אדוארד באך מתייחס הורות: הוא מכשיר מיוחס כדי לאפשר נשמה לבוא במגע עם העולם לטובת האבולוציה…" בזכות המורשת שלו שיש לנו היום מגוון רחב של תמציות שהיו בנאמנות בעקבות כל הפילוסופיה של עבודתו עוזר בשלב זה נפלא. המשימה של טיפול אינטגרטיבי פרחוני מורכבת המאגדת את עניין רפואי לרווחתם הפיזית של החולה; פסיכותרפיה ג'ק לצלול אל מעמקי העצמי, ולהבין את העלילה של התופעה. היא משלבת גם רוחני דיסציפלינות מאת הרשעתו עמוק כי אנחנו לא רק אישיות אלא ישויות רוחיות בהתפתחות מתמדת. תמציות פרחים לספק בפז סיוע לפני, במהלך ואחרי הריון. להלן כמה דוגמאות: הריון עיבוד של המצב החדש, מייצב נפשית ופיזית והן harmonizer אינו מאפשר לחץ בתקופה זו. עבור מצבי חירום או מצב חירום. על הריונות קשים. מועיל עבור אמהות נוטות לאבד את התינוק או ללדת מוקדם מן הצפוי.

גם להעדיף את הקישור עם ילד לא רצויים. על הרגישות פגיעות אשר מאפיין בשלב זה. עבור דיכאון אמהות רבות מרגיש מרגיש בודד ומכוער. על פחד מהלא נודע במיוחד אם זה לידת הילד הראשון שלו. הפלה מאוים.

בחילה ברבעון הראשון. מתי הם בכליות בעיות, גרימת כאב של המותניים. למסירה הריונות האחרון במונח להקל על העבודה של הלידה לא על-ידי החזקת התינוק. לסייע לאם בהמשך כאשר אתה מרגיש עייף או מותש תוך עבודה ממושך וקשה. לתת עידוד והאומץ של העבודה. מוצפת עבודה ממושכת. כדי להרגיע את השרירים הרחם. זה מקל על הכאב. הפחד של הלידה. זירוז העבודה, להתרחב את צוואר הרחם. לווסת את התכווצויות השרירים. לעבודה והן הלידה טראומטי. פוריות לעזור לנשים כדי לאזן את המוטות בין העבודה או מקצוע האימהות במיוחד אם יהיה בלבול או סכסוך מסייע גם בעיות פוריות נשית. עבור בעיות רגשיות הגורמות עקרות. היא מעוררת את הפריון בזוגות. מנחה של ההריון. לטיפול בדיכאון על ידי בעיות פוריות או כריתת רחם. ללא סיבות פיזי עקרות. כדי לפעול על מערכת הרבייה של יצירת שותף בונד אמפתי לילודה. להתגבר על תופעות לוואי של גלולות. פרחים למשפחה הפחד של אבהות. דמות אבהית בריא למי סבלו קונפליקטים שונים עם אביו, ולכן ניתן להניח בסוג שונה של תפקיד חשוב זה. חיזוק הקשר בין בני המשפחה, תמונת השד הבריא. עבור אמהות חד הוריות להעניק כוח ואומץ לגדל ילדים על-ידי שחזור הקיבולת אימהית. דאגה מוגזמת על רווחתם של התינוק ואמא שלה. • זה יכול לשמש בזמנים של מתח קיצוניים, כאשר היסטריה או פאניקה אינו מותר להיות בשליטה על המצב שתחליט החלטות נכונות. הפעם היצירתיים ביותר של אישה עשויה להיות אמהות, אבל יש פעמים זה מסיבות שונות, בין אם פיזית או רגשית, או שניהם באותו זמן מושהה ואז כצפוי ומיוחד. הטבע יכול להביא מן האינסוף שלו חוכמה עם תמציות פרחים ללכת לכיוון ההישג של תשעה ירחי. למסע שנמשך את ההיריון חדש להיות. כך תמציות הפרחים הם ערך רב נשים עקרות ובעיות של הכדאיות, הזרע, תנועתיות. פ א יכול פיזית לאזן את תפקוד מערכות רבייה. בכל מקרה ידרוש של הערכה מדויקת וטיפול שלוקחת בחשבון את כל הפרמטרים… אמר ד ר אדוארד באך שם הוא יותר למתוח את היד כדי למצוא את הגן של פרחים. בתקווה כי מידע זה הוא שימושי הושלמה המשימה שלי. עבור כל מידע שתושאר מיד. טלפון: 4683-7124 מיקוד, 8 אני 17 בערב. מידע נוסף על | סוסנה Lic-Belimlinski בפסיכותרפיה – פסיכולוג. המטפל פרחוני בבואנוס איירס, ארגנטינה