ביקור סביליה: דברים שעליך לדעת

סביליה היא עיר מלא קסם. עיר עם תרבויות מגוונות מאוד, תרבויות לאורך כל ההיסטוריה המפוארת שלה. סביליה, קל למצוא מונומנטים של תקופות שונות כגון הערבי, הרנסנס, הבארוק, את המודרניסטי. מהקתדרלה והגיראלדה (giralda) הוא בדרך כלל לא יהיה זול, אבל שווה את זה לכניסה מהקתדרלה והגיראלדה (giralda). סביליה היא אחת הקתדרלות כמה בעולם שבו חדרים פרטיים היו פתוחים לקהל הרחב. (Giralda), המגדל Almohad נהדר המצורפת של הקתדרלה, המגדל של מי אתה יכול לטפס. וראיתי ברחבי העיר העתיקה. (Giralda) עולה שלא באמצעות מדרגות, אלא על ידי רמפות המשמש הערבים עם סוסיהם.

פלאזה דה ספרד לה פלאזה של ספרד היה Palacio מנאבו האחרון של סרטי מלחמת הכוכבים. המקום יפהפה, דוגמה של האדריכלות המודרניסטית. הכי טעים הוא כי הכיכר נבנה עם לוחות ואריחים, אפילו הגשרים החוצים את התעלות המקיפים את הכיכר. סקרנות אחרת. לאורך הבסיס של הכיכר קיימות מספר עבודות קרמיקה שממחישים סצינות של כל המושבות הספרדיות. הכניסה היא חינם. הזהב La Torre del Oro המגדל מגדל המאה ה-13, Almohad טיימס, חייבת את שמה לוחות צבע הזהב המכסה את פני השטח כולו שלו. עכשיו שוכן בו מוזיאון חיל הים.

של Alamillo ברידג ' למי שאוהב ארכיטקטורה מודרנית, Alamillo del Puente היא דוגמה טובה. זה גשר ענק שמחבר את האי של la Cartuja, המטה של התערוכה של 92, החלק הישן של העיר. הגשר לעבור בעיקר מכוניות, אך ישנו שטח לחצות אותו גם ברגל. מפעל אמיתי של בדבשת מפעל הטבק הישן זה נבנה לפני 500 שנה, נעשה מפורסם באמצעות אזכור שלה האופרה כרמן מן Biizet. כדי למנוע גניבה, הבניין היה מוקף החפירים אשר עדיין ניתן לראות. (ה) היה בית סוהר, עבור אלה הנתפסים בניסיון. אם אתה רוצה לדעת יותר, או אם אתה לבוא סביליה ורוצה לבקר בעיר באופן מהיר יותר, מודרניים, נסה שלנו.