ביצוע צעד טבעי

כאשר היה לדעתי לחזור כשהייתי בבית הספר, הסיוט הגרוע ביותר שלי פועל. שנא אותו יותר מאשר כדורגל ואת Rugy אשר לא מוצא חן בעיניי, גם היום. אז אף פעם לא חשבתי כי זה עובד לחינם היטב עד שגיליתי את הטריק כי אני הולך לשתף אתכם עכשיו. הבנתי כי הביצוע היא חלק חשוב של אזור פעילות גופנית קרדיו-וסקולרית, נאלצתי למצוא דרך לעשות את זה קצת יותר קל לי. כאשר אתה משתמש בהליכון, אני עושה לצאת מ נשימה מהירה מדי (פחות מ-10 דקות, וזה כלול במרחק של 3 דקות הליכה מחימום מהיר). עם זאת, הוא יכול ללכת על מכונת חתירה 20 דקות, אנו לא מבינים את זה. אז משהו לא בסדר עם הטכניקה שלי של הגזע.

בלי לדעת מה לנסות, רק מגוונת הכל אני יכול: מהירות, מדרון, אורך צעד, גובה שלב שלי, וכן הלאה. אלה הם טריקים שלושה להפעלת כי עשה את ההבדל בשבילי: 1. אל תפחד כדי להגביר את המהירות! הבנתי כי אני באמת רץ בצורה איטית מדי! יש לי באופן טבעי ארוך צעד (אני קצת יותר מ 6 מטר), אך אם ב- הקלטת שבה היה לנקוט בצעדים קטנים קטנים. מדוע? כי אם הייתי להפעיל לקצב הרגיל שלי, יש לפעול מול המחשב. כדי להגביר את מהירות המחשב, הייתי מסוגל למתוח את שלב שלי באורך יותר טוב בשבילי, מה הוא עשה לסגנון שלי בהפעלת כל הרבה יותר נוזלים, ולכן קל יותר עבורי.

2. אל תפחד להגדיל את השיפוע שלו! אם אתה לא משתמש מדרון כאשר הוא פועל, אתה למעשה מפעיל במורד הגבעה. זהו עקב נשמעות עוזר עצמו תנועת הרגליים שלך, ולא מה באמת דוחף אותך קדימה. באופן דומה, אם אתה מפעיל, הוא הרבה יותר קל מכיוון שאין לך לדחוף את האוויר הרבה לזכות עם המרחק החלוץ שעליך. כך להוסיף מדרון קטן לביצוע לא הרבה, רק דחיפה נוספת אתה יכול להרגיש. זה לא רק לדמות ריצה בשטח מישורי, אבל זה גם עושה את אותה תנועה טבעית יותר. הפעלת במורד הגבעה ופועל על וריאציות של מוצרים שטוחה בשלב שלך שגורמים לך פחות או יותר יעיל. כך זה על-ידי הגדלת השיפוע שלו, להיות להם משרה סגנון טבעי יותר עבורו התנועות. 3. זכור כי עליך להתרכז את הנשימה. המפתח הסופי הוא ביחס השניים האחרים. כמו שלי צעד חשוב, המאמץ הגדול ביותר שלי, מצאתי את הקצב ואת עומק הנשימה שלי השתנה ולכן לקחתי נשימה מלאה עבור כל מחזור 3 צעדים. והרגשתי טבעית יותר מאשר לפני. מה זה לא הסבר מדעי מאוד, אבל "טבעי תחושה" הוא הטוב ביותר למקם אז יש לך את זה. שלושה מפתחות פעולה יעיל יותר, אשר ניתן לחוות. כמה עצות אלו נשמע מוזר (אם אתה מפעיל חסר נשימה מהירה, למה המירוץ קשה יותר?). אבל עם העיקרון של מציאת קצב מתאים יותר עבור הגוף שלך, זה נשמע הגיוני. אגב, כמעט הוכפל במהלך הלילה כי הקריירה שלי מ- 10 דקות עד 20, ללא עת בעיה אמיתית ומעלה אני עלה ל- 45 דקות עם כמה הפסקות של 5 דקות כדי למתוח לשתות מים. יכול ללכת יותר, אבל הם מתחילים לקבל משועמם והסתיימה גם הזמן בחדר הכושר! לקבלת עצות ומשאבים נוספים, בקר